Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

το χεις σφραγισμενο? τετοιες τιμες πιανουν μονο τα brand-new / sealed/ mint condition ktl. τα ανοιγμενα πανε πολυ πιο κατω...

All brand new όλες οι collectors edition των expansion WoW αλλά και του WoW , πιστεύω ότι είναι υπερβολικά υψηλή η τιμή αυτή στο Ebay...κορόιδα πάει να πιάσει.:magic:

Link to comment
Share on other sites

αμα το σκεφτεσαι, κανε ενα search στο ebay, να δεις που κυμαινονται...

ο συγκεκριμενος ειναι λιγο ακριβος αλλα μη νομιζεις οτι εχει μεγαλη διαφορα... τα expansions τα δινουν κοντα στο χιλιαρικο ολα μαζι, το vanilla βαραει στο κεφαλι μονο του.

Link to comment
Share on other sites

νταξει χτες ηρθε το pandaria, το βρηκα 9.50 ευρω κ το πηρα, παραλληλα βεβαια ηρθαν στο μειλ, και 2 keys για elder scrolls beta, το οποιο μου σερνεται στα loading...

δεν το ειχα σε καμια υποληψη το συγκεκριμενο expansion, αλλα οπως σοφα λενε.. δοκιμασε πριν κρινεις... οκ, ειναι πιο παιδιαστικο ωρες ωρες, ομως σε ultra settings, το παιχνιδι δειχνει πανεμορφο, υπεροχα τοπια, φοβερη μουσικη, fun questing. ειμαι lvl 88 ηδη, (ειχε πεσει πολυ rest) μονο quests κανω προς στιγμην, δεν εχω ιδεα πως ειναι τα instances και το σοβαρο gear.

για την ωρα ME GUSTA! :fist::fist:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιες εποχές που ευτυχώς ή δυστυχώς δεν θα ξαναέρθουν. Σε προσωπικο επίπεδο μιλώντας δεν ξέρω αν θελω να ξαναέρθουν. Οταν ξεκινησα το WoW στο Vanilla ήμουν φοιτητής, και η ώρα του Raid ήταν κατι μαγικο για εμενα. Οταν τελειωνε το 4ωρο raid ήθελα και άλλο, και ας κατέληγε σε 4 ωρες ακομα wipe. Πλεον τωρα που μεγαλώσαμε εχω περιοριστεί στις 4 ωρες raid την εβδομάδα και αυτο απο αγκαρία περισσότερο. Αγκαρία για το σκεπτικό ταδε μερα, ταδε ώρα να εισαι εκει, προετοιμασμενος γιατι μπορει να τυχει σε εσενα να πεις τα tactics, αλλά και με μια εκφραση αποριας για οσους προετοιμαζουν τα tactics με μεγαλύτερο ζήλο απο το να ολοκληρώσουν θεματα της δουλειας τους, να κινδυνευουν ακομα και να μην παραδοθει project στην ώρα του προκειμένουν να παιξουν, απο τις 20 μέρες άδειας του χρόνου τις 15 να μην πηγαινουν πουθενα μηπως και η guild τους χρειαστεί για το Raid, να σχολάνε απο την δουλεια και αντι για εναν καφε με εναν φιλο να τρεχουν σπιτι να ετοιμαστουν για το παιχνίδι. Δεν ξερω, ίσως να μεγάλωσα υπερβολικά πολύ...

Link to comment
Share on other sites

ωραίες εποχές..και εγώ ήμουνα ταμίας στα bnb και βάραγα τριήμερα στο pc.

rank 14 ud rogue και 18th world naxx clear.

τώρα λέμε άντε να βρούμε κάνα ρεπό μπας και παίξουμε τίποτα ..

real life sux .

vanillawowmovies - YouTube

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν να ξαναπαίξω ένα κομμάτι του παιχνιδιού χωρίς να υπολογίσω αναμνήσεις - παρέα - φάση στην ζωή μου και τα ρέστα, αλλά σαν παιχνίδι και μόνο σίγουρα δεν θα διάλεγα το vanilla...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εμενα το vanilla μ αρεσε γιατι επρεπε να βγεις και λιγο στον κοσμο, δεν ειχες queue για το bg/arena/raid , ποδαρακια και πηγαινες. Παντα το open pvp μ αρεσε περισσοτερο απο το instanced.

