Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Γνωριζει κανεις ποσο ειναι το average bandwidth στο Cataclysm. Θελω να ξερω αν μπορω να βγαλω μια βδομαδα με Cosmote στικακι Internet on the GΟ 3GB.

Εδω On WoW's bandwidth consumption λεει οτι ειναι περιπου 7MB την ωρα (εννοειται ΟΧΙ raiding και καθολου αραγμα σε Orgri κτλπ) αλλα θελω να το επιβεβαιωσω.

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα που είσαι είναι αυτό.

Αν θές απλά να αράζεις, και δεν έχεις latency fix, θα έχεις ~200-300, που εκτός αν κάνεις pvp ή raids δεν θα έχεις πρόβλημα, αν τρέχεις πχ 5άρια, ή κάνεις quests.

Γενικά την παλεύεις όσο πιάνει 3G.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται πάντα μωρέ.

Αν είσαι τανκ και θες να κάψεις κάνα cd, είσαι οριακά, αν είσαι healer Και πας να παίξεις ένα natures swiftness τότε ο άλλος θα σφήξει...

έχουμε καλομάθει αλλά με 200-300 μς παίζαμε quake δεν θα μπορούμε να παίξουμε wow για 1 βδομάδα?

Link to comment
Share on other sites

Φυλή ότι σου αρέσει εμφανισιακά, class έχει ανάλυση Παπυρο Larouce..., τι σου αρέσει caster ή melee πχ?

Έχεις φίλους σε κάποιο server? βοηθάει τρελά.

Εγώ παίζω stormscale πχ, αν θες να μπεις στα βαριά ναρκωτικά ξεκινα εκει να σε βοηθάω και εγώ.

αλλά σκέψου σοβαρά το άλλο μου ποστ.

Οτι θες πμ φυσικά κλπ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μου το έκαναν δώρο και ειπα να ξεκινήσω κάπως καθυστερημένα :D

Σαν απόλυτος noobας θα ηθελα να μου προτείνετε με ποια φυλή κλπ να αρχίσω να μου πείτε εαν αξίζει να πάρω τα expansion.

Αν δεν έχεις αποφασίσει φτιάξε Druid. Τον κάνης ότι θέλεις.

Βεβαίως αντρικά Horde. Αν έχεις κάποια ευλυγισία στο περπάτημα Alliance : P

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Άγγελε, χωρίς πλάκα, επειδή έχεις και οικογένεια.

Όπως είναι χάρισε το.

:hehe::hehe::hehe:

Λες ?? :p

Να σε πω... καθημερινά μου περισσεύουν 3-4 ωρες μεταμεσονύκτια που λιώνω με διάφορα παιχνιδάκια ( starcraft, BC2, COH κλπ :D )

Ειπα με την ευκαιρία να ριξω μια ματιά και στο WOW... τα προηγούμενα mmorpg που ειχα παιξει ( gould wars , LOTR , pirates ) δεν με κράτησαν, βαρέθηκα πολυ γρήγορα, οπότε δεν δίνω και πολλές πιθανότητες στο WOW :p

Δεν εχω και κανενα για παρεα στο συγκεκριμένο παιχνίδι...

Μου αρεσει το melee καλύτερα, εκανα πρόχειρα εναν human warrior, θα μπω στον server που λες (δεν ξερω πως αλλα θα το βρω) αλλα δεν με βλεπω να διαθέτω πολυ χρόνο στο συγκεκριμένο game γιατι εχω την παρέα στο starcraft 2 :D.

Ευχαριστώ Κλεισθένη.

ps Ευχαριστω ΓιαγκΤ , θα το κάνω! απο το λίγο που είδα alliance, πολύ περπάτησα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από angel_f
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω καεί,

Αν θέλεις horde, έλα προς Sylvanas μεριά, έχω και εκεί ένα warlock ;)

Δεν έχω όλο το guild απο πίσω μου όπως στον SS, αλλά θα έχεις κάποιον να σου δείξει και να σε βοηθήσει σε 2-3 πράγματα γιατί στην αρχή είναι πολλά να μάθεις.

Αν βέβαια το ξεπεράσεις αυτό το στάδιο τότε κόλλησες :D

ότι είναι σφυράς!

Αν κάνεις σήμερα χαρακτήρα, ενημέρωσε με, με τι όνομα κλπ να σου στείλω κάνα φράγκο, τσάντες, κλπ για το ξεκίνημα γιατί αύριο πάω Ολλανδία για 4ήμερο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν μπορείς να έχεις μέτρο , μια χαρά παιχνίδι είναι . Αν τώρα , βάζεις ξυπνητήρι , για να σηκωθείς πρωί για greendind , όπως κάναν διάφοροι , ονόματα δεν λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε , τότε μην το ξεκινάς καθόλου . Θα καταστραφείς.

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και το faction που έχει τα "male" blood elves να αποκαλέι τους Alliance φούστηδες..

Δεν το ανέχομαι αυτό!

Δεν υπάρχουν male blood elves. Μόνο female και more-female. Κάπως έπρεπε να εξισορροπιστεί η κατάσταση με τα orc. Έχεις ακούσει φωνή "θυληκου" orc; Είναι συνδιασμός νταβατζή-νταλικιέρη σε στεροϊδή μετά από 5 πακέτα τσιγάρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν male blood elves. Μόνο female και more-female. Κάπως έπρεπε να εξισορροπιστεί η κατάσταση με τα orc. Έχεις ακούσει φωνή "θυληκου" orc; Είναι συνδιασμός νταβατζή-νταλικιέρη σε στεροϊδή μετά από 5 πακέτα τσιγάρα.

Lol. +1:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.