Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Εγώ παιδιά , αν το ομάντα δεν έχει μέσα τουλάχιστον δυο warriors και έναν Healer , δεν ξαναπάω σε instance . Το είπα και το δήλωσα . Tο plate που φοράω , σηκώνει πολύ dmg . Δεν βγάινει inst χωρίς warriors και Healer τέρμα .

προχθές έκανα και νέο ρεκόρ critic hit 1670 σε elite (RFD) . Ε, για 45 lvl , καλούτσικο πρέπει να είναι .χε χε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 14:02]

εχω πολη δρομο ακομα στον rogue και γενικα ειμαι Noob

οκ πας και εσυ .... what a nooooob

αυτός σίγουρα τους έχει όλους και ας και ο warrior έχει και epic ,έπαιζε άψογα, είχα πάθει ,

Επίσης έχω δει και κανονικό pvp με άλλον rogue που να τους έχει 3 μαζί , πρώτα τον priest (πιθανόν για τα magic) μετά φυσικά τον mage και έκανε το φινάλε του με τον warrior, ε μην μου λες περί ότι είναι αδύνατον , άμα επιμένεις τότε με βγάζεις ψεύτη, αλλά επειδή ελάχιστα είναι τα άτομα που ξερόυν να παίζουν τόσο καλά ,σίγουρα δεν βγαίνει ο warrior , εσύ αγαπητέ τεο είσαι με τους πολλούς όχι με τους λίγους

Επίσης από την μια μου λες περί 80% και μετά ότι στα ιδια δεν τον έχει ..what a noob(part2)λολ :daisy:

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 15:08]

Δεν ειπα οτι ο rogue εχει το warrior,ειπα οτι ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ rogue απλα μαμουσε κ εδερνε...

μιχ πως σε ειχε κανει ?..........:boxed: :boxed: :boxed: ετσι ? λοολ

Link to comment
Share on other sites

αν o rogue εχει το build του zyx δυσκολευεται πολυ εναντια σε plate.

φτιαξε combat build και κανε duel με εναν warrior να δεις ownage.

8α μηνει με το στομα ανοιχτο.

μερικα γενικα tips

1) στα battlegrounds πας παντα με dagger και αναλογο build με imp ambush , imp backstab. (δε προλαβαινεις να κανεις τπτ εκτος απο μερικα ambush,backstab)

2) dungeon πας παντα με sword και build με imp sap και imp ss (δε θα κανεις ποτε backstab, ambush σε 60 elite ουτε σε boss. spamm κατα προτιμιση ss , ks, slice dice, evisc, feint)

3) στο mc βγαλε οτι φορας ασχετα αν εχεις full set και φορεσε οτι εχεις με fire resistance. εγω εχω 120 καθαρο χωρις buffs. φτανω 200 και το περισοτερο damage το κανω resist και πολλες φορες ολοκληρο το dmg. αυτο ειναι πολυ σημαντικο γιατι σχεδον ολο το dmg που τρως εκει ειναι fire.

κατεληξα στο παρακατω build που τα εχει ολα αυτα και συμφερει. μειονεκτημα ειναι οτι μπορει να χανεις σε duels.(imo duels sucks)

assasination tree (21)

cold blood 1/1

combat tree (8)

imp ss 2/2, gouge 3/3 , imp backstab 3/3 (τους ποντους του gouge μπορεις να τους βαλεις αν θες στο αλλο διπλα)

subletly tree (22)

imp ambush 3/3 , camouflage 5/5 (+15% move speed when stealth), mod 5/5, imp sap 3/3, preparation 1/1

πολλοι θα βαλουν τους 5 ποντους του camouflage στο initiative. σε duels θα τον βοηθησει πολυ, στα bg ομως οχι. μη γελιωμαστε ,τα combo points ειναι αχριστα στα bg. οτι προλαβεις ριχνεις με ambush και backstab στο καπακι. αν προλαβεις και δε σε δουνε ριχνεις και αλλο backstab. σχεδον παντα τα combo points τα περνει μαζι του στο graveyard, οποτε ειτε 3 εχει ειτε 4 μικρη διαφορα. ενω το να τρεχεις +15% ενω εισαι stealth ειναι πολυ μεγαλη υποθεση αφου ολη την ωρα εισαι stealth

