Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Δεν ξέρω, προσωπικά στον Twilight's Hammer horde που παίζω τελευταία φορά είδα το leg enchant κοντά στα 1000G. Εγώ έβαλα enchanting prof στο toon μου και μέσα σε μία μέρα βγάζω πολύ περισσότερα αν πουλήσω 5-6 Enchants! Προφανώς και είναι θέμα οικονομίας server, αλλά έχω δει ότι πολλοί κοιτάνε να γλιτώσουν κάνοντας professions, αλλά δεν κοιτάνε να βγάλουν κιόλας.

ωπ ωπ.... πατριώτης.. για πες name να σε βρω!

Link to comment
Share on other sites

Απλώς το πρόσεξα στο wow-heroes και είπα να δω αν ισχύει. Και γ@μώ το gear, με μόνη παραφωνία το staff if I might add. Να υποθέσω είναι στην λίστα βέβαια :)

Εγώ να δω που θα βρω guild της προκοπής να πάω πουθενά, έχω μείνει με τα LFR μόνο :(

Σε ποιον server είσαι;

Link to comment
Share on other sites

να φέρω healer η dps? :nerd:

Μμμ και τα 2 ευπροσδεκτα είναι! Ειμαστε τσιμα τσιμα.

Σημερα στις 9 ωρα σερβερ (10 ωρα Ελλάδος) θα κανουμε μια δοκιμή για MSV.

Αν θελεις μπορεις να ερθεις ακομα και απο αλλο σερβερ.

Θα σου πω online.

Link to comment
Share on other sites

raidαρετε νωρίς για να έρθω έστω και να συμπλήρωμα.

Πιο νωρις απο τις 10 δε γίνεται :( Παντως αν μπορεις να ερθεις θα μας βοηθησεις πολυ!

Εχω κατι απιστους θωμαδες που δε πιστευουν οτι μπορει να βγει ουτε το πρωτο boss..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4839]wesker[/MENTION] Ήμουν στον Grim Batol κι όταν επέστρεψα στο game μετά από πολύ καιρό (σταμάτησα να παίζω πρίν το Cataclysm και ξεκίνησα λίγο πρίν το MoP), μου είπαν κάποιοι γνωστοί να παίξουμε μαζί και πήγα στον Haomarush... :(

Έγινε επεξεργασία από Arkan
Link to comment
Share on other sites

Πιο νωρις απο τις 10 δε γίνεται :( Παντως αν μπορεις να ερθεις θα μας βοηθησεις πολυ!

Εχω κατι απιστους θωμαδες που δε πιστευουν οτι μπορει να βγει ουτε το πρωτο boss..

νωρίς;

αυτή την εποχή αρχίζω 00.00 τα raid! late night raiding ftw και ας σέρνομαι το πρωί.

είμαι saved elegοn αυτό το reset, θα μιλήσω με το guild να skipαρω msv από τετάρτη, αν δεν έχουμε απουσίες για να με αντικαταστήσουν, θα μπορέσω να σας επισκευθω.

μέχρι τον elegon είναι walk in the park, από εκεί και μετά πρέπει όλοι να παίξουν τον ρόλο τους αλλιώς δεν βγαίνει το dmg κυρίως.

Αν κολλησετε και θες κανα τιπ πάντως μέχρι να ορθοποδήσετε και είμαι μέσα, w me.

Link to comment
Share on other sites

νωρίς;

αυτή την εποχή αρχίζω 00.00 τα raid! late night raiding ftw και ας σέρνομαι το πρωί.

είμαι saved elegοn αυτό το reset, θα μιλήσω με το guild να skipαρω msv από τετάρτη, αν δεν έχουμε απουσίες για να με αντικαταστήσουν, θα μπορέσω να σας επισκευθω.

μέχρι τον elegon είναι walk in the park, από εκεί και μετά πρέπει όλοι να παίξουν τον ρόλο τους αλλιώς δεν βγαίνει το dmg κυρίως.

Αν κολλησετε και θες κανα τιπ πάντως μέχρι να ορθοποδήσετε και είμαι μέσα, w me.

