Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Tig@s

παίδες μπήκα και εγώ στο WoW αλλα μην περιμένετε ότι νιώθω είμαι εντελώς noob είμαι ο psofos undead rogue και είμαι στον daggerspine serv0r :D

’ντε να μαζεύονται τα παλιόπαιδα...Οι AdenaKiller και 7gtr αντιστέκονται ακόμα αλλά που θα μου πάει, θα τους ψήσω....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tig@s

παίδες μπήκα και εγώ στο WoW αλλα μην περιμένετε ότι νιώθω είμαι εντελώς noob είμαι ο psofos undead rogue και είμαι στον daggerspine serv0r :D

Καμμένε γύρνα το σε priest/mage/warlock τώρα που είναι νωρίς γιατί έχει γεμίσει ο τόπος rogue και δεν θα βρίσκεις group ούτε για αστείο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Καμμένε γύρνα το σε priest/mage/warlock τώρα που είναι νωρίς γιατί έχει γεμίσει ο τόπος rogue και δεν θα βρίσκεις group ούτε για αστείο.

Λες;Kαι γιατί όχι rogue καλός δεν είναι;από τους άλλους 3 ποιος είναι ποιο καλός; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα καλύτερου ή χειρότερου. Κάθε χαρακτήρας είναι ενδιαφέροντας και έχει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του. Οι καμμένοι πάντως έχουμε έλλειψη απο priest οπότε θα ήταν καλή κίνηση αν ξεκίοναγες την ανάπτυξη ενός τέτοιου χαρακτήρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tig@s

Λες;Kαι γιατί όχι rogue καλός δεν είναι;από τους άλλους 3 ποιος είναι ποιο καλός; :confused:

Όπως είπε και ο πρόεδρος δεν καλή και κακή κλάση.

Ο priest είναι φοβερός στο pvp όταν είναι shadow και ο πιο περιζήτητος στα instances.

Ο mage κάνει τρελό dmg αλλά είναι πολύ ευάλωτος. Υπάρχουν πολλοί αλλά βρίσκεις group γιατί απαραίτητος σε κάθε instance ενώ στα raid συνήθως θέλουν πάνω από 1.

O Warlock κάνει και αυτός πολύ dmg αλλά over time. Έχει και pet οπότε βολεύει για pve. Καλό είναι οτι δεν υπάρχουν και πολλοί στο server.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

’ντε να μαζεύονται τα παλιόπαιδα...Οι AdenaKiller και 7gtr αντιστέκονται ακόμα αλλά που θα μου πάει, θα τους ψήσω....

ΧΑΧΑΧΑ Τώρα με το C3 πήρα ξανά αναβολή για λίγο .... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tig@s

Λες;Kαι γιατί όχι rogue καλός δεν είναι;από τους άλλους 3 ποιος είναι ποιο καλός; :confused:

πρωτη συμβουλη ξεκινα priest.

αν θελεις melee class φτιαξε warrior.

αν θελεις να ασχοληθεις με PVP φτιαξε mage η hunter.

αν δε σου αρεσει τιποτα απο τα παραπανω σκεψου druid, warlock και τον imba shaman.

αν ακομα το σκεφτεσαι παρε rogue αλλα μετα μη λες οτι δε στα ειπα (και εγω rogue εχω)

(αν παιξεις alliance δεν υπαρχει δικαιολογια να μην παρεις dwarf priest)

Link to comment
Share on other sites

πρωτη συμβουλη ξεκινα priest.

αν θελεις melee class φτιαξε warrior.

αν θελεις να ασχοληθεις με PVP φτιαξε mage η hunter.

αν δε σου αρεσει τιποτα απο τα παραπανω σκεψου druid, warlock και τον imba shaman.

αν ακομα το σκεφτεσαι παρε rogue αλλα μετα μη λες οτι δε στα ειπα (και εγω rogue εχω)

(αν παιξεις alliance δεν υπαρχει δικαιολογια να μην παρεις dwarf priest)

ετσι ειναι...αν εισαι λιγο πιο σοφιστικε τυπος κτλ παρε class με mana bar :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

πρωτη συμβουλη ξεκινα priest.

αν θελεις melee class φτιαξε warrior.

αν θελεις να ασχοληθεις με PVP φτιαξε mage η hunter.

αν δε σου αρεσει τιποτα απο τα παραπανω σκεψου druid, warlock και τον imba shaman.

Αν εννοείς PVP την απάτη το AV καλά τα λες.

Αν έννοείς PVP με @@, στο υπόλοιπο Azeroth, μάλλον πάει για priest > shaman > druid

Αρχική απάντηση από DJD

15 λεπτά αναμονή για τον daggerspine.. μήπως να μετακομίσουμε; :p

’κυρο.. 25 λεπτά λέει το calculating

’σε και την έχω φάει 3 φορες σε 3 ώρες, μια που μπήκα και 2 που crashαρε το wow...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin

Αν έννοείς PVP με @@, στο υπόλοιπο Azeroth, μάλλον πάει για priest > shaman > druid

τωρα υπερβαλεις και παραδεξου το.

δηλαδη πως το ενωεις εσυ το PVP οταν εισαι 60lvl? να γυρνας με το mount στα ληβαδια να βρεις κανα κακομοιρη που κανει lvl up και να τον σκωτωνεις επανηλημενα?

και που θα βρεις τοσους πολλους οσους χριαζεσαι για rank? πες καλυτερα οτι το AV sucks, μη μας λες οτι ο σωστος τροπος για PVP ειναι το ganging.

(κατα την γνωμη μου ειναι καλη φαση το AV και το CTF. το δευτερο μαλιστα το συμπαθω ιδιαιτερα)

Link to comment
Share on other sites

τελικά κατέληξα δοκίμασα λίγο μερικούς char και αυτός που μου άρεσε καλλίτερα ήταν ο undead priest τον οποιο και θα κρατήσω είμαι ο Mamra και είμαι 7 lvl θα γίνω shadow priest για αρχή:T:

(αα ναι μαζεύω λουλουδάκια και γδέρνω και mobs):tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman [Χθες, στις 09:39]

’ντε να μαζεύονται τα παλιόπαιδα...Οι AdenaKiller και 7gtr αντιστέκονται ακόμα αλλά που θα μου πάει, θα τους ψήσω....

αν δεν παρεις κανα τηλεφωνο να δεις τι κανω δεν ψηνομαι με τιποτα....αλλα με ΤΙΠΟΤΑ σου λεω:cool:

μισο να γυρισω απο το αλλο πλευρο γιατι αυτο εχει αρπαξει λιγακι.....ατιμα παιχνιδια μεσα στην εξεταστικη......αη μαστ νοτ σαρεντερρρρρρρρ

ρε γμτ την (ΚΕΝΟ)νια μου.........μιας και παει και ο σαμαελακος αγγλια θα λυωσει στο γουοου.........να μιλαμε στο κινητο δεν παιζει........στο μσν σπανια θα μπαινει......γμτ........θα το σκεφτω μεχρι τελος εβδομαδας........πρεπει να στρωθει ενα προγραμμα αλλιως δεν θα παιξει σκηνικο.....ΑΛΗΤΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ τι μου κανετε παλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

:rant:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.