Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από sath

Πήρα και εγώ το παιχνιδι και ξεκίνησα rogue :flex: :flex: . Ομως δεν ξερω τι επαγγελματα να πάρω , εσείς τι μου προτείνετε????? Μήπως θα ήταν καλά να πάρω enchanting και mining . Ακόμα θα ήθελα να μου πείτε και πως να βάλω τα talends μου.?????

engineering με κλειστα ματια

Αρχική απάντηση από Trooper

Ο κάθε χαρακτήρας εχει τα + και τα - του. Ολοι ειναι χρήσιμοι και καποιοι ειναι πιο απαραίτητοι απο κάποιους άλλους. Σιγουρα ειναι πιό ευκολο να εχεις το κλασικό, tank/healer/mage/support healer/dps dealer, αλλά παιζουν κι άλλοι συνδυασμοί, εχω κάνει διάφορα κουλά. Πχ εχουμε παει 4 σαμανοι και ενας warrior και πήγαμε παρα πολυ καλα. Σιγουρα παιζει ρολο το instance και το ποσο καλοι ειναι οι παίκτες. Εχω δει 10 ατομα να χάνουμε απο 1 boss σε instance που ειναι για 5άδα :S Οπως και το ανάποδο, να ειμαστε 5 και να βολεύουμε 10 ελιτ 56αρηδες ολους μαζι...

Για οσους δεν εχουν παει MC ακόμα, ο hunter παιζει σημαντικό ρόλο, μιας και ειναι αυτός που κανει το pulling (και μετα feign death - γιατι αλλιώς dead αμέσως :p ) οπότε μη τσακώνεστε :)

Το Dire Maul ειναι παρα πολύ καλο instance , εχει πολλά πράγματα και ειναι ευκολο και γρήγορο για 60αρηδες. Πηγα DM1 με μια τύπισα που το ήξερε απέξω, καναμε 25 λεπτα να φάμε ολα τα bosses. Επίσης στο DM2 στην library πρεπει να παει ο μαγος οταν παει λεβελ 60 για να μαθει το crystal water ( παιρνει ενα quest). Στο DM2 πάλι, εχει εναν τυπο μάγο(http://www.thottbot.com/?n=476761), ο οποιος ειναι 3 λεπτά απο την είσοδο και ρίχνει πολύ καλα πράγματα, ενα τρινκετ φανταστικό (http://www.thottbot.com/?i=35769) και πολύ ευκολα μπορει κανεις να τον κανει farming (10 λεπτα μαξιμουμ καθε φορά για να τον φας + να ξαναβγείς).

Οσοι πλησιάζετε στα 60, καλο θα ειναι να αρχίσετε να κοιτάτε quests που έχουν να κάνουν ειτε με rewards για καλά αντικείμενα, ειτε με κλειδιά για μεγάλα instances. Το πρώτο ειναι για την εισοδο στο Molten Core (http://www.thottbot.com/?q=15874) ενα απλο quest που θα σας δώσει το shortcut για το MC(ειναι μεσα στο BRD αυτό το quest, πολυ απλό απλα πρεπει να πας μεχρι το τελος του για να το κάνεις).

Ονυξια quests. Για να μπορέσει κανεις να μπει εκει, πρεπει να εχει κανει μια σειρά απο quest, γύρω στα 20 περίπου. Εχει αρκετά καλα reward στην πορεία, τρινκετς κλπ. Το πρωτο το παίρνεις απο το Kargath (Badlands). Warlords command (http://www.thottbot.com/?q=1359) ειναι αρκετά δύσκολο μιας και τα documents κανουν spawn μια φορά και οποιος προλαβει...

Ενα αλλο quest για οσους πλησιάζουν στα 60 και θελουν XP ειναι μια σειρα απο quest που δίνει ο (http://www.thottbot.com/?n=8449) . Ειναι στα σύνορα Swamp of sorrows και της περιοχής ακριβώς απο κάτω. Ειναι ενας ψιλοαόρατος τύπος στην άκρη του δόμου.

To quest για το κλειδί του UBRS (http://www.thottbot.com/?q=1344).. Πολυ δύσκολο γιατι απλά τα gems εχουν 10% chance να πέσουν απο το κάθε boss, + το οτι όλοι τα θέλουν... :S

Ουφ πολλα ειπα...:)

nice trooperako

Θύμισε μου που είναι το q αυτο ακριβως

επισης πραγματικα μονο μα μονο ετσι κερδιζετε ο shaman μιας ο primary char μου ειναι mage.

