Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

παιδακια, καλα ολα αυτα με τα online, αλλα εγω επειδη δεν γουσταρω καθολου multiplayer καταστασεισ, θα μου πειτε αν το παιχνιδι μπορει να το παιξει κανεις μονος του?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul [Χθες, στις 03:44]

σου απαντησε ο zyx μεχρι ενα σημειο στα καλα σημεια του warlock. εγω να προσθεσω τα τρελα curses του warlock και τα τρομερα damage σε μορφη DOT. οπως το doom (3000 dmg σε 1min), τα healthstones και... το pet χαχαχαχ

ο warlock ειναι κυριαρχος ρε σχεδον κανεις δε τον αμφισβιτει. οπου υπαρχει warlock σε dyngeon εχεις το κεφαλι σου ησυχο

αν θες να αμφισβιτισεις τιν αξια καποιου class αρχισε απο hunter και κατελειξε se rogue. μεχρι που θα σε σφαξει μια μερα ενας rogue χωρις να δεις απο που σου ηρθε , και θα μιλας μονο για τους hunter μετα.

Τα καλύτερα curse τα εχει ο priest xexe

Εγώ σε είπα για ποιο λόγω ακριβός δεν θα ήταν από τις πρώτες μου επιλογές ο warlock ,όλοι είναι καλοί και υπάρχει μια ισορροπία από την blizzard απλά ποιος υστερεί σχετικά στα περισσότερα λέω :)

ο hunter μια χαρα ειναι απο την στιγμη που βαλει mail

τωρα μιλας με θεμα τον rogue ως pvp ......αλλαζεις θεμα ...:upside:

τωρα για τα 3000dmg σε 1 min ειναι τελειος για τον ^@$@# ο mage μου τα 3000dmg τα εχει ε 15sec ....λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anubis [Σήμερα, στις 15:40]

παιδακια, καλα ολα αυτα με τα online, αλλα εγω επειδη δεν γουσταρω καθολου multiplayer καταστασεισ, θα μου πειτε αν το παιχνιδι μπορει να το παιξει κανεις μονος του?

ευτηχως ειναι μονο για multiplayer, αλλιως θα ηταν ακομα ενα βαρετο rpg, στο οποιο θα σκοτωνόσουν συνεχώς και μονιμα...με τον επεξεργαστη σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

ευτηχως ειναι μονο για multiplayer, αλλιως θα ηταν ακομα ενα βαρετο rpg, στο οποιο θα σκοτωνόσουν συνεχώς και μονιμα...με τον επεξεργαστη σου.

lol φανταζεσαι action house με τον επεξεργαστη? θα κερδιζεις συνεχεια αν μαθεις το κολπο.

btw μετα απο 10 φορες που πηγα baron run stranholme, επεσαν επιτελους τα shadowcraft pants και ειμουνα ο μοναδικος rogue χεχε :T:

τωρα μου λειπουν τα υπολοιπα 7 κομματια :( και αν πεφτουν με το ρυθμο που επεσαν τα παντελονια θα τον ντυσω τον rogue σε κανα 12 μηνο.

ρε συ ειναι εντελως αδικο. 10 φορες πηγα εκει μεσα και ειδα να πεφτουν μονο set items απο hunter και pala. εμας τους rogue μας εχουν αδικισει πολυ. θα κανουμε πορεια στην ironforge και αν δε κανει κατι η blizzard θα κανουμε απεργεια. να δουμε μετα ποιος θα σας κανει lockpick και sap μετα :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

τωρα μου λειπουν τα υπολοιπα 7 κομματια :( και αν πεφτουν με το ρυθμο που επεσαν τα παντελονια θα τον ντυσω τον rogue σε κανα 12 μηνο.

χαχαχαχα και μετα θα θες αυτα? Nightslayer ? :PPPPP

Link to comment
Share on other sites

Χτες το βραδυ ήμουν στο Winterspring/Everlook και σφαγιαζομασταν με τους alliance. 2-3 δικοί μας είχαν ανεβει πανω σε μια σκεπή μεσα στην πολη και βαραγανε απο εκει τους alliance. Προσπαθησα να ανεβω κι εγω και μετα απο λιγο τα κατάφερα.

Γιναμε 5 και απο κατω μας κοιταγανε καμια 15αρια alliance χωρίς να μπορούν να κάνουν και πολλά... Αφου σκοτώσαμε μερικους απο εκει πάνω, καποια φαση μου ερχεται ενα whisper απο εναν GM, και μου λεει οτι το roof camping απαγορεύεται και οτι ειναι η τελευταια μου προειδοποίηση...Την κοπανάω και εγω με HS απο εκει και του κανω reply οτι δε το ήξερα, και μου απανταει το κορυφαιο, οτι αναφέρεται στα policies και οτι για να παίξω αυτό το παιχνίδι πρεπει να τα έχω διαβάσει... Πολύ γελιο...:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Μετά από μια ευχάριστη μοναχική πορεία προσγειώθηκα ανώμαλα στα party των μπουντρουμιών!!

Πατάω τα ζάρια, παράπονα, πατάω το απαγορεύεται απορίες, δεν πατάω τίποτα παρατηρήσεις.

Θεωρώ το σύστημα διαμοιρασμού αντικειμένων αποτυχία.

Μακράν καλύτερο και απλούστερο του L2

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

1ον Αυτά δεν τα γνώριζα και κανείς δεν μου τα είπε!!

2ον Είναι πολύπλοκο σύστημα με επιλογές που δημιουργούν παράπονα.

