Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Ujin

Ζηλεύτε ρε, επειδή είμαστε 2 μέτρα κτήνοι!:tongue:

...όχι ασπρουλιάρηδες και πρασινοκοντοπήθαροι!:hehe:

Ναι,κ επισης ξυνεστε "σα" τα ζωα ολη την ωρα :hehe:

Αρχική απάντηση από kender

Gnome rulez...

Soz.... αλλα.... :sick: :sick:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender [Σήμερα, στις 20:47]

Gnome rulez...

Ναι, να έχεις σκιστεί να πάρεις το τέλειο armor και όπλα και να μην φένονται, γιατί είναι σε μέγεθος lego!:hehe:

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 22:02]

Ναι,κ επισης ξυνεστε "σα" τα ζωα ολη την ωρα :hehe:

Δεν ξέρω γι'αυτόν τον Taugrom που κάνεις παρέα, αλλά ο δικός μου είναι ξεψηρισμένος!:D

Link to comment
Share on other sites

’ρχισαν από τώρα τις συκοφαντίες αυτοί οι alliance...

Κι ακόμα δεν έχω αρχίσει να ασχολούμαι με τα BGs...

Όσο για τον άλλο που είπε κάτι για ζώα...τι να πω...δείτε το avatar του και θα καταλάβετε..Δεν κοιτάει το Orc του που ανασηκώνει συνέχεια τον ώμο..Σαν να κατέβηκε Orgrimmar o Μητσοτ......

(συνεχίζω απο το 2ο PC..το άλλο έσβησε και δεν ξανά-ανοιξε ποτέ για αδιευκρίνιστους λόγους)

....Πάω και για quest μαζί του ο αφελής και περιμένω να πάρω quest drops.....Που πας ρε Tau-Tau με τον Gantemosaurus Rex δίπλα σου....

Κ. Μιχάλη μας, Horde είμαστε αν δεν σας το έχουν πει. Ας έπαιρνες alliance, κάτι σε human female θα βόλευε, να φτιάξεις ένα αντίγραφο της Πίπης της Φακιδομύτης να σου χτυπάει καλά στο μάτι...

Ρε FOR DA HORDE ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!

GG

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

’ρχισαν από τώρα τις συκοφαντίες αυτοί οι alliance...

Κι ακόμα δεν έχω αρχίσει να ασχολούμαι με τα BGs...

Όσο για τον άλλο που είπε κάτι για ζώα...τι να πω...δείτε το avatar του και θα καταλάβετε..Δεν κοιτάει το Orc του που ανασηκώνει συνέχεια τον ώμο..Σαν να κατέβηκε Orgrimmar o Μητσοτ......

(συνεχίζω απο το 2ο PC..το άλλο έσβησε και δεν ξανά-ανοιξε ποτέ για αδιευκρίνιστους λόγους)

....Πάω και για quest μαζί του ο αφελής και περιμένω να πάρω quest drops.....Που πας ρε Tau-Tau με τον Gantemosaurus Rex δίπλα σου....

Κ. Μιχάλη μας, Horde είμαστε αν δεν σας το έχουν πει. Ας έπαιρνες alliance, κάτι σε human female θα βόλευε, να φτιάξεις ένα αντίγραφο της Πίπης της Φακιδομύτης να σου χτυπάει καλά στο μάτι...

Ρε FOR DA HORDE ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!

GG

Xαχχα!Ρε χαζε, τους ωμους τους κουναω για να ειμαι παντα ζεστος για σφαγη :p

Οσο για τα drop....δε θα σχολιασω καν παλιογκαντεμοσαυρε....ουτε θα σχολιασω τα ΑΚΥΡΑ quest που πας κ βρισκεις!

(παω μα συνεχισω το διαβασμα....f*cking exams... :( )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

’ρχισαν από τώρα τις συκοφαντίες αυτοί οι alliance...

Κι ακόμα δεν έχω αρχίσει να ασχολούμαι με τα BGs...

Όσο για τον άλλο που είπε κάτι για ζώα...τι να πω...δείτε το avatar του και θα καταλάβετε..Δεν κοιτάει το Orc του που ανασηκώνει συνέχεια τον ώμο..Σαν να κατέβηκε Orgrimmar o Μητσοτ......

(συνεχίζω απο το 2ο PC..το άλλο έσβησε και δεν ξανά-ανοιξε ποτέ για αδιευκρίνιστους λόγους)

....Πάω και για quest μαζί του ο αφελής και περιμένω να πάρω quest drops.....Που πας ρε Tau-Tau με τον Gantemosaurus Rex δίπλα σου....

Κ. Μιχάλη μας, Horde είμαστε αν δεν σας το έχουν πει. Ας έπαιρνες alliance, κάτι σε human female θα βόλευε, να φτιάξεις ένα αντίγραφο της Πίπης της Φακιδομύτης να σου χτυπάει καλά στο μάτι...

Ρε FOR DA HORDE ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!