τωρα για τον teo απλα γουσταρει να με σπαει τα νευρα ωρες ωρες :p

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω engineering πρέπει να πάρω και mining????? Τι θα λέγατε για enchanting και engineering καθώς το πρώτο δίνει καλά λεφτά ένας φίλος μου μάζεψε 50g σε μια βδομάδα μονο απο αυτό.:jump: Με το engineering τι μπορώ να φτιάξω;

Link to comment
Share on other sites

ναι πρεπει να παρεις mining. με το enginnering λεφτα δεν χερω αν θα βγαλης αλλα για pvp ειναι κορυφη. ασε το enchant για να πεις οτι θα βγαλης χρημα θα δωσεις πολλα μεχρι τοτες.

εμεις για να μπορουμε να κανουμε crusader δωσαμε πανω απο 400gold

Link to comment
Share on other sites

εφοσον εχεις παρει τις αποφασεις σου γιατι μας εκανες την ερωτηση απορο. και λεφτα μεχρι να ανεβης και τα αντικημενα που χαλας να εχουν καποια αξια ουτε απο dicenchat προκειτε να ερθουν. ισα ισα θα χασεις πιο πολλα λεφτα απο τα αντικημενα που θα ευρισκες να τα πουλουσες αντι να τα χαλουσες. οταν ανεβης ναι εχει καποιο χρημα ισως κ αρκετο ΑΛΛΑ καταστρεφης καποια gold για να κερδισεις μερικα παραπανο. εγω για να βγαλο 6g πχ δεν ξοδευο φραγγο εκτος απο 20 με 25 λεπτα για να μαζεψω καποια συγγεκριμενα λουλουδια και αν ασχολιομουνα μονο με αυτο θα ειχα πολυ χρημα αλλα δεν ασχολουμε για πλακα μαζευο μερικα απλα για να συντηρουμε.

ειμουν enchanter κ ξερω απο πρωτο χερι. παρτο κ συ ομως γιατι γνωμη δεν προκειτε να αλαξης

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

engineering με κλειστα ματια

nice trooperako

Θύμισε μου που είναι το Backpack

επισης πραγματικα μονο μα μονο ετσι κερδιζετε ο shaman μιας ο primary char μου ειναι mage.

τωρα για τον teo απλα γουσταρει να με σπαει τα νευρα ωρες ωρες :p

Η 16αρα ειναι το τελευταίο quest απο τον Fallen Hero of the Horde. Το είπα ήδη το quest line :) (Αυτο το quest line μου το είπε ο Zyx - ετσι για να λέμε τα πράγματα με το ονομά τους :) )

To earth shock στο μάγο αντε να πιάσει μια ή το πολύ 2 φορές. Μετά πάπαλα... Μεχρι να κανει το cooldown των 5 sec, o μαγος εχει ξανακάνει προβατάκι ή οτι άλλο θέλει... Πιστεψέ με το έχω δοκιμάσει πολλές φορές... Μονο μια φορά κατάφερα να πάω 1-2 μάγους στα κόκκινα αλλα δε προλάβαινα παρακάτω... και ειχα χρησιμοποιήσει ολα τα cooldowns μου. Ειμαι restoration specced(mana tide) γιατι χρειάζεται για το MC + Onyxia.

Αρχική απάντηση από sath

Αν πάρω engineering πρέπει να πάρω και mining????? Τι θα λέγατε για enchanting και engineering καθώς το πρώτο δίνει καλά λεφτά ένας φίλος μου μάζεψε 50g σε μια βδομάδα μονο απο αυτό.:jump: Με το engineering τι μπορώ να φτιάξω;

Για τα επαγγέλματα... Οντως θα συμφωνήσω οτι skining/mining ειναι πολύ προσοδοφόρα χωρις ιδιαίτερο κόπο. Ειδικα αν τα κάνεις λεβελ καθώς ανεβαίνεις. Απο κει και πέρα, το enchanting θελει πολυ υπομονή και επιμονή γιατι μόνο οταν το πας 300 θα αρχίσεις να βγάζεις χρήματα αλλα μεχρι τότε θα εισαι πάντα χωρίς χρήματα. Το leatherworking ειναι αρκετά μεγάλη πατάτα, εγω το παράτησα μιας και δε μπορούσα να πουλήσω τίποτα σε καλή τιμή και τα υλικά τα πουλούσα πολύ πιο ακριβά...