Το συστημα ειναι αρκετά καλό απλα θελει λίγο συνήθεια... Μολις τσακωθείς στην αρχή με 1-2 ατομα , μετα στρώνει το πράγμα. Στα μεγάλα λεβελ δεν υπάρχει πρόβλημα εκτος αν κάποιος επίτηδες κανει ρολλ εκει που δε πρέπει, οποτε τον βρίζουν ολοι.

Το g/n ειναι καλό, (g=greed= δε το χρειάζομαι το θέλω για πούλημα, n=need=μου ειναι απαραίτητο, θα το φορέσω αμέσως) αλλά οταν πεφτουν πολλά πράγματα ειναι κουραστικό. Το αλλο σύστημα ειναι πιο πρακτικό κατ εμέ. Οσα ειναι BoE=Bind on Equiped, κανεις roll αμέσως και αν καποιος το θέλει, απλα του το δινει αυτός που το παίρνει, ενω οσα ειναι BoP=Bind on Pickup, κανουν ολοι pass εκτος αν καποιος το θέλει οποτε κανει ρολλ και το παιρνει. Αν κανεις δε το θέλει, τοτε μενει στο πτώμα και αφού εχουν σκοτωθεί ολοι, τοτε κανουν ολοι /random και το παιρνει ο νικητης. Αυτό γίνεται γιατι πολλοι πανω στη μάχη κοιτανε τα αντικέιμενα αν τα θέλουν και δε βαράνε με αποτέλεσμα πολλές φορες να χανεις τη μάχη, ενω έτσι δεν ασχολεισαι με τίποτα και απλά στο τέλος της μάχης κοιτάς τα αντικέιμενα και αποφασίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Χτες το βραδυ ήμουν στο Winterspring/Everlook και σφαγιαζομασταν με τους alliance. 2-3 δικοί μας είχαν ανεβει πανω σε μια σκεπή μεσα στην πολη και βαραγανε απο εκει τους alliance. Προσπαθησα να ανεβω κι εγω και μετα απο λιγο τα κατάφερα.

Γιναμε 5 και απο κατω μας κοιταγανε καμια 15αρια alliance χωρίς να μπορούν να κάνουν και πολλά... Αφου σκοτώσαμε μερικους απο εκει πάνω, καποια φαση μου ερχεται ενα whisper απο εναν GM, και μου λεει οτι το roof camping απαγορεύεται και οτι ειναι η τελευταια μου προειδοποίηση...Την κοπανάω και εγω με HS απο εκει και του κανω reply οτι δε το ήξερα, και μου απανταει το κορυφαιο, οτι αναφέρεται στα policies και οτι για να παίξω αυτό το παιχνίδι πρεπει να τα έχω διαβάσει... Πολύ γελιο...:D

Επαιζες κ L2.....παλιο noooooob :p

Δε το ξες οτι το abuse απαγορευετε? :p

Edit

Σε μπερδεψα με τον Pgm,δεν επαιζες L2 εσυ.Δικαιολογησε :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 13:20]

Επαιζες κ L2.....παλιο noooooob :p

Δε το ξες οτι το abuse απαγορευετε? :p

Edit

Σε μπερδεψα με τον Pgm,δεν επαιζες L2 εσυ.Δικαιολογησε :p

H πλάκα ειναι οτι αυτό ειναι bug του παιχνιδιού κατ έμέ και πρέπει να το φτιάξουν οχι να μας απαγορεύουν να ανεβαίνουμε στη ταράτσα lol

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

H πλάκα ειναι οτι αυτό ειναι bug του παιχνιδιού κατ έμέ και πρέπει να το φτιάξουν οχι να μας απαγορεύουν να ανεβαίνουμε στη ταράτσα lol

Bug δε μπορεις να πεις οτι ειναι,αλλα σιγουρα θα μπορουσαν να το κανουν οπως τα mobs.Δλδ να κανουν evade κ καλα ;)

Link to comment
Share on other sites

Με το Uncommon τι ακριβώς παίζει ρε παιδια?

Ρολλάρεις για τα uncommon και τα άλλα τα πέρνει όποιος κάνει loot το πτώμα?

Y.Γ. Trooper ανεβαίνεις πολύ γρήγορα τα lvl μου φαίνεται και δεν προλαβαίνεις να κάνεις update το status κάτω από το nick :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Με το Uncommon τι ακριβώς παίζει ρε παιδια?

Ρολλάρεις για τα uncommon και τα άλλα τα πέρνει όποιος κάνει loot το πτώμα?

το default ειναι το group loot, που σημαινει οτι με τη σειρα κανουν λοοτ ενας ενας τα τερατα, και οταν θα πεσει κατι πράσινο + πάνω, θα βγει για ρολαρισμα σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Με το Uncommon τι ακριβώς παίζει ρε παιδια?

Ρολλάρεις για τα uncommon και τα άλλα τα πέρνει όποιος κάνει loot το πτώμα?

Για πείτε λίγο βρε παίδες, γιατί δεν τον προλαβαίνουμε τον pgm στο looting :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 13:00]

και μου απανταει το κορυφαιο, οτι αναφέρεται στα policies και οτι για να παίξω αυτό το παιχνίδι πρεπει να τα έχω διαβάσει... Πολύ γελιο...:D

Κακώς δεν του απάντησες ότι οι κανόνες δεν είναι στην γλώσσα σου και αυτό εκτός από ρατσιστικό είναι και παράνομο!!

Μεγάλη εντύπωση μου κάνει το dmg του μάγου, καθώς και η μεγάλη απόσταση που μπορεί να χτυπήσει.

Πια εντολή κάνη τον χαρακτήρα να τρέχει χωρίς να πατάς το W;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.