Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Εμένα πάλι το Z-board δε λέει να δουλέψει με το παιχνίδι και μου λέει και ότι δεν υπάρχουν άλλοι drivers.. από αυτόυς που έχε μέσα ένα cd μήπως έχουν βγει και έει πρόβλημα και δεν τους δείχνει??

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια ευχάριστη μοναχική πορεία προσγειώθηκα ανώμαλα στα party των μπουντρουμιών!!

Πατάω τα ζάρια, παράπονα, πατάω το απαγορεύεται απορίες, δεν πατάω τίποτα παρατηρήσεις.

Θεωρώ το σύστημα διαμοιρασμού αντικειμένων αποτυχία.

Μακράν καλύτερο και απλούστερο του L2

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 10:24]

το καλυτερο video που εχω δει μακραν του wow http://users.skynet.be/xev/Without.wmv

μπορει να μην μ αρεσουν τα γραφικα του και να ειμαι φιλο-guilwars-άκιας αλλα το βιντεακι ειναι ολ δε φακιν γιουροςςςςςς

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 09:56]

γιατι? απλα πρεπει να λετε πριν μπειτε πως θα παιζετε. πχ θα λετε N αν το θελεις και g αν δεν το θελεις. και αν το θες και πεις n rollαρις.

1ον Αυτά δεν τα γνώριζα και κανείς δεν μου τα είπε!!

2ον Είναι πολύπλοκο σύστημα με επιλογές που δημιουργούν παράπονα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

1ον Αυτά δεν τα γνώριζα και κανείς δεν μου τα είπε!!

2ον Είναι πολύπλοκο σύστημα με επιλογές που δημιουργούν παράπονα.

παιξτε με n και g και θα δεις οτι θα ειναι πολυ ευκολο. λιγο προσοχη θελει μονο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 10:24]

το καλυτερο video που εχω δει μακραν του wow http://users.skynet.be/xev/Without.wmv

Με μια πρώτη ματιά: αρκετά καλή καλλιτεχνική δημιουργία.

Με μια δεύτερη ματιά: προσπάθεια του μάρκετινγκ να προσδώσει συναισθηματικό βάθος εκεί που δεν υπάρχει, δείχνοντας χαρακτήρα μεγάλου lvl να σκοτώνει μικρούς!!

Link to comment
Share on other sites

Τι απίθανο ρε; Έχεις πλέον ορκιστεί. Για τον επόμενο χρόνο δεν είσαι άνθρωπος και δεν έχεις αισθήματα. Είσαι μια καλοκουρδισμένη πολεμική μηχανή άφταστης τεχνικής και εκπαιδεύσεως. Είσαι... ο John Rambo :p Καλός Στρατιώτης Κώτσο και το κυριότερο γρήγορα πολίτης

ΥΓ: 101 και σήμερα, σπάμε την κατοστάρα ρεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

...σκέψου και πες μου τι ΚΑΛΟ έχει ο warlock ως επίθεση που έστω ένας υστερεί σε κάτι που έχει ο warlock

σου απαντησε ο zyx μεχρι ενα σημειο στα καλα σημεια του warlock. εγω να προσθεσω τα τρελα curses του warlock και τα τρομερα damage σε μορφη DOT. οπως το doom (3000 dmg σε 1min), τα healthstones και... το pet χαχαχαχ

ο warlock ειναι κυριαρχος ρε σχεδον κανεις δε τον αμφισβιτει. οπου υπαρχει warlock σε dyngeon εχεις το κεφαλι σου ησυχο

αν θες να αμφισβιτισεις τιν αξια καποιου class αρχισε απο hunter και κατελειξε se rogue. μεχρι που θα σε σφαξει μια μερα ενας rogue χωρις να δεις απο που σου ηρθε , και θα μιλας μονο για τους hunter μετα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ar@besqu.e

ξέρει κανείς τον κανονισμό των honor points?

στα πόσα cp γίνεσαι grunt, sergeant κτλπ?

έχουν διαφορά οι pvp από τους normal servers σε αυτό?

http://www.worldofwarcraft.com/pvp/rewards-armor.html

http://www.worldofwarcraft.com/pvp/honor-system-faq.html

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω.

Μπες στο σιτε και κατεβασε του τελευταιους drivers,

οταν τους βαλεις, μετα κατα το scanning, θα κανει αλλο ενα auto-update, και ολα μετα 8α λειτοτυργουν κανονικα :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.