Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Tig@s

τελικά έχει και κάτι καλο το WoW /train εεε πολύ γέλιο λέμε :D

εσυ γιατί ασχολείσαι με το wow? οποτε ανοίγεις το στόμα σου το θάβεις... Σε λιγο θα μας πεις οτι έφτασες και λεβελ 60, ετσι απλά για να το δεις λιγουλάκι...

Αρχική απάντηση από kender

Και Priest-Warlock πιστεύω θα είχε πολύ καλά αποτελέσματα αν και δεν έχω δοκιμάσει ποτέ κάτι τέτοιο επειδή θα έχουν το μινιον ως τανκ

Το μινιον νομίζω δε κάνει για τανκ, δε μπορεις να το επιλέξεις καν...

Αρχική απάντηση από kender

Καλά φάνη μάλλον δεν έπαιξες chrushridge εκεί είδα κάτι ελληνάρες όταν είχα το 10ήμερο pass που όταν πήρα το κανονικό είπα άσε καλύτερα...

Το φαντάζομαι...παντως μέχρι στιγμής ειμαστε 33 ατομα στο guild , μόνο έλληνες...Αποκτήσαμε και 60άρη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

και οι 4ερεις ζωντανεψαν μαζι 4 mage. εχει ενα spell που κανει σε ολοι την περιοχη διπλα του dmg. το λεγωμενο aoe. mage ισων dmg. καλα τα παλικαρια γραψαν. alliance ξε alliance τσακαλια. και σκεψουν να ειχαν foul ενεργεια και mana απλα νεκροι ολοι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

εσυ γιατί ασχολείσαι με το wow? οποτε ανοίγεις το στόμα σου το θάβεις... Σε λιγο θα μας πεις οτι έφτασες και λεβελ 60, ετσι απλά για να το δεις λιγουλάκι...

καλά Trooper χαλάρωσε και λίγο ούτε μια πλακα δεν μπορούμε να κάνουμε;

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά και έναν καιρό, ξεκίνησε από ένα μικρό χωριό ένας φτωχός δρουίδης,

να γνωρίσει τον κόσμο!!

Δρόμο παίρνει δρόμο αφήνει, δρόμο παίρνει δρόμο αφήνει !!

Δεν φιλοδοξούσε να φτάσει την σεξιστική εμφάνιση του συνονόματου overlord στο L2. Η καρτουνιστηκη μορφή του όμως είχε μεγαλύτερη απήχηση σε διαφορετικές ηλικίες χωρίς να ενοχλεί και τους πλέον πουριτανούς!!

Δρόμο παίρνει δρόμο αφήνει σε έναν πιο δίκαιο κόσμο με περισσότερες ευκαιρίες να ξεχωρίσει.

Δρόμο παίρνει δρόμο αφήνει λειώνοντας παπούτσια και ελπίζοντας το αύριο να τον βρει αναβάτη!!

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε μια ιστορια που μου συνεβη χθες.

Ειμαι στο crossroads στο barrens και εχω το quest που βαρας κατι ερπετα.

Εχοντας μαμοσταυρισει αρκετες φορες, και με τα ματια μου να κανουν πουλακια απο το πολυ πηγαινε-ελα, βρισκω το ερπετο, λεω ωραια, θα το ευχαριστηθω θα το φαω αργα αργα...

Ενα hit πριν ψοφησει ερχεται απο πισω μου ενας και του ριχνει... τεζα το ζωο...

λεω δε γαμει.. κανας βλαμμενος θα 'ναι. Mενουμε γυρω στα 2 λεπτα να κοιταζομαστε...

τον κοιταω καλυτερα και σκεφτομαι... [κοιτα να δεις..δε το εχω δει αυτο το αρμορ να πολυφοριεται, θα ΄ναι κανας γαματος..κατσε να πατησω πανω για inspect...] παω να πατησω, μου βγαζει κατευθειαν σπαθακι.. :wassat: ωραια λεω παλι θα τρεχω να βρω το κουφαρι μου.

Ο τυπος ηταν ενα elf, κοιτωντας για το lvl του βλεπω μια νεκροκεφαλη (δε ξερω αν στους allies βλεπεις το lvl), οποτε χεσιδιν.... λεω οκ, θα γυρισω απο την αλλη, και θα αρχισω το σπριντ πινωντας & τρωγωντας οτι εχω και οτι γινει... γυρναω προς τα πισω ...και :blink: βλεπω και τους φιλους του!!! ξυπναει μεσα μου το τερας... λεω θα τους ριππαρω και τους 4... και αμεσως εφαρμοζω τους κανονες εμπλοκης με τος εχθρο:

/sit

/cry

/sleep

λεω δε μπορει θα συγκινηθουν... ειναι 4 τουμπανιασμενοι εναντιον ενος noob lvl(12), εχω παρει γκομενα, και στο Lineage συνηθως επιανε :rolleyes:, οποτε και με περικυκλωνουν... μειναμε ετσι για κανα 2λεπτο παλι... σηκωνομαι ριχνω ενα /dance και λεω le poul και φυγαμε την γλυτωσαμε...

