Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

από το us forum με θέμα τους mage που διαμαρτύρονται για τα food & water και ένα παιδί έγραψε συνήθως τι ερωτήσεις περνούμε και τη απαντήσεις ανάλογα! :hehe:

"water plz"

"can i have water"

"100 water now kthx"

"gimme water"

"100water 80food"

"port to UC plz" / "port to Darnassus plz"

"can i have a port to UC" / "can i have a port to Darnassus "

and when i say no

"omg your so selfish"

"you make them for free"

"100 water now kthx"(again for the farmers)

"ill pay u ofcourse" (for the portals)

παρτε και ενα καταπληκτικο θρετ για τα instances

Future Instances: non-released

Ένα ευχάριστο θρετ με ιστοριουλες!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά για πείτε καποια περιοχή για grinding/farming σε level 47.. Ειμαι feralas και σκοτωνω τα Hatecrest αυτα σαν νερόφιδα που ειναι... Δίνουν γυρω στα 2 silver και που και που κάνα green... Επίσης κάνα μαργαριτάρι, αλλά 1 στα 20 shells μου δίνουν.... Αλήθεια το 1 gold pearl πόσο να το σπρώξω?

Link to comment
Share on other sites

Τρελό γέλιο έριξα σε αντίστοιχο thread των priest που τους ζητάνε να πάνε σε instance και βαριούνται.

Δείτε απαντήσεις:

1. I'm not a priest.... I'm a shadow mage!

2. Is that the time already?

3. I'm sorry I only group with guild members

4. UBRS? Sorry never heard of it.

5. Fine I'll group with you what is your email address so I can send you my rider.

6. That will be 10g... each.

7. Help me! I'm stuck in a hole and I cant get out!

8. I only group on Wednesdays

9. Please leave a message with my manager and he will get back to you within three working days

10. I just thought I should let you know that I dont heal rogues or shamans.

11. Sure I want to group with you, just a sec while I go ask my dad if Im allowed to group with people I dont know or not /afk 2 min

12. Im sorry I dont speak English

13. Is this a dagger I see before me?

14. Do you want to go to the cinema tonight? oops miss tell.

15. Well normally I use vampiric embrace and shadow form but I suppose I can try healing

16. Ohhh a 'group' ..... that's like a guild right?

17. Can I get all cloth drops, No?!, forget it.

18. Υeah I can come but in about 5 minutes I have to pee, then take a shower, walk with my dog, buy some food for tonight and call my girlfriend.

19. You know im 51 shadow right ?

20. Ι am color blind and cant see green bars i wont heal u unless u have low manna i see blue as green and green as blue

21. Sure I want to join your group! But I just bought this account, by the way, do you know how I turn off autowalk?

22. No, I won't heal your $!@% raid full of n00bs

Link to comment
Share on other sites

ας το γραψω κ εδω. διοτι το honor system εχτες με εκλεψε ποντους αν ειναι συμφωνα με οπως τα δειχνη η blizzard. εχτες εκανα 2 νικες στα bg av. η μια τελιωσε με 9600 κατι ποντους κ η δευτερη 10100 κατι ποντους. + μια ητα που με προσφερε 600 κατι ποντους + 245 kills περναει η μερα κ βλεπω yestarday points κ βλεπω το εκπληκτικο 18935 :OOOOO

απο τις δυο νικες επιασα 20000. το αναφερο απλα για να προσεχετε. σημερα φευγη κ αναφορα στους gm να δουμε τη θα πουνε

Link to comment
Share on other sites

καλά έλεγες τεο , και εμένα με χαλάει τελευταία το wow....θα το παρατήσω μου φαίνεται ! απλά θε μπαίνω μόνο και μόνο για κανένα MC και αυτό όχι τόσο , παρά καταστράφηκα με αυτό το game :p:)

Αρχική απάντηση από Shaman [Χθες, στις 13:01]

18. Υeah I can come but in about 5 minutes I have to pee, then take a shower, walk with my dog, buy some food for tonight and call my girlfriend.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

καλά έλεγες τεο , και εμένα με χαλάει τελευταία το wow....θα το παρατήσω μου φαίνεται ! απλά θε μπαίνω μόνο και μόνο για κανένα MC και αυτό όχι τόσο , παρά καταστράφηκα με αυτό το game :p:)

:hehe:

ακομα χειροτερα. δλδ και να πω και κατι ακομα τι θα τα κανεις τα αντικειμενα ρε? πες οτι τα εχεις κ ολα epic τι θα τα κανεις θα με πεις? στον πωπω σου θα τα βαλεις? εγω ξερω ενα πραγμα τα αντικημενα τα μαζευω για να κανω καλυτερο pvp εκτος bg av τουλαχιστον στα wc κατι γινετε. τα μαζευω για τον εξω κοσμο. εσυ τη θα τα κανεις κ γενικος οσοι δεν ασχολουντε με το pvp τη θα τα κανουν τα epic? ικανοποιουντε που θα τους κανουν οι νεοι inspect και θα τους λενε omg ?

Link to comment
Share on other sites

κάνεις λα8ος το wow δεν είναι μόνο pvp το παίζεις και γενικότερα ως παιχνίδι ως ατμόσφαιρα ως καλός παίχτης στα instance ως ομαδικότητα και άλλα , έτσι τουλάχιστον το βλέπω εγώ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.