Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Το battle.net πόσο τα έχει?

35 ευρώ το ένα ή 60 και τα δύο.

Στο game.co.uk έχουν και τα δύο περίπου 25 ευρώ και άλλα τόσα η gamecard και έλεγα μήπως υπήρχε πουθενά πιο φθηνά και να έδιναν μόνο τον κωδικό.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω παρει απο εκει μπολικες φορες, ειναι αξιοπιστο (ενας φιλος αγορασε και το παιχνιδι)

Δηλαδή σου στελνουν το key άμεσα; Οποιαδήποτε μέρα; Ακόμα και τις Κυριακές; Έχει επιλογη για κάτι τέτοιο η το κανουν by default;

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις αποφασίσει φτιάξε Druid. Τον κάνης ότι θέλεις.

Βεβαίως αντρικά Horde. Αν έχεις κάποια ευλυγισία στο περπάτημα Alliance : P

Τα γραπτα μενουνε και μπορουνε να χρησιμοποιηθουνε εναντιον καποιου αν στοιχειοθετηθει κατηγορια. :p

Link to comment
Share on other sites

Στο site λέει online support 24/7. Έχω πάρει gamecard στις 23:00 και μου ήρθε σε 10min αλλά ήταν καθημερινή.

Eπαληθευω για gamecard μεταμεσονυχτια ώρα (4 ελλαδος) παρακαλω.Και εντος 5λεπτου.Οποτε μαλλον τους θεωρω πολυ αξιοπιστους.Τοσο που σκεφτομαι ακομα να παρω και το ΒF3 απο εκει μια και steam powered θα ειναι τελικα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αυτο που μου άρεσε μεχρι στιγμής περισσότερο στο επόμενο exp ειναι οτι αλλάζει ουσιαστικά όλο το rotation του κάθε class και κάθε specc

με τη λογική που απλά ακολουθείς pvp dps, pvp heal, pve dps, pve healing

και τα βασικά skill υπάρχουν ήδη, χωρίς να χρειάζεται να το ορίσεις αυτά από τα talents που ήταν (που τα περισσότερα ήταν καταναγκαστικός μονόδρομος)

με λιγα λόγια τα talents ορίζεις το τύπο παίχτη που θες να είσαι και οχι τόσο σχέση με πριν(present)

BlizzCon 2011: Mists of Pandaria and What We Know - Wowhead News

Mists of Pandaria - Game - World of Warcraft

Έγινε επεξεργασία από Borg
Link to comment
Share on other sites

Για γέλια θα είναι. Το WoW δείχνει ότι πέθανε πλέον... και ο μόνος λόγος που κρατιόταν ζωντανό τόσο καιρό ήταν το lore του και επομένως το raiding.

Τώρα ποιο θα είναι το επόμενο PvE content; Kung Fu Pandas; Δεν αναφέρεται τίποτα γι'αυτό στο trailer για να μην τους πάρουν με τις ντομάτες από τώρα.

ΥΓ. Ά ρε Lee Sin παιχταρά, έμπνευσες ολόκληρη Blizz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.