Παντως το κακο ειναι οτι πολλοι γυρίζουν σε σκινινγκ/μινινγκ και αυτό ειναι κακό γιατι καποια φάση δε θα υπάρχουν τοσα πολλά ατομα για να αγοράζουν ολα αυτα τα υλικά...

50g όταν εισαι λεβελ 60 δεν ειναι πολλά χρήματα, ο φίλος μου enchanter 300 σε 2 μέρες εβγαλε 500g...αλλα ειναι ή του ύψους ή του βάθους αυτό το επάγγελμα....

Link to comment
Share on other sites

Εχω εχω το weaponsmith στα 300 αλλα δεν εχω παρει ειδικοτητα (sword/mace/axe) γιατι πρεπει να κανω ενα 61 q οποτε το αφηνω προς το παρον. Λεφτα δεν βγαζεις , το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να φτιαχνεις καποια πραγματακια για την παρτη σου. Το μονο που ισως να αξιζει ειναι να γινω master axe και να φτιαχνω το arcanite reaper . The "ultimate warrior weapon" οπως λενε αλλα και παλι πρεπει να γινει drop ι συνταγη, πραγμα οχι και τοσο ευκολο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν ξαναδιάλεγα profs θα έπαιρνα herb/alchemy..Έχεις τα pots σου για να παίζεις "ντοπαρισμένος" και βγάζεις και καλό χρήμα αν τα πουλάς στο ΑΗ...Υπάρχουν potions για κάθε class οπότε δεν υπάρχει κάποιος που να μη βρει κάτι που του χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman [Σήμερα, στις 13:28]

Εγώ πάντως αν ξαναδιάλεγα profs θα έπαιρνα herb/alchemy..Έχεις τα pots σου για να παίζεις "ντοπαρισμένος" και βγάζεις και καλό χρήμα αν τα πουλάς στο ΑΗ...Υπάρχουν potions για κάθε class οπότε δεν υπάρχει κάποιος που να μη βρει κάτι που του χρειάζεται.

Συμφωνώ μαζι σου Κώστα αλλά πιστεύω ότι στο lvl 60 έχει επίσης μεγάλη σημασία να κάνεις τρελά damage και να τους ξεφτιλίζεις βλέπε gnome death ray trinket και άλλα , για λεφτά δεν έχει το engineering , ίσα ίσα που έχει πολλά έξοδα/υπομονή οχι

thx trooperako αλλα η ωρα ηταν πολυ αργα οταν το διαβαζα...:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Η 16αρα ειναι το τελευταίο quest απο τον Fallen Hero of the Horde. Το είπα ήδη το quest line :) (Αυτο το quest line μου το είπε ο Zyx - ετσι για να λέμε τα πράγματα με το ονομά τους :) )

To earth shock στο μάγο αντε να πιάσει μια ή το πολύ 2 φορές. Μετά πάπαλα... Μεχρι να κανει το cooldown των 5 sec, o μαγος εχει ξανακάνει προβατάκι ή οτι άλλο θέλει... Πιστεψέ με το έχω δοκιμάσει πολλές φορές... Μονο μια φορά κατάφερα να πάω 1-2 μάγους στα κόκκινα αλλα δε προλάβαινα παρακάτω... και ειχα χρησιμοποιήσει ολα τα cooldowns μου. Ειμαι restoration specced(mana tide) γιατι χρειάζεται για το MC + Onyxia.

Για τα επαγγέλματα... Οντως θα συμφωνήσω οτι skining/mining ειναι πολύ προσοδοφόρα χωρις ιδιαίτερο κόπο. Ειδικα αν τα κάνεις λεβελ καθώς ανεβαίνεις. Απο κει και πέρα, το enchanting θελει πολυ υπομονή και επιμονή γιατι μόνο οταν το πας 300 θα αρχίσεις να βγάζεις χρήματα αλλα μεχρι τότε θα εισαι πάντα χωρίς χρήματα. Το leatherworking ειναι αρκετά μεγάλη πατάτα, εγω το παράτησα μιας και δε μπορούσα να πουλήσω τίποτα σε καλή τιμή και τα υλικά τα πουλούσα πολύ πιο ακριβά...

Παντως το κακο ειναι οτι πολλοι γυρίζουν σε σκινινγκ/μινινγκ και αυτό ειναι κακό γιατι καποια φάση δε θα υπάρχουν τοσα πολλά ατομα για να αγοράζουν ολα αυτα τα υλικά...

