Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

α. 11-7-2005 μέχρι 8-4-09. Σύνολο 664 ώρες. Βάλτε και αλλες τόσες σας λέω για το forgotten hope 2. Βγάλτε μέσο όρο ανά ημέρα. Που και πάλι είναι πλασματικός.

Αλλά δεν είναι μόνο οι ώρες που αφιερώνεις σε ένα παιχνίδι που σου αρέσει, είναι και η έλξη προς το παιχνίδι τις ώρες που δεν είσαι στο PC. Δεν αισθάνεσαι ΑΜΑΝ να επιστρέψεις στο PC για να γίνεις MEC η US η German paratrooper η δεν ξέρω γω τι...Και ούτε βέβαια με το που κλείνεις το PC, παθαίνεις στερητικό σύνδρομο. Δεν είσαι συνέχεια με το "πρέπει να αγοράσω το τάδε item, πρέπει να πάρω ASAP το τάδε prof ή το τάδε skill" κτλ... Να μην αναφέρω την χωρίς προηγούμενο υπεράσπιση του "είδους".

Και για να μην ακούω διάφορα.....το WOW το δοκίμασα, μου άρεσε, αλλα κατάφερα να μην προχωρήσω μακρύτερα από το trial. Το ξαναέβαλα πάλι σε trial, τα ίδια.....Θέλετε αυτά που άκουγα και διάβαζα, θέλετε το γνωστό επεισόδιο του SOUTH PARK.. http://videoutopia.smartvideochannel.com/media/playvideo.aspx?cid=28D323DD11C14FDB9BDCF21BC876A1F1 , θέλετε το προχωρημένο της ηλικίας, θέλετε η πρωτερη ενασχόληση με L2....

Θέλουμε δεν θέλουμε ρε παιδιά είναι πολύ βαρύ το κόλλημα με αυτό το game. Και επίσης απο τα 11κκ χρήστες πόσοι το βλέπουν σαν αυτοσκοπό και πόσοι σαν παιχνίδι;

Link to comment
Share on other sites

μελος του club και εγω το περασμενο Aυγουστο

σε αποροφα χωρις να το καταλαβεις...ακομα και εγω μετα απο τοσα χρονια

gaming και υπαρχουν φορες που χανω αισθηση χρονου και τοπου....

Paradiselost

Ηuman 80 lvl Fury/Protection Warrior

Βronzebeard realm

το καμαρι μου

post-334-1416073998,2886_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μελος του club και εγω το περασμενο Aυγουστο

σε αποροφα χωρις να το καταλαβεις...ακομα και εγω μετα απο τοσα χρονια

gaming και υπαρχουν φορες που χανω αισθηση χρονου και τοπου....

Paradiselost

Ηuman 80 lvl Fury/Protection Warrior

Βronzebeard realm

το καμαρι μου

Αχ αυτο το mount! το κηνυγάω αλλα δεν πέφτει με τπτ το άτιμο... :(

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ακούω διάφορα.....το WOW το δοκίμασα, μου άρεσε, αλλα κατάφερα να μην προχωρήσω μακρύτερα από το trial. Το ξαναέβαλα πάλι σε trial, τα ίδια.....Θέλετε αυτά που άκουγα και διάβαζα, θέλετε το γνωστό επεισόδιο του SOUTH PARK.. http://videoutopia.smartvideochannel.com/media/playvideo.aspx?cid=28D323DD11C14FDB9BDCF21BC876A1F1 , θέλετε το προχωρημένο της ηλικίας, θέλετε η πρωτερη ενασχόληση με L2....

