Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Δεν μου λεει τιποτα το συγκεκριμενο και κανετε μερικοι σχεδον ολοι τοσο σαματα...

Αμεσως να το βγαλετε το ΠΑΙΧΝΙΔΙ ολων των εποχων

Χοντροκομμενα καρτουνιστικα γραφικα

Καλο Gameplay χωρις βεβαια να ειναι και κατι το φοβερο

Δεν λεω για MORPG ειναι το καλυτερο και σε γενικα πλαισια ειναι καλο αλλα σε σχεση με χιλιαδες αλλα παιχνιδια που αφησαν εποχη και που περιλαμβανουν\ναν και Single player δεν λεει και τιποτα το συνταρακτικο....

Εχω παιξει τοσα παιχνιδια αλλα το Wow για βασιλια των παιχνιδιων οπως καποιοι το χαρακτηρισαν εεεε ειναι ανηκουστο...

Τι κολλημα και τι περιεργα γουστα εχει ο κοσμος ??:X:

Τελοσπαντων

Link to comment
Share on other sites

φιλε μιλαμε για online αν δεν το καταλαβες ενα ποδοσφαιρακι δεν το συγγρινης με ενα rpg γκε γκε. αν εχουμε εμεις περιεργα γουστα εσυ δεν εχεις? ναι ειναι το καλυτερο παιχνιδη ολων τον εποχων. σε χαλαει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

:) αλλαξα server.

πηγα στον @crushridge που ειναι γεματο ελληνες.

ειχα πιξει με τα τυρογαλα τους φιλανδους, ολλανδους και το κακο συναπαντημα...

Και εκανες καινουργιο χαρακτηρα?Παλι απο την αρχη λεει?Ειμαι στα 33 τωρα αλλα εχω πηξει στους Σουιδους.Βαριεμαι να ανεβαζω παλι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 06:32]

φιλε μιλαμε για online αν δεν το καταλαβες ενα ποδοσφαιρακι δεν το συγγρινης με ενα rpg γκε γκε. αν εχουμε εμεις περιεργα γουστα εσυ δεν εχεις? ναι ειναι το καλυτερο παιχνιδη ολων τον εποχων. σε χαλαει?

Και εγω για RPG μιλαω ξερεις αλλα και γενικοτερα.....

Μιας και εσυ που το χαρακτηρισες πιο κατω ως το καλυτερο παιχνιδι ολων των εποχων την ιδια συγκριση δεν εκανες

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 06:32] ναι ειναι το καλυτερο παιχνιδη ολων τον εποχων. σε χαλαει?

Δεν θα πεθανω κιολας αλλα δεν ειναι ωραιο να λεγονται ψεματα

Ενταξει ο καθενας με το γουστο του

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 06:32] αν εχουμε εμεις περιεργα γουστα εσυ δεν εχεις?

Οχι γιατι εγω δεν ειμαι κολλημενος μονο με ενα παιχνιδι (που δεν εχει ουτε τα καλυτερα γραφικα αλλα ουτε και το καλυτερο Gameplay) οπως εισαι εσυ και να το βγαζω "Θεικο"

Offtopic

Δεν εισαι κολλημενος μονο με ενα παιχνιδι απο οτι παρατηρω αλλα και με την ταλενταρα την πανεξυπνη την Καλομοιρα :rolleyes:

Κακομοιρε :shifty::p

Φαινεται οτι ξερεις τι εστι ¨"Κολλημενος" και "κατα φαντασια ασθενης"

Και υστερα καθεσαι και μιλας για τα δικα μου γουστα και κυριως εσυ :upside:

Link to comment
Share on other sites

Vasot μείνε στη συμβουλή σου "Ενταξει ο καθενας με το γουστο του" και πάψε να προκαλείς και να επιτείθεσαι προσωπικά σε άλλους που καλώς ή κακώς έχουν το κόλλημα τους, όλοι έχουμε. Το φόρουμ δεν είναι καφές, αν έχεις κάτι να πεις προσωπικά σε κάποιον υπάρχουν και τα πμ. Στα είπα και σε άλλο θέμα, χαλάρωσε.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες , θέλω να δοκιμάσω και γω το συγκεκριμένο game / .

1. Υπάρχουν και free servers? η όλοι με συνδρομή ειναι ... ?

2. Με το game έχει τπτ bonus 3 μηνες να ξεκινήσεις ασ πούμε?

3. Ποιο κατάστημα το έχει online για αγορα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Παίδες , θέλω να δοκιμάσω και το συγκεκριμένο game / .

1. Υπάρχουν και free servers? η όλοι με συνδρομή ειναι ... ?

2. Με το game έχει τπτ bonus 3 μηνες να ξεκινήσεις ασ πούμε?

3. Ποιο κατάστημα το έχει online για αγορα?

1= χμ κατι ειχα βρει αλλα δεν το ειχα ψαξει ...

2=το collectors 1 free month

3=ελα ντε :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

μαλλον ελειξε σημερα ο ενας μηνας:(

συνδεομαι κανονικα και στο καπακι κανει ντισκονεκτ.

εντωμεταξυ δεν εχω πιστωτικη και πρεπει να περιμενω τις καρτεσ να ερθουν. στο πλαισιο ειπαν οτι θα φερουν.

για την ωρα δεν εχουν, οποτε περιμενω.

οχι τιποτα αλλο αλλα εκανα λογκ αουτ εξω απο το ινν και δε περνω πολυ ΧΠ τωρα:(

καποιο προβλημα υπαρχη με τους server δεν παιζουν οριζμενη παιχτες. και μενα δεν μπαινει αλλα ο ενας μηνας σε μενα ληγη 19 του μηνος. οσοι χρηστες εκαναν register τον φεβρουαριο εχουν δωρο 3 μερες λογο οτι ο μηνας εχει 28 μερες. κατι παιζει με τους server εκτος και αν εσενα ωντος εληξε. πηγενε δες στο managment του acound σου

Link to comment
Share on other sites

σημερα εμαθα οτι παιζει να μην βγη το patch προς το παρον. αν και εμαθα οτι η blizzard θα κανει στα elite q να εχει μια πετρα και να σε κανει η πετρα group για να μπης μεσα στο elite. τωρα αυτο δεν ξερω αν θα βολεψει ολους. ελπιζο να ειναι καλο

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε σήμερα οτι εχω 5 μέρες ακόμα... Αλλα λογικά θα γίνει αυτόματα update όταν θα λήξει μιας και έχω βάλει πιστωτική. Παντως ελπίζω να τα φτιάξει λίγο τα elite γιατί οταν εισαι μονος σου χρειάζεσαι οπωσδήποτε group. Και πολλοι δε θέλουν να σε βάλουν..

Link to comment
Share on other sites

ξες τι. καλο ειναι οταν το παιζεις μονος να σε κανει group, αλλα και παλι παιζει, γιατι αν θες καποιο συγγεκριμενο αντικημενο που το δινει ο αρχιγος και σε κανει group και με αλλους που το θελουν θα γινει πολεμος στα ζαρια. απο την αλλη αν παιζεις με φιλους και σε χωριζει ουτε αυτο θα ειναι ωραιο. τωρα αν δεν σε περνει κανενας στο group του αυτον θα τον βοηθησει. παντος shaman τους περνουν σχετικα ευκολα λογο healing.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.