Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx

/clap. πες μας και εγω δεν εχουμε προβλημα. εγω και οι sons

Δεν έχεις με κάτι καλύτερο να ασχοληθείς?

Δεν βαρέθηκες να βγάζεις χολή?

Κακίες , μπιχτές και λοιπά κακεντρεχή σχολια μπορώ να κάνω και εγώ αλλά στο ξαναείπα, δεν θα πέσω στο επίπεδο σου.

Μπορείς να συνεχήσεις τις προσβολές σου μόνος σου...

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω να ασχοληθω με τπτ μονο μαζι σου. χολη δεν βγαζω σχολιαζω ταυτα που λες. και δεν βλεπω κανεις να γραφη τετοια εδω. γιατι αραγε μονο εσυ? εμεις σε 5 ωρες. εμεις για πλακα παμε. εμεις σε 2,5 ωρες εγω ο 3 healer δικια μου η στρατιγηκη που θα εφαρμοζουμε εγω ο uber druid εγω ο the best. καλα εκανα που εφυγα. με αρεσουν τα παρακαλια. ειδα το μυνημα στο forum τις blizzard απο τους sons 'looking for uber druid'και σας γραφω εσας κ το guild σας που προσφερα 3 εβδομαδες μετα αφου εξηνταρισα τοσο πολυ. ζητουσα σε 4 online 60αριδες να κανω 5man scarlet και επειδη δεν εβρησκα group δεν με κανετε. θελω να με παρακαλει ο gm για να κατσω αλλη μια εβδομαδα. 'παιδια εγω θα φυγω απο το guild' στο καλο και να μας γραφης. μπορει να ηταν ΚΑΡΑ ετοιμο το guild με ολους full epics αλλα εγω προσφερα την δικια μου πινελια γιατι ειμαι ο uber druid. αυτα και αλλα πολλα στης ειδησης μας στις 9και 30 που αλλου στο star chanell

εδιτττττττττ

ο καλος ο παιχτης πρεπει να epic του να ειναι απο mc bwl αντε κ zg αν δεν ειναι απο εκει ολοι ειστε Noob καταστρεψε το game Η blizz που εξιωσε μερικους που παιζουν καποιους μηνες να δουνε και αυτη 1 - 2 epic να χαρουνε λιγο. αλλα οχι ο uber παιχτης πρεπει να ειναι φτιαγμενος απο mc και αν δεν μπορει να παει δικο του προβλημα δεν χερει να παιζει ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Oταν ειχα παει κι εγω στους Torment, ειχα νιώσει ετσι λιγο πιο πανω απο τους υπόλοιπους, αυτους που δε πάνε MC δηλαδή. Και λίγο πριν φύγω το guild ειχε γίνει πολύ καλό, 5 ώρες μεχρι το Domo χωρις wipe και ανετα. Αλλα μετά κατάλαβα οτι ειτε ήμουν εγω είτε καποιος άλλος σαμανος , διαφορά μεγάλη δε θα υπήρχε. Απλα θεωρούσα κι εγώ οτι βοηθούσα οσο μπορούσα για να παμε καλύτερα. Αυτο παει για το Ujin, μιας και καταλαβαίνω ακριβώς τη φάση που ειναι τωρα... Αλλα αν περίμενες 2 εβδομάδες, θα ήσουν μαζί μας τωρα και θα καναμε χαβαλε με τους Ιταλούς. Οσο για το healing meter, αυτο ειναι ενα ανέκδοτο, το τι overhealing πεφτει δε λεγεται. Αν ο αλλος βαραει healing χωρις να εχει βαλει στο CTraid το option για να μη κανει overhealing, τοτε ανετα βγαινει πρώτος.

Να πω κατι για τα αντικείμενα. Εγω ειπα Zyx, να παμε infernalis γιατι ηταν ευκαιρία να αρχίσουμε όλοι απο 0 πόντους, ωστε να πάρουμε ολοι αντικείμενα γρήγορα. Αν πας σε ενα guild που παίζει καιρο mc και όλοι έχουν πολλούς πόντους, αντικέιμενο θα δείς μετα απο κανενα μήνα και αν. Τωρα εσυ εισαι πρώτος στο dkp απο τους rogue, με μολις 1 φουλ run MC. Εσυ καθορίζεις τωρα τι θα κάνεις. Μπορεις να κρατηθείς πρώτος ωστε να πάρεις πχ κατι που θα διαλέξεις, ή να παρεις το αμέσως επόμενο αντικέιμενο χωρίς ρολλ. Ο κερβερος πηρε το earthfury vestments, που αλλοι για να το παρουν κάνουν μήνες.

