Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

ρε ο Πιτζιμακος με τοση βαρβατιλα πανω του δεν ειναι για female. Τι να κανουμε, ο Θεουλης μας τα εδωσα ολα απλοχερα. Ο Vailer εχει απιστευτες αναμνησεις στα σκοτεινα σοκακια του Ogrrimar......:p:P:P....

Περα απο την πλακα, αυτη η μυτη ειναι σκετη αηδια. :(

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω να ρωτήσω το εξής: εάν υποτεθεί ότι αγοράσω το game τι χρειάζεται να κάνω για να παίξω?( όσο αναφορά τους servers που συνδέεσε κάι κάρτες συνδρομής κλπ)

επίσης με isdn θα μπορώ να παίζω?

το lineage το παίζω αρκετά ικανοποιητικά!!

Link to comment
Share on other sites

Αφου αγορασεις το παιχνιδι θα εχεις ενα μηνα δωρεαν.Απο εκει και περα ειτε θα αγοραζεις καρτες ανανεωσης απο Πλαισιο ειτε θα χρησιμοποιεις την πιστωτικη σου καρτα αν εχεις. Οσο αναφορα τον σερβερ , στο Daggerspine ειμαστε μαζεμενοι αρκετοι Ελληνες. Εχουμε κανει και guild με την ονομασια Kammenoi. Ελα και θα σε βοηθησουμε. Οσο αναφορα τον χαρακτηρα που θα κανεις , priest ειναι αυτος που μας λειπει απο το guild! τελος για την συνδεση καλυτερα να βαλεις μια adsl , οχι τοσο για την ταχυτητα αλλα για τους λογαριασμους του ΟΤΕ. θα κολλησεις απιστευτα και θα 'λιωνεις' απιστευτες ωρες..

Link to comment
Share on other sites

όταν θα βάλω το παιχνίδι χρειάζεται να κατεβάσω κάποιο patch ή client του server ή απλώς θα μου βγάλει τους servers και θα επιλέξω??

ή μήπως αγοράζεις το παιχνίδι κάποιου server! είμαι noobas!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή όταν θα μπω στο internet και τρέξω το game αυτό θα κατεβάσει το patch!

είναι μεγάλο το patch?

και κάτι ακόμη:account υπάρχει στις κάρτες ή δημιουργείς μόνος σου?

σας έχω πρήξει λίγο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν το κατεβάσεις μετά την ερχόμενη τετάρτη που μάλλον θα έχει κυκλοφορήσει και το 1.7 300 με 400 mb θα είναι αλλιώς 180 τώρα και κάποθ άλλα τόσα με το 1.7

Για να κάνες account μπες στο site της blizzard και πήγαινε εκεί που λέει create account

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?FN=wow-realm-cenarioncircle&T=145812&P=1

3ο και 5ο post. Έχω λιώσει στα γέλια λέμε...

Και κάτι πιο σοβαρό, τα νέα items στο 1,7

http://www.worldofwarcraft.gr/forum/showthread.php?threadid=1847

εχουμε ξεφυγη τελιος μου φενετε. δλδ μαρεσει που καποιοι λενε οτι η blizz αγαπαει τους rogue. μαλον δεν βλεπουνε ποσο δυνατη ειναι κ θα γινουν οι mage. shaman κ χαζομαρες. σε λιγο θα βλεπουμε mage κ θα τρεχουμε. ελεος

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρα θα γίνει τιποτις με τους καμενους? Χρειάζεται καποια οργάνωση...Εγω ειμαι πρόθυμος πάντως να βοηθήσω, φτάνει να συννενοηθούμε καποια πράγματα...Αν θες στειλε μου το msn σου σε πμ ...

Link to comment
Share on other sites

Λύσσαξα να γίνω lvl40 για να φορέσω mail. Και τι κατάλαβα; Όλα τα mail αντικείμενα που έχω δίνουν πόντους se agility, stamina, strength. Intelligence και spirit @@. Πάλι σε έξοδα θα μπω :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Epic Armor Sets

τελειως ακυρο το link noob. το nightsllayer που ξερω δεν ειναι αυτο οποτε καταλαβενο κ την εγγυροτητα των αλλως set. αλλα αν εισαι nooob σε καραnoobαδικα site θα τριγυρνας :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.