Μake Love, Not Warcraft ... αξέχαστο επεισόδειο, ένα από τα καλύτερα ever. ;) Moυ έχει μείνει η σκηνή που χάνει ο τυπάς και μένει ακίνητος στην καρέκλα του ... Έβαλα το επεισόδειο ξανά, απλά και μόνο για να τον ξαναδώ :D

makelovenotwarcraft.th.png

Ποτέ δεν πορώθηκα με ένα παιχνίδι, ίσως επειδή ποτέ δεν ασχολήθηκα με L2, WoW κ.τ.λ. Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι θα βγω να κατηγορώ κάθε έναν που παίζει τα games αυτά και διασκεδάζει, ο καθένας έχει τα δικαιώματά του. ;)

Πότε πότε καμιά Dot-ούλα με παρεάκι και μέχρι εκεί. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μια σοβαρή προσπάθεια ξεκίνησε εδώ και λίγο καιρό στην Alliance κοινότητα του Genjuros.

Οι Warriors Of Wrath, είναι ένα international guild με κύρια βάση τους Έλληνες παίχτες, έχει θέσει ως βασικό στόχο του να αποτελείται από κόσμο που τον ενδιαφέρει να περνάει καλά στο παιχνίδι, να καλλιεργήσει την συνοχή και την συνεργασία, να "ψήσει" έναν επαρκή πυρήνα παικτών μέσα από heroics και raids, προσδοκώντας τελικώς να λάβει την θέση που θα του αξίζει ανάμεσα σε άλλα αξιοπρεπή Guilds του server.

Το guild αναζητά νέους κυρίως παίχτες στον κόσμο του WoW (προτιμούμε δηλαδή main characters) προκειμένου να υπάρξει εξ αρχής συνοχή, παρόμοιοι τρόποι προσέγγισης του game, κοινή κουλτούρα και φιλοσοφία και κοινό leveling. Έμπειροι παίχτες που έχουν τη διάθεση και το μεράκι να μοιραστούν τις εμπειρίες τους με νέους παίχτες και παράλληλα να βοηθήσουν το guild στην επίτευξη του στόχου του είναι εξίσου ευπρόσδεκτοι.

Βασική προϋπόθεση για την ένταξη είναι η όρεξη για παιχνίδι και παρέα, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι δεν υπάρχουν κανόνες και όροι συμμετοχής στο guild οι οποίοι ανεξάρτητα από την fun διάθεση του guild οφείλουν και πρέπει να τηρούνται.

Επισκεφτείτε το forum μας (http://tsourouflismenoi.freeforums.org) για περισσότερες πληροφορίες (δομή, κανονισμό, στόχους, κλπ.) και αίτηση εγγραφής.

Έγινε επεξεργασία από Antonisjk
Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα το Violet proto-drake που τρεχει με 310% αλλα ενας paladin με το απλο mount 280% και με την aura του με περνουσε, δε καταλαβα πως το εκανε

Μάλλον είχε κάνει Aura mastery οπότε είναι λογικό να σε πέρναγε.

Link to comment
Share on other sites

εκανα function change,

απο alliance εκανα τον χαρακτηρα μου horde και μαλιστα στον ιδιο pvp server που εχω και αλλους alliance χαρακτηρες (genjuros).

Κοστιζει 25 ευρω αυτη η υπηρεσια. Μεσα στην ιδια τιμη συμπεριλαμβανεται αλλαγη ονοματος, αλλαγη φυλου, αλλαγη race, και αλλαγη ολων των εξωτερικων χαρακτιριστικων στο toon.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παίχτης απο την Ταϊβάν τερματίζει το World of Warcraft!

Ναι, καλά διαβάσατε! Παίχτης απο τους ταϊβανέζικους servers του World of Warcraft κατάφερε να τερματίσει ουσιαστικά το παιχνίδι (μέχρι στιγμής), αφού έχει ολοκληρώσει μέχρι και το παραμικρό achievement που υπάρχει! Κουλό ε;

Φυσικά, δεν τερμάτισε γενικώς το World of Warcraft, αλλά ότι υπάρχει σε αυτό μέχρι τώρα, αφού το παιχνίδι ανανεώνεται συνεχώς… Ο παίχτης είναι ο 小灰 απο το guild 神樣 (ουδέν σχόλιο…).

Αλίμονο σε όποιον ξαναπεί ότι το WoW δεν τερματίζεται…

sauce

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.