Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Γενικώς ο warrior με τον μάγο δεν έχει ελπίδες ρε παιδιά και λόγω του λίγου (σχετικά ) dmg του warrior o μάγος ακόμα και evocation με mana shield σηκωμένο προλαβαίνει να κάνει.. αυτό όταν μιλάμε για κάποια λβλ μεγαλύτερο αλλιώς δε χρειάζεται και πολύ...

Link to comment
Share on other sites

χεχε borg το rogue vs mage ειναι περιεργο θεμα.

αν ο rogue εχει τα ταλεντσ του για να παιζει με dagger τοτε τον εχει τον μαγο ευκολα.γιατι τα χτυπιματα ειναι ακαριαια και με damage 1200+ δυο τετοια χτυπιματα τα αντεχει ο μαγος? δε πιστευω ;)

απο την αλλη αν ο rogue δε παιζει με daggers και το build ειναι για full stun lock τοτε ο μαγος νικαει ευκολα αφου σπαει τα πρωτα stun του rogue με blink κυριως.

οποτε μια συμβουλη για τους μαγους, αν δειτε αντιπαλο rogue (αν δεν ειναι stealth δηλαδη) να κραταει dagger στο main hand αρχιστε να τρεχεται. πολυ πιθανον να ειστε ο επομενος στοχος του

Link to comment
Share on other sites

Το %%^$& Προβλημα με την μη δυνατοτητα account creation συνεχιζεται:( .

Μια απορια : Ο Daggerspine στο wow-europe εμφανιζεται ως technically full ,

(1) Υπαρχει περιπτωση να γινει διαθεσιμος σε συντομο χρονικο διαστημα?

(2) Ετσι και διαλεξω εναν αλλο server , θα εχω στο μελλον δυνατοτητα αν γινει διαθεσιμος,

να μεταφερω τον char μου ή να φτιαξω αλλον char παραλληλα και σε αυτον τον server?

Link to comment
Share on other sites

alchemist 150+ περνεις στην darnassus απο τον trainer εκει. το προβλημα σου θα ειναι στο 225+ οπου δε θα βρισκεις τον trainer με τιποτα :) απο τωρα σου λεω οτι ο trainer για 225+ βρισκεται στο feralas πανω στον νησακι στο camp μεσα στο σπιτι με την γυριστη σκαλα.

σημειωση: η παραπανω τοποθεσια ισχυει μονο για τους alliance

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

http://www.worldofwar.net/cartography/

Τους έχω τυπώσει σε Α3 και ειναι παρρα πολυ χρήσιμοι :)

:o :O :o :O :o :O :o

Νομίζω ότι η εξάρτηση από το game είναι πλήρης και η κατάσταση άκρως επικίνδυνη!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ

Παιδια HELP , αρχισα πριν μια ωρα ειμαι warrior orc στον Daggerspine , account : DavmanTheFirst , Και Περιμενω whisper , help the nOOb :cry:

lol, καλως ήρθες, κανε whisper στον vailer να σε βάλει στο guild.

Link to comment
Share on other sites

Mπορείται να μου πείτε πώς να φτιάξω τα talents μου? Είμαι rogue, πώς πρέπει να τα βάλλω για να γίνει καλύτερος????

ΥΓ: Φοβερός ο rogue σε duel τους νικάω σχεδόν όλους οσους είναι είναι 2-3 λεβελ πάνω απο εμένα το ίδιο και με τα τέρατα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ο χαρακτηρας κανει max στα 60 lvl? γιατι βλέπω στο wowrankings πολυ κοσμο 60lvl.... Το παιχνιδι θα το ξεκινήσω μετα τον Αύγουστο μαλλον (να κανω και κανα μπάνιο/ να βγώ και κανα βράδυ. :rolleyes: ).. έχουν πει τιποτα για updates που θα δινει μεγαλύτερο περιθώριο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [02-06-2005 08:26]

η μεγαλη διαφορα ομως που εχει ο rogue φιλτατε borggggg ειναι οτι επιλεγη τα θυματα του και ποτε θα κανει επιθεση.