Για μένα μεχρι να φτάσουμε στο σημείο να γίνει βαρετό το MC με αυτό το guild, θα πρεπει να τρώμε το ragnaros ανετα, και αυτό θα αργήσει να γίνει. Παντως για πρώτη φορά να φτασουμε μεχρι το domo ειναι απίστευτα καλά, καλυτερα και απο οσο το φανταζόμουν. Οταν θα παρεις κι εσυ μερικά επικ, να δεις μετα τι θα κανεις στο pvp...

Οσο για το pvp που λέτε, εγω το βαριέμαι ετσι οπως το κάνανε τωρα. Ο καθένας που έχει χρόνο και λιώνει στο bg, θα παρει ολα τα αντικέιμενα που θέλει, χωρις να ειναι κάν καλος. Προτιμούσα τον παλιο πανικό εκτος bg, πχ Tarren Mill, Tanaris κλπ, ενιωθες πιο real τη φάση του πολέμου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια χαλαρωστε και απολαυσε το game! Ας πεσουν λιγο οι τονοι. Υπαρχουν και τα πμ αν θελετε να δωσετε συνεχεια, μην χαλασουμε το θρετ και τις καρδιες μας.........

Φιλικα παντα,

Ο Φιλικός

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Ρε παιδια χαλαρωστε και απολαυσε το game! Ας πεσουν λιγο οι τονοι. Υπαρχουν και τα πμ αν θελετε να δωσετε συνεχεια, μην χαλασουμε το θρετ και τις καρδιες μας.........

Φιλικα παντα,

Ο Φιλικός

οκ pgmako συγνωμη δεν θα εξαναπαναληφθη. απλα με πηραξαν καποια πραγματα. και δεν εχω αναγκη να γραψω κατι για να δουν οτι ειμαι καποιος. πτοτιμο να μιλαω μεσα στο γηπεδο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Oταν ειχα παει κι εγω στους Torment, ειχα νιώσει ετσι λιγο πιο πανω απο τους υπόλοιπους, αυτους που δε πάνε MC δηλαδή. Και λίγο πριν φύγω το guild ειχε γίνει πολύ καλό, 5 ώρες μεχρι το Domo χωρις wipe και ανετα. Αλλα μετά κατάλαβα οτι ειτε ήμουν εγω είτε καποιος άλλος σαμανος , διαφορά μεγάλη δε θα υπήρχε. Απλα θεωρούσα κι εγώ οτι βοηθούσα οσο μπορούσα για να παμε καλύτερα. Αυτο παει για το Ujin, μιας και καταλαβαίνω ακριβώς τη φάση που ειναι τωρα... Αλλα αν περίμενες 2 εβδομάδες, θα ήσουν μαζί μας τωρα και θα καναμε χαβαλε με τους Ιταλούς. Οσο για το healing meter, αυτο ειναι ενα ανέκδοτο, το τι overhealing πεφτει δε λεγεται. Αν ο αλλος βαραει healing χωρις να εχει βαλει στο CTraid το option για να μη κανει overhealing, τοτε ανετα βγαινει πρώτος.

Να πω κατι για τα αντικείμενα. Εγω ειπα Zyx, να παμε infernalis γιατι ηταν ευκαιρία να αρχίσουμε όλοι απο 0 πόντους, ωστε να πάρουμε ολοι αντικείμενα γρήγορα. Αν πας σε ενα guild που παίζει καιρο mc και όλοι έχουν πολλούς πόντους, αντικέιμενο θα δείς μετα απο κανενα μήνα και αν. Τωρα εσυ εισαι πρώτος στο dkp απο τους rogue, με μολις 1 φουλ run MC. Εσυ καθορίζεις τωρα τι θα κάνεις. Μπορεις να κρατηθείς πρώτος ωστε να πάρεις πχ κατι που θα διαλέξεις, ή να παρεις το αμέσως επόμενο αντικέιμενο χωρίς ρολλ. Ο κερβερος πηρε το earthfury vestments, που αλλοι για να το παρουν κάνουν μήνες.