50g όταν εισαι λεβελ 60 δεν ειναι πολλά χρήματα, ο φίλος μου enchanter 300 σε 2 μέρες εβγαλε 500g...αλλα ειναι ή του ύψους ή του βάθους αυτό το επάγγελμα....

Τροοπ απο τους shaman του guild μου βλεπω παντως( ο δικος μου πηγε μεχρι 33) οτι ισχυει αυτο που πιστευα...απλα ειναι το πιο δυνατο class@Imba σε 1v1 pvp παντα.Σε mass pvp κανουν heal-totems

Μου ειπαν match με priest-warrior-duid ειναι τα πιο δυσκολα...ειδικα druid.Παντα για παιχτες με τα ιδια αντικειμενα.Mage μου κανει τρελλη εντυπωση αυτο που λες..εγω απο οτι θυμαμαι ηταν το αγαπημενο μου match..εδω σου λεει rogue και τον εχει για πλακα αν δεν του κανει stun-lock...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio [Σήμερα, στις 14:34]

Τροοπ απο τους shaman του guild μου βλεπω παντως( ο δικος μου πηγε μεχρι 33) οτι ισχυει αυτο που πιστευα...απλα ειναι το πιο δυνατο class@Imba σε 1v1 pvp παντα.Σε mass pvp κανουν heal-totems

Μου ειπαν match με priest-warrior-duid ειναι τα πιο δυσκολα...ειδικα druid.Παντα για παιχτες με τα ιδια αντικειμενα.Mage μου κανει τρελλη εντυπωση αυτο που λες..εγω απο οτι θυμαμαι ηταν το αγαπημενο μου match..εδω σου λεει rogue και τον εχει για πλακα αν δεν του κανει stun-lock...

Δε νομίζω οτι ειναι ο πιο δυνατος σε PvP. Σε mass pvp ειναι πολύ καλός, κλέβει πόντους δηλαδή με τοτεμ αλλα ειναι μουφα το mass pvp γιατι κανεις πια δε κανει raid, ολοι ειναι μονοι τους οποτε τα τοτεμ δεν ωφελούν κανενα παρα μονο εσένα και κανεις δε σε κανει heal. Γιαυτό και με εκνευρίζει το pvp, στην αρχή ηταν πιο καλά.

Με priest ειναι το πιο ευκολο pvp για μενα. ενα purge κι έφυγε η ασπιδα του priest, και μετα κανεις heal τον εαυτό σου μεχρι να τελειωσει το μανα του... και μετα τον αρχίζεις απο κοντα.

Warriors, εξαρτάται ποσο καλός ειναι και τι build εχει, αν θα καταφέρω να τον κρατήσω μακριά μου γιατι απο κοντά μπορεί να μου κάνει τρελό damage. Δυσκολος αντίπαλος πάντως.

Ο druid θελει υπομονή, γιατι γινεται αρκούδα και δε μπορεις να τον φάς έυκολα...Εχω κερδίσει και χάσει απο druids...

Απο warlock εχασα για πλάκα προχτές και νόμιζα οτι τους είχα ανετα... Πολύ damage αυτός ο warlock...

Η διαφορά ειναι πολύ μεγάλη απο λεβελ 30-40 και ανάμεσα στους 60αρηδες μεταξύ τους. Κι εγω οταν ημουν μικρότερο λέβελ, τους μάγους τους έλιωνα για πλάκα... Ειδικά αν ξεκίναγα εγω τη μάχη. Αλλα οι 60αρηδες ειναι αλλη φάση. Υπάρχει τοση διαφορα απο 60αρη σε 60αρη που δε μπορεις να ξέρεις τι φοράει ο άλλος. Εχω επιτεθεί σε warrior alliance, τον φτάνω με τη μια στο 50%, και με το που με πλησιάζει, χανω μεσα σε 5 δευτερολεπτα...

