Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Ε ναι σου κάνει εντύπωση γιατί δεν το βλέπεις συχνά.

Ναι φυσικά, τι να το κάνω ένα Item όσο εντυπωσιακό και αν είναι αν όπου και να γυρίσω το βλέπω μπροστά μου!

Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ, πχ με το που δω μερικούς να έχουν ίδιο transmog με μένα πάω και το αλλάζω.

γιατι να σε εντυπωσιαζει κατι που ειναι καθαρα τυχη;

Και τα legendary είναι καθαρά farm, μετά το expansion τους ειδικά, σούπα... 0 εντυπωσιασμος.

Τώρα επειδή έτυχε να καταργήθηκαν κάποια items και είναι πολύ σπάνια, ειδικά το ashbringer που είναι και transmogable δεν παίζει να το ξαναδούμε πότε...

Το atiesh είναι το μόνο legendary που ήταν δύσκολο και το πιο σπάνιο λόγο της αφαίρεσης του.

Επίσης για μένα μετράει και πόσο συνδεδεμένο είναι το Item στο warcraft lore, κάποια item υπάρχουν και τα συναντήσαμε, αλλά τα επινοουν και δεν αγγίζουν!

Για αυτό γυρνάς κυρία με might of Menethyl απο 1ο Ναξ και είσαι άρχοντας :p

Έτσι :p Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

καλα ψαχνετε κ σεις στο wow μοναδικοτητα? :p

Εξαρτάται πόσο μακριά είσαι διατεθημενος να φτάσεις :p

O rogue μου με demon Hunter transmog!

post-30482-1418214893,5339_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσε το upload

Kargath Bladefist (Heroic) vs Something Crashed: http://youtu.be/qEgae5cltj4

Πάντως δεν είδα κανέναν σας να σχολιάζει τις σημερινές αλλαγές στα classes.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

1ον, I still hate you :p

2ον, έγινε κάτι που θα έπρεπε να σχολιάσουμε; Δεν πρόσεξα τίποτα αυτές τις μέρες, είμαι λίγο off.

 

Class Tuning Changes

Please note that the following class tuning changes are still undergoing testing and will be implemented as soon as possible.

  • Death Knight
  • Hunter
    • General
      • Kill Shot's (Beast Mastery, Marksmanship) damage has been reduced by 10%.
    • Marksmanship
  • Mage
  • Monk
    • General
      • Rising Sun Kick (Windwalker, Mistweaver) now causes enemies to take 10% increased damage from the Monk's abilities (down from 15% increased damage).
  • Shaman
  • Warrior
    • Fury
      • Bloodthirst's damage has increased by 20%, and has an additional 40% chance to be a critical strike (up from 30%).
      • Execute's (Fury) damage has increased by 10%.
      • Raging Blow's damage has increased by 33%.
      • Wild Strike's damage has increased by 32%.
Link to comment
Share on other sites

Τα είδα τελικά αυτά. Είναι από 8/12. 9/12 βάλανε κι άλλες αλλαγές, λίγες όμως. Άντε να δούμε λίγο dps παραπάνω βρε παιδάκι μου, βαρέθηκα να μπαίνω σε HC με Hunter και να τον βλέπω να βαράει 60άρια για την πλάκα του και να θέλω να σπάσω την οθόνη :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν φτάνει που μας έχουν ξεσκίσει μέσα στο raid οι raidleaders βάζοντας μας σε ότι σκατοδουλεια υπάρχει, πανε σκότωσε τα adds, πάνε κάνε soak, κάνε kite, βγάλε τα σκουπίδια έξω... μας nerfαρουν κιόλας...

Ουουουουουου 666

ουουουουουουουουου 666!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχω χάσει κάτι με το dps, το κάνανε normalize τι *****? γιατί τόσο μικρά νούμερα λες και παίζουμε στο Ahn Quiraz?

Τα νούμερα είχαν φτάσει σε σημείο που παραήταν μεγάλα και έτσι με το 6.0.2 είχαμε το stat squish

http://wowpedia.org/Stat_squish

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχω χάσει κάτι με το dps, το κάνανε normalize τι *****? γιατί τόσο μικρά νούμερα λες και παίζουμε στο Ahn Quiraz?

 

 

32bit λεγεται.

 

Ειχαν φτασει τα boss health να μην ανεβαινουν αλλο λογο αυτου και αν σε περιπτωσεις "Increased Health" η παρομοιο πηγαινε πανω απο το 2,147,483,647 δεν πεθαιναν/τρελενοταν και διαφορα παρομοια που μπορεις να φανταστεις.

 

Οποτε καναν το λογικο, scale down τα παντα.

 

Για να καταλαβεις περιπου αν κανεις "bad DPS" ενας level 100 με 630-640 item level (Heroic Dungeon gear δηλαδη) πρεπει να κανει single target λιγο πανω απο 15Κ, καποια class παραπανω, πες 15-18Κ..

 

Μετα ανα 15 item level και οταν μπουνε και sets βαλε ενα 5Κ ακομα περιπου..Εως 35-40Κ στο τελος αυτου του raiding tier.

Έγινε επεξεργασία από potis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν φτάνει που βαράτε ενώ προχωράτε, δεν φτάνει που βγάζετε το τρελό το dps, δεν δεν δεν :p

Σε όποιον δεν αρέσει να κάθετε να castαρει κάνει reroll melee! Hunter είμαστε πολλοί φτάνει τόσοι :p

Αντε κι αν είσαστε καλά παιδιά θα σας ανοίξουμε και aspect of the Fox! :p

Dps δεν θα το έλεγα τρελό, αλλά γενικά είμαστε καλά για τώρα, κάτσε να πάρουν όλοι gear...

Έχετε το νου σας στους feral! Χθες ήρθε στο normal ο lock μας με τον feral alt του... Απλά σπέρνουν!

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Dps δεν θα το έλεγα τρελό, αλλά γενικά είμαστε καλά για τώρα, κάτσε να πάρουν όλοι gear...

Έχετε το νου σας στους feral! Χθες ήρθε στο normal ο lock μας με τον feral alt του... Απλά σπέρνουν!

Και ένα simulationcraft για το τωρινό balance σε normal ανάμεσα στα classes

http://simulationcraft.org/reports/Raid_T17N.html

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.