για να μη σας πρηζω το συκωτι, εμεινα μαζι τους κανα μισαωρο στο barrens και περιφερομασταν ολοι μαζι, οι τυποι με βοηθησαν σε 1 quest :), και εσφαζαν οποιον horde εβρισκαν μπροστα τους... αισθανθηκα λιγο αρτεμης ματσας... αλλα μπορω να ζησω και με αυτο... :whistling

η φωτο ειναι απο τη φαση του /dance

post-363-1416071927,1847_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν περιμενα τετια πραγματα να γινονται και στο guilt μας. εγω περιμενα να ακουσο και πηγα και τους εκανα ντου και τους 4ερις και οποιον παρη ο χαρος. :PPP τι /dance ρε σφαξιμο και μετα /cheer

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Χθες, στις 20:45]

Ακουστε μια ιστορια που μου συνεβη χθες.

Ειμαι στο crossroads στο barrens και εχω το quest που βαρας κατι ερπετα.

Εχοντας μαμοσταυρισει αρκετες φορες, και με τα ματια μου να κανουν πουλακια απο το πολυ πηγαινε-ελα, βρισκω το ερπετο, λεω ωραια, θα το ευχαριστηθω θα το φαω αργα αργα...

Ενα hit πριν ψοφησει ερχεται απο πισω μου ενας και του ριχνει... τεζα το ζωο...

λεω δε γαμει.. κανας βλαμμενος θα 'ναι. Mενουμε γυρω στα 2 λεπτα να κοιταζομαστε...

τον κοιταω καλυτερα και σκεφτομαι... [κοιτα να δεις..δε το εχω δει αυτο το αρμορ να πολυφοριεται, θα ΄ναι κανας γαματος..κατσε να πατησω πανω για inspect...] παω να πατησω, μου βγαζει κατευθειαν σπαθακι.. :wassat: ωραια λεω παλι θα τρεχω να βρω το κουφαρι μου.

Ο τυπος ηταν ενα elf, κοιτωντας για το lvl του βλεπω μια νεκροκεφαλη (δε ξερω αν στους allies βλεπεις το lvl), οποτε χεσιδιν.... λεω οκ, θα γυρισω απο την αλλη, και θα αρχισω το σπριντ πινωντας & τρωγωντας οτι εχω και οτι γινει... γυρναω προς τα πισω ...και :blink: βλεπω και τους φιλους του!!! ξυπναει μεσα μου το τερας... λεω θα τους ριππαρω και τους 4... και αμεσως εφαρμοζω τους κανονες εμπλοκης με τος εχθρο:

/sit

/cry

/sleep

λεω δε μπορει θα συγκινηθουν... ειναι 4 τουμπανιασμενοι εναντιον ενος noob lvl(12),

εχω παρει γκομενα, και στο Lineage συνηθως επιανε :rolleyes:, οποτε και με περικυκλωνουν... μειναμε ετσι για κανα 2λεπτο παλι... σηκωνομαι ριχνω ενα /dance και λεω le poul και φυγαμε την γλυτωσαμε...

για να μη σας πρηζω το συκωτι, εμεινα μαζι τους κανα μισαωρο στο barrens και περιφερομασταν ολοι μαζι, οι τυποι με βοηθησαν σε 1 quest :), και εσφαζαν οποιον horde εβρισκαν μπροστα τους... αισθανθηκα λιγο αρτεμης ματσας... αλλα μπορω να ζησω και με αυτο... :whistling

η φωτο ειναι απο τη φαση του /dance

Μάλλον Λάσκαρη στον Κατήφορο ή στόν Αστερισμό της παρθένου θυμίζεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά , να ρωτήσω κάτι . Πήρα από το auction House στο Ogrimmar ένα διπλό τσεκούρι , πολύ γερό , και μου βγάζει μύνημα " 29 days" στην άκρη με πράσινα γράμματα. Τι γίνεται , μετά το χάνω? Έδωσα και ένα σωρό λεφτά να το χτυπήσω στον πλειστηριασμό . Ξέρει κανείς τι γίνεται ?

Πάντως οι orc warriors , ας λένε ότι είναι βαρετοί , αν τους εξοπλίσεις και τους εκπαιδεύσεις καλά , δεν παίζονται με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

παιδιά , να ρωτήσω κάτι . Πήρα από το auction House στο Ogrimmar ένα διπλό τσεκούρι , πολύ γερό , και μου βγάζει μύνημα " 29 days" στην άκρη με πράσινα γράμματα. Τι γίνεται , μετά το χάνω? Έδωσα και ένα σωρό λεφτά να το χτυπήσω στον πλειστηριασμό . Ξέρει κανείς τι γίνεται ?

Πάντως οι orc warriors , ας λένε ότι είναι βαρετοί , αν τους εξοπλίσεις και τους εκπαιδεύσεις καλά , δεν παίζονται με τίποτα.

καλα, οχι και με τίποτα... απλα ειναι απαραίτητοι για τα instances...αλλα σε pvp δεν ειναι τόσο πολυ καλοι :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.