Link to comment
Share on other sites

γενικος η blizzard κατη πρεπει να κανει λιπαμε που το λεω αλλα το παιχνιδη εχει πολλα κενα κ πολλες ελειψης. το ctf εδεινε μια αλλη πνοη στο game αλλα τελιωσε κ αυτο κανεις δεν παει. το alterac ειναι το μεγαλητερο φεση που εχει κανει. δλδ τι εκενε πηγε το tarren mill σε instance? κ δεν το λεω επειδη ειμαι rogue. γενικα λεω για μενα το τοσο χαιδεμα που γινετε απο την blizzard για το wow το κανει κακο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Δε νομίζω οτι ειναι ο πιο δυνατος σε PvP. Σε mass pvp ειναι πολύ καλός, κλέβει πόντους δηλαδή με τοτεμ αλλα ειναι μουφα το mass pvp γιατι κανεις πια δε κανει raid, ολοι ειναι μονοι τους οποτε τα τοτεμ δεν ωφελούν κανενα παρα μονο εσένα και κανεις δε σε κανει heal. Γιαυτό και με εκνευρίζει το pvp, στην αρχή ηταν πιο καλά.

Με priest ειναι το πιο ευκολο pvp για μενα. ενα purge κι έφυγε η ασπιδα του priest, και μετα κανεις heal τον εαυτό σου μεχρι να τελειωσει το μανα του... και μετα τον αρχίζεις απο κοντα.

Warriors, εξαρτάται ποσο καλός ειναι και τι build εχει, αν θα καταφέρω να τον κρατήσω μακριά μου γιατι απο κοντά μπορεί να μου κάνει τρελό damage. Δυσκολος αντίπαλος πάντως.

Ο druid θελει υπομονή, γιατι γινεται αρκούδα και δε μπορεις να τον φάς έυκολα...Εχω κερδίσει και χάσει απο druids...

Απο warlock εχασα για πλάκα προχτές και νόμιζα οτι τους είχα ανετα... Πολύ damage αυτός ο warlock...

Η διαφορά ειναι πολύ μεγάλη απο λεβελ 30-40 και ανάμεσα στους 60αρηδες μεταξύ τους. Κι εγω οταν ημουν μικρότερο λέβελ, τους μάγους τους έλιωνα για πλάκα... Ειδικά αν ξεκίναγα εγω τη μάχη. Αλλα οι 60αρηδες ειναι αλλη φάση. Υπάρχει τοση διαφορα απο 60αρη σε 60αρη που δε μπορεις να ξέρεις τι φοράει ο άλλος. Εχω επιτεθεί σε warrior alliance, τον φτάνω με τη μια στο 50%, και με το που με πλησιάζει, χανω μεσα σε 5 δευτερολεπτα...

για mass pvp δεν ειναι τοσο καλος ο shaman..σε αυτο συμφωνω αλλα σολο μαν...δεν ξερω μου φαινεται αρκετα καλος χαρακτηρας.Φυσικα εσυ ξερεις καλυτερα αφου παιζεις τοσο καιρο με σαμαν.

Για priest...ειναι μαματα...δεν ξερω για ασπιδες και λοιπα αλλα αμα ο αλλος ειναι καλος δεν εχεις ελπιδα..περιμενει να βγαλεις το τοτεμ,το σπαει και σου σκαει φεαρ...εχει μανα μπερν,εχει τις ασπιδες,heal και damage απο μακρια...ΔΥΣΚΟΛΟ..ΠΟΛΥ δυσκολο match αμα ξερει ο αλλος

Ειδικα το mana burn τον σκοτωσε τον σαμαν...:(

Για warlock δοκιμασε να φας το πετ του..το imp ειναι αυτο που κανει την damage..ολοι λενε Αστο αυτο μωρε αλλα...αυτο ειναι που τους σκιζει...λεω δοκιμασε

γενικα mage vs druid/shaman restoration/priest ειναι τα χειροτερα match του..περα απο τους σαμανς 60 που συζηταω ο κολλητος μου εχει 60 ice mage με brightwood/arcanist shoulders..δηλαδη δεν ειναι πρασινιλα..και ειναι πολυ δυσκολο το παιχνιδι vs σαμαν.

Φυσικα ολα αυτα πιστευω οτι ισχυουν στο 1βς1 που στην ουσια δεν ειναι το παιχνιδι...το θεμα για μενα παντα ειναι ποσο μπορεις να ζησεις και σκοτωσεις αναμεσα σε πολλα ατομα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

για mass pvp δεν ειναι τοσο καλος ο shaman..σε αυτο συμφωνω αλλα σολο μαν...δεν ξερω μου φαινεται αρκετα καλος χαρακτηρας.Φυσικα εσυ ξερεις καλυτερα αφου παιζεις τοσο καιρο με σαμαν.