Troop το recap εκτός από healing meters, έχει και overhealing meters, αναφέρθηκα και στα 2 νωρίτερα. To mana conserve είναι ενεργοποιημένο φυσικά, χωρίς να σημαίνει οτι είναι ικανό να αποτρέψει το overhealing.

Φυσικά και δεν πιστεύω οτι κάνω τη διαφορά μέσα σε 40 άτομα, ούτε έγραψα πουθενά κάτι που να υποδηλώνει κάτι τέτοιο, και ας θέλει ο zyx να το παρουσιάζει έτσι. Τώρα αν και εσύ γνωρίζοντάς με πιστεύεις το ίδιο, πάω πάσο.

Το αν ανήκω στο σύνολο που με περιέχει και αν έχω δικαίωμα να λέω εμείς και όχι αυτοί, δεν είναι κάτι που μπορεί, κατά τη γνώμη μου, να κριθεί από κάποιον που δεν ξέρει τι συμβαίνει μέσα στο εν λόγω σύνολο.

Όσο για το αν έκανα καλά που έφυγα, ή αν έπρεπε να περιμένω, δεν νομίζω οτι είναι κάτι που αφορά κάποιον άλλο εκτός από εμένα. Ναι υπάρχουν κάποια άτομα στους καμμένους που θα ήθελα ακόμα να παίζουμε παρέα, αλλά δεν είναι η πλειοψηφία.

Αρχική απάντηση από Zarras

zyx - ujin...

οταν συναντιεστε στο orgrimmar τι κανετε?

αρχιζετε τα /spit /fart ο ενας στον αλλον?

:hehe:

Αν δεις από την αρχή τα ποστ, θα καταλάβεις οτι δεν είχα ποτέ σκοπό για διαμάχη.

Όταν μιλάω προσπαθώ όσο μπορώ να αιτιολογώ τη γνώμη μου όταν αυτό είναι δυνατό.

Κακία δεν κρατάω ποτέ σε κανέναν, όπως δεν κράτησα και στον Zyx παρόλο που μου μίλησε άσχημα όταν αποφάσισα να αλλάξω guild. /greet , /salute και /hug είναι τα μόνα emotes που έχω χρησιμοποιήσει στο Zyx.

Αρχική απάντηση από PGM

Ρε παιδια χαλαρωστε και απολαυσε το game! Ας πεσουν λιγο οι τονοι. Υπαρχουν και τα πμ αν θελετε να δωσετε συνεχεια, μην χαλασουμε το θρετ και τις καρδιες μας.........

Φιλικα παντα,

Ο Φιλικός

Αν κάπου μου ξέφυγε και είμουν προκλητικός, συγνώμη, δεν είχα τέτοιο σκοπό.

Αλλά αν περιμένεις να μην απαντάω όταν προσβάλομαι και να μην εκφράζω γνώμη όταν έχω, λυπάμαι δεν θα γίνει.

Αρχική απάντηση από zyx

οχι δεν εχω να ασχοληθω με τπτ μονο μαζι σου. χολη δεν βγαζω σχολιαζω ταυτα που λες. και δεν βλεπω κανεις να γραφη τετοια εδω. γιατι αραγε μονο εσυ? εμεις σε 5 ωρες. εμεις για πλακα παμε. εμεις σε 2,5 ωρες εγω ο 3 healer δικια μου η στρατιγηκη που θα εφαρμοζουμε εγω ο uber druid εγω ο the best. καλα εκανα που εφυγα. με αρεσουν τα παρακαλια. ειδα το μυνημα στο forum τις blizzard απο τους sons 'looking for uber druid'και σας γραφω εσας κ το guild σας που προσφερα 3 εβδομαδες μετα αφου εξηνταρισα τοσο πολυ. ζητουσα σε 4 online 60αριδες να κανω 5man scarlet και επειδη δεν εβρησκα group δεν με κανετε. θελω να με παρακαλει ο gm για να κατσω αλλη μια εβδομαδα. 'παιδια εγω θα φυγω απο το guild' στο καλο και να μας γραφης. μπορει να ηταν ΚΑΡΑ ετοιμο το guild με ολους full epics αλλα εγω προσφερα την δικια μου πινελια γιατι ειμαι ο uber druid. αυτα και αλλα πολλα στης ειδησης μας στις 9και 30 που αλλου στο star chanell

εδιτττττττττ

ο καλος ο παιχτης πρεπει να epic του να ειναι απο mc bwl αντε κ zg αν δεν ειναι απο εκει ολοι ειστε Noob καταστρεψε το game Η blizz που εξιωσε μερικους που παιζουν καποιους μηνες να δουνε και αυτη 1 - 2 epic να χαρουνε λιγο. αλλα οχι ο uber παιχτης πρεπει να ειναι φτιαγμενος απο mc και αν δεν μπορει να παει δικο του προβλημα δεν χερει να παιζει ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ.