Link to comment
Share on other sites

βρε τελος παντον εγω ειμαι Noob αλλα τουλαχιστον οταν θα κανω pvp εκτος bg θα το κανω σομα με σομα δεν θα το βαζω στα ποδια κ θα ριχνο τοξα απο μακρια σαν αδερφουλα

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Χθες, στις 22:46]

βρε τελος παντον εγω ειμαι Noob αλλα τουλαχιστον οταν θα κανω pvp εκτος bg θα το κανω σομα με σομα δεν θα το βαζω στα ποδια κ θα ριχνο τοξα απο μακρια σαν αδερφουλα

:p

Hunter = 70/80% range attack

mage = 100% range attack

Βρε μην μιλάς άλλο παλιό noob σε λίγο θα μας πεις ότι όλοι είναι αδερφές και μόνο οι κότες οι rogue είναι άντρες .what a noob :giveup:

lol

Link to comment
Share on other sites

το ζητημα ειναι οτι ο mage δεν βαζει τα ποδια στην πλατη για να τρεξη μην τον ακουμπησουν και πονεση σε αντιθεση με τον hunter που τη λεξη ¨"το βαζω στα ποδια " την εχει για skill. αλλα στου κουφου την πορτα....

Link to comment
Share on other sites

οριστε κυριε borg μεχρι κ συζητησεις και προβληματιζμους και με τα απενταντι στρατοπαιδα καναμε για να εξηγησουμε το ειδος "ulver" στο τελος με ειπαν να μην δινω σημασια και να κανουμε κανα dual ακομα σηζητησαμε να κανουμε συμφωνια τα 2 guild να παμε mc :p γενικος με ειπαν να πας να ξαναπαιξεις τον mage μπας και καταλαβης τη αφησες και μπας και μας αφησεις υσηχους να παιξουμε :p

post-306-1416072093,5562_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

http://www.thottbot.com/?i=38057

:o:o:o

"Equip: Restores 150 mana or 20 rage when you kill a target that gives experience; this effect cannot occur more than once every 10 seconds."

"Requires Level 60"

Εε πως θα δωσει xp ρε μεγαλε?Μας δουλευεις? :hmm:

Αρχική απάντηση από Zarras

αλλαζει, to μεγεθος 14 ειναι το def. το εχω βαλει 16.

δεξι κλικ στο box και font size .....

Thanx Johny :D

Νομιζα ηταν καποιο add-on γιαυτο ρωτησα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 09:20]

οριστε κυριε borg μεχρι κ συζητησεις και προβληματιζμους και με τα απενταντι στρατοπαιδα καναμε για να εξηγησουμε το ειδος "ulver" στο τελος με ειπαν να μην δινω σημασια και να κανουμε κανα dual ακομα σηζητησαμε να κανουμε συμφωνια τα 2 guild να παμε mc :p γενικος με ειπαν να πας να ξαναπαιξεις τον mage μπας και καταλαβης τη αφησες και μπας και μας αφησεις υσηχους να παιξουμε :p

xaxaxaxa :D :daisy:

Φταίω εγώ ρε που σας λέω όλα τα μυστικά για τις πόλεις τους .....αλλά κρίμα

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 11:43]

"Equip: Restores 150 mana or 20 rage when you kill a target that gives experience; this effect cannot occur more than once every 10 seconds."

"Requires Level 60"

Εε πως θα δωσει xp ρε μεγαλε?Μας δουλευεις? :hmm:

Είναι παγίδα για να πιάνονται οι noob lol

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

Leeroy's Legend

πατα με... :p

αλλη μια... :p

Dont click,μη του δεινετε αξια ρε του χαζου!Θα βγαλει κ $$ στο τελος :p

Nα τι μπορει να κανει ενας warrior με σωστο εξοπλισμο κ μυαλο :banging:

http://files.filefront.com/Warriors_Stink;3965976;/fileinfo.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.