GG

lol

είτε hordes είτε allysγια εμένα σχεδόν το ίδιο είναι ;)

το μόνο που δεν με αρέσει στα horde είναι οι cities και γενικά τα areas που παίζεις στα μικρά lvls κατα τα αλλα μια χαρα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender [29-05-2005 13:36]

Ρε έχει κανείς σας το Z-board για το WoW?? Επειδή εγώ παρόλο που το βάζω και το βλέπει κανονικά ως το πληκτρολόγιο του WoW δε δουλεύει τπτ in game :help: :help:

Βρηκες λυση? Ποιον driver εχεις βαλει??

Εμενα με τον 481.1 , αντι για / μου βγαζει & , οποτε δεν δουλευουν τα chat...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 09:44]

βγαλτε τον driver που βαλατε απο τo cd,

κατεβαστε τον απο το σιτε, και αφου το βαλατε, κανε και το online update που εχει και θα παιζει κανονικα

Χεχε, ουτε καν το ανοιξα το cd της συσκευασιας. Κατ ευθειαν κατεβασα, εκανα update, αλλαεχω το προβλημα που προειπα.

Υποψιαζομαι οτι φταιει το οτι το βρισκει σαν GR version, προφανως αναγνωριζοντας τα regional settings. θα κατεβασω και τον Us driver να δοκιμασω...Καμμια αλλη ιδεα? Εσενα GR το αναγνωριζει?

Link to comment
Share on other sites

Γιαγκο σε ειδα προχθες στο Sunrock Retreat (Anomos.. druid με travel form) θα θελα να σε παιζα ενα αλλα επρεπε να παω πιο πανω.. another time perhaps :p

Btw, ο Gamias ειμαι :p

(Druid 30lvl soon 31.. χθες τρωγαμε 35αριδες btw, μεχρι που σκατε ολοι μπουλουκι [αφου μονο ετσι παιζετε] lol)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τους κοντούς?? :p Gnome rulez...

Gnome ? BLiaaax , οτι πιο άσχημο...

Αρχική απάντηση από Stratos

Βρηκες λυση? Ποιον driver εχεις βαλει??

Εμενα με τον 481.1 , αντι για / μου βγαζει & , οποτε δεν δουλευουν τα chat...:mad:

Στρατο πήρες και Ζ ? Μωρε μπράβο λιώσιμο...:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πέταξα τα 20 πιο ανούσια μου silvers.

Ο shamanακος μου είχε ένα κόκκινο σκουφί με armor 35 με το οποίο φαινόταν σαν παρατρεχάμενος του Τσουκαλά. Όσοι με ξέρετε καταλαβαίνετε τι σήμαινε αυτό για μένα.

Έτσι βρήκα ένα ωραιότατο leather κράνος με armor 74 το οποίο και πλήρωσα 30s. Πούλησα την άλλη τα μαμακία 9,5 s και τώρα ναι μεν κλαίω τα 20 s αλλά τουλάχιστον ο shamanακος μου έγινε άνθρωπος και όχι πιθηκάνθρωπος (σπόντα ήταν αυτό για όποιον δεν το κατάλαβε δηλαδής να 'ούμε)

ΥΓ

Εκ των υστέρων έμαθα ότι υπάρχει εντολή για να κρύβουμε κάποιο αντικείμενο αν θέλουμε :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TheRedeemer [Σήμερα, στις 12:04]

Γιαγκο σε ειδα προχθες στο Sunrock Retreat (Anomos.. druid με travel form) θα θελα να σε παιζα ενα αλλα επρεπε να παω πιο πανω.. another time perhaps :p

Btw, ο Gamias ειμαι :p

(Druid 30lvl soon 31.. χθες τρωγαμε 35αριδες btw, μεχρι που σκατε ολοι μπουλουκι [αφου μονο ετσι παιζετε] lol)

Μπααα και 30 που είσαι με έχεις.

Να περιμένεις, μόλις με δεις ακίνητο θα διαβάζω το Q, οπότε όρμα, θέλω μισή με μία ώρα να το μεταφράσω!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 17:19]

Μπααα και 30 που είσαι με έχεις.

Να περιμένεις, μόλις με δεις ακίνητο θα διαβάζω το Q, οπότε άρμα, θέλω μισή με μία ώρα να το μεταφράσω!!

Ε αφού εσύ είσαι ο Anomos, να σε ευχαριστήσω που με είχες βοήθήσει σε ένα quest πριν από καμιά 10lvl! :flower:

Παιδία εκτός από 5-6 άτομα που έχουν αναφέρει τα nick εδώ, δεν ξέρω ποιοι άλλοι από το guild είναι και εδώ. ’σε που αν ξεκινήσει κανείς τώρα πρέπει να διαβάσει καμιά 20αριά σελίδες για να βρεί τα nick.

Πάντως πολύ χαίρομαι που οι περισσότεροι στο guild είναι πρόθυμοι να βοηθήσουν είτε σε απορίες είτε έμπρακτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Μπααα και 30 που είσαι με έχεις.

Να περιμένεις, μόλις με δεις ακίνητο θα διαβάζω το Q, οπότε όρμα, θέλω μισή με μία ώρα να το μεταφράσω!!

ερμμ, κανονικα να σε παιξω.. γιατι εσεις οι Horde.. ολο τρεξημο ειστε βρε αδελφε, ευτηχως που η Blizzard μας εδωσε και roots γιατι αλλιως θα φτανατε μεχρι τα Eastern Kingdoms με τα ποδια..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.