Είπα και γω δεν θα πεταχτεί η τσούπρα lol

Ε και εγώ το κάνω αυτό αρκεί να μην με δει λολ

Αρχική απάντηση από radiatedsoul [02-06-2005 11:12]

χεχε borg το rogue vs mage ειναι περιεργο θεμα.

αν ο rogue εχει τα ταλεντσ του για να παιζει με dagger τοτε τον εχει τον μαγο ευκολα.γιατι τα χτυπιματα ειναι ακαριαια και με damage 1200+ δυο τετοια χτυπιματα τα αντεχει ο μαγος? δε πιστευω ;)

:p μεχρι 3000+dmg αντεχω

Αρχική απάντηση από radiatedsoul [02-06-2005 11:12]

οποτε μια συμβουλη για τους μαγους, αν δειτε αντιπαλο rogue (αν δεν ειναι stealth δηλαδη) να κραταει dagger στο main hand αρχιστε να τρεχεται. πολυ πιθανον να ειστε ο επομενος στοχος του

Μωρέ αν δω rogue γενικά να μου έρχεται και κάνει stealth δεν πάει να έχει και λουλούδια στα χέρια του εγώ πάντως κάνω blink x2 και mount χωρίς άλλη σκέψη lol :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Χθες, στις 23:07]

Μωρέ αν δω rogue γενικά να μου έρχεται και κάνει stealth δεν πάει να έχει και λουλούδια στα χέρια του εγώ πάντως κάνω blink x2 και mount χωρίς άλλη σκέψη lol :D

Του φευγάτου η μάνα.... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

btw μετα απο 10 φορες που πηγα baron run stranholme, επεσαν επιτελους τα shadowcraft pants και ειμουνα ο μοναδικος rogue χεχε :T:

τωρα μου λειπουν τα υπολοιπα 7 κομματια :( και αν πεφτουν με το ρυθμο που επεσαν τα παντελονια θα τον ντυσω τον rogue σε κανα 12 μηνο.

ρε συ ειναι εντελως αδικο. 10 φορες πηγα εκει μεσα και ειδα να πεφτουν μονο set items απο hunter και pala

παντος τωρα που το ξαναβλεπω η στολη ειναι ψιλο φεση ρε συ. πολυ λιγο stamina δινει. καλα τα agility καλο κ το strength αλλα εγω στον rogue μου θελω stamina. απο τα talents εχουμε ετσι κιαλλιως πολυ critical. και στο foul set το +2 στο dagger ειναι καλο. το 1% critical φεση. οπως κ το 1% dodge. οποτε γνωμη μου μην ανχωνεσε για την κολο στολη :p το ζητημα δεν ειναι να ειμαστε μονο ομορφη :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

οποτε γνωμη μου μην ανχωνεσε για την κολο στολη :p το ζητημα δεν ειναι να ειμαστε μονο ομορφη :p

thanks zyx μου δινεις κουραγιο :( αν δω οτι ειναι πακετο να τα βρω ολα θα βαλω τα stormshroud. δινουν καπου 3% critical kai 3% dodge. και δυο δαχτυλιδια 2% critical φτανουμε το 21% για critical σε default καταστασεις. με buffs με βλεπω να βαραω 23-25%

και αν σκεφτεις οτι εχω 5 attacks στο πρωτο sec θα κανω πολυ συχνα critical

και τα stormshroud ειναι 2-3 κομματια και τα φτιαχνουν οι leatherworkers :D

Link to comment
Share on other sites

Μπα τα stormshroud δε λενε και πολύ γιατι δε δίνουν καθόλου + σε αλλα πράγματα (stamina, agility κλπ). Ο φιλος μου ο Κώστας χτες βρήκε το τρίτο κομμάτι απο την shadowcraft, το chest και τωρα εχει chest, pants και waist...

Αντε να δουμε εμεις ποτε θα βρούμε τιποτα καλό...ακόμα μονο ενα απο τα elements έχω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.