Για priest...ειναι μαματα...δεν ξερω για ασπιδες και λοιπα αλλα αμα ο αλλος ειναι καλος δεν εχεις ελπιδα..περιμενει να βγαλεις το τοτεμ,το σπαει και σου σκαει φεαρ...εχει μανα μπερν,εχει τις ασπιδες,heal και damage απο μακρια...ΔΥΣΚΟΛΟ..ΠΟΛΥ δυσκολο match αμα ξερει ο αλλος

Ειδικα το mana burn τον σκοτωσε τον σαμαν...:(

Για warlock δοκιμασε να φας το πετ του..το imp ειναι αυτο που κανει την damage..ολοι λενε Αστο αυτο μωρε αλλα...αυτο ειναι που τους σκιζει...λεω δοκιμασε

γενικα mage vs druid/shaman restoration/priest ειναι τα χειροτερα match του..περα απο τους σαμανς 60 που συζηταω ο κολλητος μου εχει 60 ice mage με brightwood/arcanist shoulders..δηλαδη δεν ειναι πρασινιλα..και ειναι πολυ δυσκολο το παιχνιδι vs σαμαν.

Φυσικα ολα αυτα πιστευω οτι ισχυουν στο 1βς1 που στην ουσια δεν ειναι το παιχνιδι...το θεμα για μενα παντα ειναι ποσο μπορεις να ζησεις και σκοτωσεις αναμεσα σε πολλα ατομα.

Απλα λεω οτι ως σαμαν, δυσκολεύομαι πολύ με τους μάγους... Τα αντικείμενα μου ειναι όλα μπλέ και αρκετά καλά, έχω 2 απο elements/1 beastalker / 1 epic gloves , καλό όπλο κι ασπίδα, και γενικά τωρα πια ειναι αρκετά καλός. Αλλά με τους μάγους δε ξερω, ισως παίζω λάθος. Δεν ασχολούμαι και με το pvp οπότε οταν μου ζητάνε duel κάνω, ή μονο με φίλους. Γενικά το pvp δε μου πολυαρέσει γιατι θέλει ατελείωτο χρόνο πια για να ανέβει κανενας, και καταντάει βαρετο. Προτιμώ να κανω instances με καινούριο χαρακτήρα παρά να χάσω 3 ώρες μεσα στο AV για να πάρω μερικά ΗΚ.

Ενα περιστατικό με μάγο ειναι που μου έριξε frost 2.500HP και καταλαβαίνεις τι έπαθα, οπως και ενας warrior που τράβηξε σε τέρας 4900 critical (ηταν το boss στο 15% και ξαφνικά επεσε κάτω λοοολ) Αυτός ο warrior ήταν o πρώτος σε damage και με μεγάλη διαφορά απο τους άλλους. Αρχισα να κοιταω με άλλο ματι τους warrs μετα απο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Απλα λεω οτι ως σαμαν, δυσκολεύομαι πολύ με τους μάγους... Τα αντικείμενα μου ειναι όλα μπλέ και αρκετά καλά, έχω 2 απο elements/1 beastalker / 1 epic gloves , καλό όπλο κι ασπίδα, και γενικά τωρα πια ειναι αρκετά καλός. Αλλά με τους μάγους δε ξερω, ισως παίζω λάθος. Δεν ασχολούμαι και με το pvp οπότε οταν μου ζητάνε duel κάνω, ή μονο με φίλους. Γενικά το pvp δε μου πολυαρέσει γιατι θέλει ατελείωτο χρόνο πια για να ανέβει κανενας, και καταντάει βαρετο. Προτιμώ να κανω instances με καινούριο χαρακτήρα παρά να χάσω 3 ώρες μεσα στο AV για να πάρω μερικά ΗΚ.

Ενα περιστατικό με μάγο ειναι που μου έριξε frost 2.500HP και καταλαβαίνεις τι έπαθα, οπως και ενας warrior που τράβηξε σε τέρας 4900 critical (ηταν το boss στο 15% και ξαφνικά επεσε κάτω λοοολ) Αυτός ο warrior ήταν o πρώτος σε damage και με μεγάλη διαφορά απο τους άλλους. Αρχισα να κοιταω με άλλο ματι τους warrs μετα απο αυτό.

execute εσκασε ο warrior....ειναι πολυ δυνατο βλεπεις 2900-3000...:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

execute εσκασε ο warrior....ειναι πολυ δυνατο βλεπεις 2900-3000...:D

K critical μαζι θα ηταν μαλλον :p

Lvl 57 Warrior ειμαι κ εχω σκασει μεχρι 2200 με execute(full rage ειχα εννοητε)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.