Καλα τον Stone Guard walk in the park δεν τον λες αν τα tanks πετάνε χαρταετο... Με το tank που ειχαμε οταν φτιαξαμε την guild πριν 1,5 μετρήσαμε 29 wipe μεχρι να παρει πρεφα τι πρεπει να κανει.... Feng βγαινει ευκολα, το ιδιο και ο Gara'jal το ίδιο αν εχεις το απαιτουμενο dps. Τωρα αρχισαμε tries στον Elegon, μιας και ειχαμε ελλειψεις σε άτομα και τα pugs ηταν παρε τον εναν και χτυπα τον αλλον...

Link to comment
Share on other sites

Στα LFR όταν πηγαίναμε Elegon, βάζαμε και στοιχήματα. 0 απόδοση να μην πέσει κανείς, 1,36 να πέσει ένας κλπ κλπ κλπ.

Τρελό γέλιο έπεφτε και στον Garalon φυσικά και στον άλλον με τους bodyguards του που δεν θυμάμαι πως τον λένε.

Link to comment
Share on other sites

Μμμ και τα 2 ευπροσδεκτα είναι! Ειμαστε τσιμα τσιμα.

Σημερα στις 9 ωρα σερβερ (10 ωρα Ελλάδος) θα κανουμε μια δοκιμή για MSV.

Αν θελεις μπορεις να ερθεις ακομα και απο αλλο σερβερ.

Θα σου πω online.

Δεν παίζει cross realm στο τρέχον raid βρε.

Link to comment
Share on other sites

Μμμ και τα 2 ευπροσδεκτα είναι! Ειμαστε τσιμα τσιμα.

Σημερα στις 9 ωρα σερβερ (10 ωρα Ελλάδος) θα κανουμε μια δοκιμή για MSV.

Αν θελεις μπορεις να ερθεις ακομα και απο αλλο σερβερ.

Θα σου πω online.

ωραία θα περιμένω /w να συνεννοηθούμε

πάντως πηγα στα lfr χωρις να διαβάσω κανενα guide και βγήκαν άνετα, με εξαίρεση λίγο έναν(δεν θυμάμαι who) :p

Έγινε επεξεργασία από Borg
Link to comment
Share on other sites

5.1 σήμερα, ποιό item θα αναβαθμισετε πρώτο;

για μένα μόνο η darkmon card αξίζει από αυτα που έχω, ίσως και το όπλο από will of the emperor μιας και δεν βλέπω να ρίχνουμε lei shi σύντομα, εκτός και αν είμαι τυχερός και πέσει στο raidfinder οπότε μαζί με το legendary gem θα είναι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν είναι αναβάθμισημο μπορείς πάντα να το αλλάξεις με καλύτερο!

Δεν βλέπω κάτι στον ορίζοντα. Ακόμη και στο καλύτερο guild του server, που είναι πάρε τον έναν και βάρα τον άλλο...

Ακόμη και faction θα αλλάξω εκτός από server μου φαίνεται.

Το θέμα είναι ποιος θα με περιμαζέψει :p Πάνε οι εποχές που η lock μου σάπιζε ότι περπατούσε/πετούσε κλπ. Τώρα πρέπει να πέσει δουλειά πάλι, για αυτό μου την δίνει η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

ερε και είναι κανένα diablo mmo....

Blizzard registers 'Project Blackstone' domain - GameSpot.com

Είχανε πει ότι θα είναι εντελώς καινούργιο universe... Εγω θα γούσταρα Terran vs Protoss με common enemy το προφανές.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κάτι στον ορίζοντα. Ακόμη και στο καλύτερο guild του server, που είναι πάρε τον έναν και βάρα τον άλλο...

Ακόμη και faction θα αλλάξω εκτός από server μου φαίνεται.

Το θέμα είναι ποιος θα με περιμαζέψει :p Πάνε οι εποχές που η lock μου σάπιζε ότι περπατούσε/πετούσε κλπ. Τώρα πρέπει να πέσει δουλειά πάλι, για αυτό μου την δίνει η κατάσταση.

Aν έρθεις Auchindoun παντως και εισαι Alliance είσαι ευπρόσδεκτος σε εμας. Δεν εχουμε το τρελο progress (ενεκα που η guild φτιαχτηκε πριν 1,5 μηνα και ειχαμε τρελο θεμα οταν περναμε pugs) ούτε στοχευουμε σε world και realm first, αλλα κανουμε τα Raid μας, περναμε καλα και that's all.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.