Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Zarras [Χθες, στις 21:22]

party time :fun: @stormwind

’μα είναι το raid που έγινε περίπου πριν 5 μέρες τότε ήμουν και εγώ εκεί και δεν είχα καταλάβει και πολλά μιας και δεν ειχα το dsl ακόμα και είχα ping 5000+ .ε καλά ήταν λολ

Πάντως το SW έτσι όπως το έκαναν ούτε με raid 80ppl δεν βγαίνει μιας και την ξερώ καλά αυτή τη πόλη.

μερικες φοτο απο τα δυνατα boss!

Azuregos drops

Onyxia drops and money

some Onyxia drops

Gehennas drops

Garr drops

Baron Geddon drops

Shazzrah drops

Sulfuron drops

Golemagg drops

Hope...

Smile!

Lets get the party started!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Ποια είναι η ιδανικότερη επιλογή ταλέντων του Rogue;

Πως αποκτιέται και πως εξελίσσετε η ικανότητα διαρρήξεως κιβωτίων για κάποιον Rogue 48 που δεν έχει ιδέα;

για τα tallents εξαρτατε με τη θες να τα βαζης. εγω εχω tallents που οπως το βλεπω εγω ειναι πιο πολυ για vs cloth και παιζω ως εξης

Assassination Talents (21 points)

# Improved Eviscerate - 3/3 points

Increases the damage done by your Eviscerate ability by 15%.

# Malice - 5/5 points

Increases your critical strike chance by 5%.

# Ruthlessness - 3/3 points

Gives your finishing moves a 60% chance to add a combo point to your target.

# Murder - 2/2 points

Increases your chance to hit while using your Sap, Ambush, Garrote, or Cheap Shot abilities by 5%.

# Relentless Strikes - 1/1 point

Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 energy.

Combat Talents (8 points)

# Improved Gouge - 3/3 points

Increases the effect duration of your Gouge ability by 1.5 seconds.

# Improved Sinister Strike - 2/2 points

Reduces the Energy cost of your Sinister Strike ability by 5 Energy.

# Improved Backstab - 3/3 points

Increases the critical strike chance of your Backstab ability by 30%.

Subtlety Talents (22 points)

# Camouflage - 5/5 points

Increases your speed while stealthed by 15%.

# Opportunity - 5/5 points

Increases the damage dealt when striking from behind with your Backstab, Garrote, or Ambush abilities by 20%.

# Improved Ambush - 3/3 points

Increases the critical strike chance of your Ambush ability by 40%.

# Initiative - 5/5 points

Gives you a 75% chance to add an additional combo point to your target when using your Ambush, Garrote, or Cheap Shot ability.

# Improved Sap - 3/3 points

Gives you a 90% chance to return to stealth mode after using your Sap ability.

# Preparation - 1/1 point

When activated, this ability immediately finishes the cooldown on your other Rogue abilities.

οσο για το αλλο περνης ενα q απο rathcet και πας σε ενα καραβη λιγο πιο εκει

και οσο για σενα borg το λεω και δημοσια και ας βγη κ κανενας ακομα rogue να μας πει. με τα ταλλεντς που εχω warrior δεν εχω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ενοειτε να ξερει να παιζει. ασε που γενικος οτι tallents κ να εχεις δεν νομιζο να τον εχεις εκτς αν ο rogue εχει τελεια αντικημενα κ ο warrior δεν εχει τπτ εκει παο πασο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 11:30]

και οσο για σενα borg το λεω και δημοσια και ας βγη κ κανενας ακομα rogue να μας πει. με τα ταλλεντς που εχω warrior δεν εχω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ενοειτε να ξερει να παιζει. ασε που γενικος οτι tallents κ να εχεις δεν νομιζο να τον εχεις εκτς αν ο rogue εχει τελεια αντικημενα κ ο warrior δεν εχει τπτ εκει παο πασο.

lol μορι χαμένη που βγεικες και δημόσια :daisy:

