Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 02:22]

Eκλιπαρω την αστυνομια του Lab να μη το κοψει!!

Ειναι απο το event που οργανωσε η Blizz και οπως καταλαβατε ειναι μια Succubus απο Warlock!! :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

ss305.jpg

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 02:24]

Αυτο δε ξερω γιατι αλλα δε φαινετε...

click and drool ffs....

http://img122.imageshack.us/my.php?image=legendaryass4xs.jpg

BAN BAN ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:drool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

δινω τα θερμα μου συνχαριτιρια που για ακομα μια τεταρτη τα καταφερε. yo blizzard /cheer

Έλα βρε τεο, αφού το μάθαμε πιά οτι κάθε φορά έτσι θα είναι. Μην χαλάς τη διαθεσή σου :)

Link to comment
Share on other sites

γαλλοι ειναι... περιμενεις τπτ παραπανω δηλ?

απλα τσεπωνουν τα φραγκουϊ, και καληνυχτα

κλεινουν τα παντα και τα ανοιγουν μετα απο 16-18 ωρες...

και ας εχουνε στο φορουμ καμια χιλιαδα χρηστων να τους μπινιλικωνει...

ηθελα να ξερα... 18 ωρες τι σκ@τ@ συντηρηση κανουν?

ξαναφτιαχνουν τους σερβερ απο την αρχη?????????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Χθες, στις 17:19]

δινω τα θερμα μου συνχαριτιρια που για ακομα μια τεταρτη τα καταφερε. yo blizzard /cheer

Εγω παντως χαιρομαι που μιλαω και μια φορα την βδομαδα με τον Taugrom...

Σε διαφορετικη περιπτωση θα του μιλουσα μονο οποτε ηθελε να αγορασει καρτα γραφικων... Ενω τωρα καθε Τεταρτη μπαινει και λιγο MSN... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Εγω παντως χαιρομαι που μιλαω και μια φορα την βδομαδα με τον Taugrom...

Σε διαφορετικη περιπτωση θα του μιλουσα μονο οποτε ηθελε να αγορασει καρτα γραφικων... Ενω τωρα καθε Τεταρτη μπαινει και λιγο MSN... :D :D

Συκοφαντίες...

Κατα λάθος μπήκε online το MSN και μου μίλησες..

Μετά σκέφτηκα, μεγάλος άνθρωπος είναι, ας του κάνω λίγο παρέα (στους προσκόπους μας έχουν πει να κάνουμε μια καλή πράξη την εβδομάδα)..Στην τελική κι εγώ στη θέση σου θα είμαι σε καμια 20αρια-30αρια-40αρια χρόνια..Δε βαριέσαι.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman [Σήμερα, στις 12:30]

Συκοφαντίες...

Κατα λάθος μπήκε online το MSN και μου μίλησες..

Μετά σκέφτηκα, μεγάλος άνθρωπος είναι, ας του κάνω λίγο παρέα (στους προσκόπους μας έχουν πει να κάνουμε μια καλή πράξη την εβδομάδα)..Στην τελική κι εγώ στη θέση σου θα είμαι σε καμια 20αρια-30αρια-40αρια χρόνια..Δε βαριέσαι.. :hehe:

Ναι παιδικε φιλε μου το ξερω οτι εγινε κατα λαθος. Να ξερεις οτι οπως και να χει εκτιμω την καλη σου πραξη! Στην ηλικια μου ειναι καλο να εχεις παρεα ακομα κι αν οφειλεται σε λαθος συνδεση ή σε ... ολιγωρια της blizzard!:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

παλι αυτος ο κυριος στο wow thread????

Να του βάλουμε φίλτρο να μην γράφει? αλλά με απείλησε ήδη μία φορά εχθές, πιστεύω θα χειροτερέψουν τα πράγματα αν τον πιέσουμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Να του βάλουμε φίλτρο να μην γράφει? αλλά με απείλησε ήδη μία φορά εχθές, πιστεύω θα χειροτερέψουν τα πράγματα αν τον πιέσουμε :hehe:

καλα θα ηταν :p εκτος αν βγαλη το thelab κανα addon :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Χθες, στις 13:30]

αλλά με απείλησε ήδη μία φορά εχθές, πιστεύω θα χειροτερέψουν τα πράγματα αν τον πιέσουμε :hehe:

Ετσι ετσι... για να βλεπουν μερικοι ποιος ειναι πραγματικα "in charge" οσο λειπει ο Κωστας

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.