Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Για σας , επειδή δεν ήθελα να διακινδυνέψω να κάνω ποστ σε λάθος section είπα να ρωτήσω εδώ.Λοιπόν χωρίς το πως και γιατί(δεν θέλω να απαντήσω γιατί είναι γελοίο):o διέγραψα το φάκελο WTF απο τον κάδο οπότε όλα τα macros,addon settings,bindings διαγράφτηκαν :bye: , οπότε θα ήθελα την βοήθεια σας εάν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα να επαναφέρω το φάκελο ?? να δοκιμάσω recuva ? η μάταια προσπαθώ ? θα πρέπει να τα ξανακάνω όλα από την αρχή :suicide:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Λογικά το τελευταίο patch του MoP;

Θα έχει ένα ακόμα, απλά δε θα είναι μεγάλο ή raid patch ή οτιδήποτε. Κανένα feature για να καλύψει το κενό μέχρι το νέο expansion. Ακόμα και σαν αριθμός δηλαδή μπορεί να μην το κάνουν καν 4.5.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το ιδιο και εγω.

Κατεβασα χθες το trial και καιγομαι λιγακι.

Κazak και Sylvanas βρισκομαι.

Στον Sylvanas εκανα χθες εναν DK alli μιας και δεν τη πολυπαλευω με τα τερατακια της horde

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αλήθεια εγώ Lightning's Blade ήμουν δεν έχω ιδέα πως βρέθηκα εκεί! χαχα κάποιο transfer της κακιάς ώρας

Και εγώ από vanilla μέχρι το τέλος του cataclysm, lightnings blade ήμουν (με ένα μικρό διάλυμα που έπαιξα neptulon alliance).

Galito (hunter), Cursed και μετά το disband -> Brethren...

Χθες μπήκα πάλι με ένα ξεχασμένο alt... Ερημιά, αφού έκανα /who 90 και δεν γέμιζε καν η λίστα!

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.