Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

borg ναι βρε αγορι μου αυτη ειναι για να πληρωνης συνδρομη. το serial του παιχνιδιου που θα βρης. οταν κανεις acound σου λεει 1 να βαλης τον κωδικο του παιχνιδιου. αν επιλεξεις τωρα να το πληρωσης οχι με πιστοτικη αλλα με καρτα αν πηγενες θα εβλεπες οτι ζηταει και εκει κωδικο. οποτε ο κωδικος που θα δινει η καρτα ειναι μονο η μηνιαια συνδρομη

Aias φοβερη δικαιολογια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

Παιδια πως θα πληρωσετε μετα την ληξη?

οταν κανεις το acound σε ζηταει πιστοτικη αλλιως βγενουν καρτες που θα τις αγοραζεις και θα βαζεις τον κωδικο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [25-02-2005 00:19]

σημερα δωσαμε μια ωραια μαχη με τους αντιπαλους μας τους τσακισαμε αιντε να παμε και 60 level να γινουν τα τρελα τα γλεντια. ακους εκει τα παλιο Night elf και τα νανακια :D

Ετοιμαζομαι για σενα....:devil:

Link to comment
Share on other sites

amazon

Είδα το wow στο παραπάνω λινκ και λέει σε 1-2 μέρες στέλνετε αυτό σημαίνει ότι το αμαζον έχει??

EDIT wow-non collector's

Το άλλο το πουλάν χρήστες στην εξεφτελιστική τιμή των 200$ :p:P αυτό είναι τελικά διαθέσιμο??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 08:25]

borg ναι βρε αγορι μου αυτη ειναι για να πληρωνης συνδρομη. το serial του παιχνιδιου που θα βρης. οταν κανεις acound σου λεει 1 να βαλης τον κωδικο του παιχνιδιου. αν επιλεξεις τωρα να το πληρωσης οχι με πιστοτικη αλλα με καρτα αν πηγενες θα εβλεπες οτι ζηταει και εκει κωδικο. οποτε ο κωδικος που θα δινει η καρτα ειναι μονο η μηνιαια συνδρομη

Aias φοβερη δικαιολογια.

η καρτα εχει το serial και οχι user name με password

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 16:20]

η καρτα εχει το serial και οχι user name με password

Η καρτα σου ανανεωνει την συνδρομη,ΔΕΝ κανεις acound με αυτην.

Κανεις μονο με το serial που εχει στην συσκευασια του παιχνιδιου.

Link to comment
Share on other sites

http://www.wow-europe.com/en/gamecard/

για τα off servers (και το δικο μου μεσα :( )

Extended Weekly Maintenance

Ryann, 03/03/2005

On Friday morning, all realms will be taken offline for the weekly maintenance. Our technical team is currently planning an extended timeframe for this maintenance, from 7:00 to 15:00 (GMT+1) instead of the usual 7:00 to 11:00. Please note that some realms will probably be back online before 15:00, check the Realm Status page for continuous updates.

We thank you for your understandin

Realm Status

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

@aias χαλαρωσε λιγο.... αυτο δε το κανω ουτε εγω που ειμαι και rogue.

ενας κακομοιρης shaman τι μπορει να κανει

καλα πλακα θα κανει βρε συ. αλλα οχι και κακομοιρης ο shaman μετα τον rouge ειναι ο καλυτερος παιχτης αν ξες να τον παιζεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

@aias χαλαρωσε λιγο.... αυτο δε το κανω ουτε εγω που ειμαι και rogue.

ενας κακομοιρης shaman τι μπορει να κανει

Οχι και Shaman ,Hunter ειμαι .Η Γατουλα μου εκανε αυτο που επρεπε να κανω και εγω(την κοπανησε) .Μπηκαν μεσα στο xroad και δεν αφησαν τιποτα!!Το καλυτερο Raid που εχω δει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.