Φυσικα 40αδες πολυ πιο χαβαλε απο 25/10αδες. Απευθυνοταν απ τη φυση του το vanilla -endgame- σε πιο καμμενο κοινο, ο casual δεν ειχε πολλες ελπιδες...10 χρονια πισω σχεδον..

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν θα ξεχάσω ποτέ το πρώτο Lucifron kill που κάναμε, με spam binds για DISPELL, και focus adds, δεν ξέρω και εγώ αν το vanila θα ήταν αυτό που θα επέλεγα...

Βέβαια το λιώσιμο στους 4horsemen με 8 tanks με 4/8 set για να κάνει land το taunt αχχ.

Το 40άρι και ειδικά τότε χωρίς ventrilo ήταν πόνος.

Βέβαια σαν lock με το -ve resistances bug, και talisman of ephemeral power έριχνα κάτι 8κ shadowbolts και έκανα κόσμο να κλαίει :D

Αλλά τώρα θα ήταν κουραστικό τόσο περπάτημα, λίγα FP,s σκέψου απλά τι μαμίσι ήταν να πάς στο Dire Maul όταν το ανοίξανε για να κάνεις ένα - δύο king runs...

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και αναπολούμε,

Δεν θα ξεχάσω τους μαλάκ3ς που με σπαμάρανε στο Tanaris για summon απο SW γιατί βαριόντουσαν να πάνε Menethil, και έφτιαχνα πάρτυ και τους summonara στην άκρη του γκρεμού που άρχιζε το Un Goro crater και τότε πέφτανε στο κενό :D σε unexplored χάρτη, και 12 λεβελ κάτω απο τα τέρατα εκεί που με το που ρεζάρανε τραβούσαν aggro στα 3 χμ :D

Άξιζε ένα μπαν!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν θα ξεχάσω ποτέ το πρώτο Lucifron kill που κάναμε, με spam binds για DISPELL, και focus adds, δεν ξέρω και εγώ αν το vanila θα ήταν αυτό που θα επέλεγα...

Βέβαια το λιώσιμο στους 4horsemen με 8 tanks με 4/8 set για να κάνει land το taunt αχχ.

Το 40άρι και ειδικά τότε χωρίς ventrilo ήταν πόνος.

Βέβαια σαν lock με το -ve resistances bug, και talisman of ephemeral power έριχνα κάτι 8κ shadowbolts και έκανα κόσμο να κλαίει :D

Αλλά τώρα θα ήταν κουραστικό τόσο περπάτημα, λίγα FP,s σκέψου απλά τι μαμίσι ήταν να πάς στο Dire Maul όταν το ανοίξανε για να κάνεις ένα - δύο king runs...

το dm ηταν το αγαπημενο μου, στην αγαπημενη μου περιοχη :hehe: . να θυμισω ubrs key , lbrs, και blacksmith στο blackrock για items? γενικα καθε expansion εμενα μου εδινε την αισθηση οτι βαλανε 10 πραματα και βγαλανε rpg στοιχεια.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι είπες, είχα απο τα πρώτα UBRS keys στον σερβερ (15 τότε) και με σπαμάρανε και με πληρώνανε να τους ανοίγω λολ για να πάρουν hide of the beast και κανένα draconian!

φυσικά είχαμε και priest που είχε ρολάρει ΦΥΣΙΚΑ σε heartstike απο το beast και 2-3 rogues είχανε πάθει έμφραγμα!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι είπες, είχα απο τα πρώτα UBRS keys στον σερβερ (15 τότε) και με σπαμάρανε και με πληρώνανε να τους ανοίγω λολ για να πάρουν hide of the beast και κανένα draconian!

φυσικά είχαμε και priest που είχε ρολάρει ΦΥΣΙΚΑ σε heartstike απο το beast και 2-3 rogues είχανε πάθει έμφραγμα!

ahahahha εμείς δώσαμε ashkandi greatsword of the brotherhood σε hunter ! dkp ftw ! :p πρώτο clear πρώτο server ashkandi..

warriors nerd rage quit klp.. βεβαια όταν παίζεις σε 18th naxxramas world clear guild τέτοια έχεις...

Link to comment
Share on other sites

για οποιον το θυμαται αυτο οταν ειχει βγει, απιστευτο geek γελιο!!!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=MfwUqBxL1Ls]World of Warcraft is a Feeling - YouTube[/ame]

and this ofc...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9CZZjH71A1U]No more Dots Remix[/ame]

Έγινε επεξεργασία από valter
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.