Βασικά άμα δεν με πιστεύεις στο γεγονός του duel που έβλεπα ήταν και ο sfageas εκεί και το βλέπαμε μαζί , φυσικά ο rogue φορούσε τα κέρατα του , οι warrior φορούσαν απλά πολύ καλά και ένας άλλος σχεδόν τα κέρατα του , τώρα για τα ταλεντς δεν με ενδιαφέρει το πώς και γιατί είχε φάει σε duel 4 η 5 warriors σχεδόν για πλακά παρά μόνο ένας αν θυμάμαι καλά τον ζόρισε αλλά και πάλι τον έβγαλε, είχε κάνει και ο sfageas duel..lol βασικά από τους πρώτους χωρίς να ξέρει τι φορά(ηταν και 5 η 6 lvl μικρότερο) ..μετά το κατάλαβε καλά λολ. θεοδωρουλι απλά μιας και είσαι rogue έχεις πολύ δρόμο ακόμα :devil:

Link to comment
Share on other sites

βρε δεν με νοιαζει τι εκανε εκεινος. ο rogue δεν τον εχει τον warrior κ δεν με νοιζει το dual που ειδες τελος. αν ειναι noobas ο warrior ναι ο rogue τον εχει. κ μαζι τα λεγαμε οτι το 80% ειναι ο παιχτης και τωρα με λες αυτα. οκ ρε borg ο rogue τον εχει τον warrior και εγω εχω πολη δρομο ακομα στον rogue και γενικα ειμαι Noob

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

θελω το dagger απο το av :( :bye: :coax::weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep:

K γω σελω το polearm....... :(:(:(

Κανονιζουμε κανενα raid να φαμε το καταραμενο το Korrak ρε αρχηγε?

Αρχική απάντηση από zyx

βρε δεν με νοιαζει τι εκανε εκεινος. ο rogue δεν τον εχει τον warrior κ δεν με νοιζει το dual που ειδες τελος. αν ειναι noobas ο warrior ναι ο rogue τον εχει. κ μαζι τα λεγαμε οτι το 80% ειναι ο παιχτης και τωρα με λες αυτα. οκ ρε borg ο rogue τον εχει τον warrior και εγω εχω πολη δρομο ακομα στον rogue και γενικα ειμαι Noob

Δε θυμαμαι το ονομα του αλλα ο συγκεκριμενος rogue ηταν απλα ανικητος...

Επαιξε με rogue-warlock-warrior πολλες φορες,παντα νικητης κ σχεδον παντα ανετα!Ειχε τρελο stamina(πανω απο 6κ αν θυμαμαι καλα) κ τρελα criticals παντος(οτι με αγγιξε ηταν crit :p )....

Ημουνα 56αρης τοτε κ αυτος 60αρις,αλλα κ με αλλους warrior 60ριδες που επαιξε δε δυσκολευτηκε κ πολυ.... :s

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε αν εχεις epic και ο αλλος ειναι με πρασινα ακομα οκ δεν ειπα οτι δεν θα κερδισεις ΑΝ ξες να παιζεις. αλλα ελεος αν ειστε το ιδιο σε αντικειμενα δεν τον εχει ο rogue τον warrior τη να λεμε τωρα οταν ειμαι 45% hp κ με δινει μια κ βλεπω 6 λεπτα για να κανω res τι ***** να τον κανω δλδ μην τρελαθω τωρα. κ εχω 4350 hp. πρωτα θα κανω αυτα που θελω στο pvp κ μετα θα ασχοληθω κ με κατι enchant πχ 100hp head legs. τωρα δεν εχω χρονο. καταρχην λογο plate δεν μπορο να κανω max dmg πολυ. εξαρτατε κ τι οπλα εχεις. αλλα σε ειπα αν ειναι ιδιοι δεν τον εχει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 12:41]

K γω σελω το polearm....... :(:(:(

Κανονιζουμε κανενα raid να φαμε το καταραμενο το Korrak ρε αρχηγε?

Ασε το polearm και ριχτο στο mining μπας και βρουμε καμμια arcane crystal να φτιαξουμε 2 reaperακια σπεσιαλ. :D:D.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Ασε το polearm και ριχτο στο mining μπας και βρουμε καμμια arcane crystal να φτιαξουμε 2 reaperακια σπεσιαλ. :D:D.....

Δεν αξιζει λες για 60αρι?

Το reaper γιατι δε μου γεμιζει το ματι ρε γμτ?? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.