Λυπάμαι αλλά ή αδυνατείς ή δεν θέλεις να καταλάβεις τη γράφω και τα ερμηνέυεις λάθος.

Σου ξαναλέω δεν έχει νόημα η κουβέντα αυτή, όσο την κάνεις προσωπική, με προσβάλεις και με υπονομεύεις, ενώ ξεκινά γενική.

Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπω λογο διαμαχης μεταξυ Uj-Zyx,γιατι το συνεχιζετε ρε παιδες?(βασικα εσυ Θοδωρα...)

Κ ας αλλαξουμε κουβεντα,για πες τε μας για το νεο Guild,εντυπωσεις-προβλεψεις?

Link to comment
Share on other sites

2 πραματα μονο...

1. Ο Bistekka (leader) απλα ειναι επαγγελματιας το παιδι...

Leader με @@ και οχι @@ Leader (ουτε φιλιες και ιnvite

μονο στα κολληταρια ουτε τπτ... ψυχρος

επαγγελματιας λεμε

2. Τελικα για το οτι ειμαστε αχρηστοι σαν ελληνες σε οτι

αφορα τις clan/guilds σε ολα τα παιχνιδια, δεν ισχυει

στο 100%...αποδειξη: Τα ιδια ελληνοπουλα που πριν

αδυνατουσαν να μαζευτουν για να κανουν εστω ενα

ubrs... τωρα μαζευονται με απιστευτη πειθαρχια για ZG

MC k.a.

τα συμπερασματα δικα σας...

πραγματικα αισ8ανομαι πολυ τυχερος που τρυπωσα σε αυτο το guild...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

2 πραματα μονο...

1. Ο Bistekka (leader) απλα ειναι επαγγελματιας το παιδι...

Leader με @@ και οχι @@ Leader (ουτε φιλιες και ιnvite

μονο στα κολληταρια ουτε τπτ... ψυχρος

επαγγελματιας λεμε

2. Τελικα για το οτι ειμαστε αχρηστοι σαν ελληνες σε οτι

αφορα τις clan/guilds σε ολα τα παιχνιδια, δεν ισχυει

στο 100%...αποδειξη: Τα ιδια ελληνοπουλα που πριν

αδυνατουσαν να μαζευτουν για να κανουν εστω ενα

ubrs... τωρα μαζευονται με απιστευτη πειθαρχια για ZG

MC k.a.

τα συμπερασματα δικα σας...

πραγματικα αισ8ανομαι πολυ τυχερος που τρυπωσα σε αυτο το guild...

Προσπαθεί να ειναι αμερόληπτος τις περισσότερες φορές. Τουλάχιστον στο loot, ειναι κύριος μεχρι στιγμής.

Οσο για το οτι μαζεύονται τώρα, λογικό ειναι, οταν υπάρχει μέλι, μαζεύονται οι μέλισσες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 17:36]

Οσο για το οτι μαζεύονται τώρα, λογικό ειναι, οταν υπάρχει μέλι, μαζεύονται οι μέλισσες...

Όσο μέλι και να υπάρχει, αν δεν έχει γερή βασίλισσα το μελίσσι, διαλύεται.

Αυτό από την μελισσοκομική επιθεώρηση της οποίας υπήρξα συνδρομητής.

Link to comment
Share on other sites

αρχιζει να μου φενεται πολυ βαρετο το wow.

δυο πραγματα θα ηθελα να δω απο την blizzard και ελπιζω να διαβασει ο αρχηγος αυτο το φορουμ και να μου κανει την χαρη.

πρωτον) θελω να μπορω να επικοινωνω με ολους. ειτε ειναι horde ειτε ειναι alliance.

δευτερον) θελω να μπορω να τους σκωτωνω ολους ειτε ειναι horde ειτε ειναι alliance. ενα /ignore δε μου αρκει.

εχει καταντησει το game παιδικος σταθμος. σκωτωνω μονο αντιπαλλους που ουτε να τους μιλησω δε μπορω, ενω ειμαι friendly και δε μπορω να πειραξω ατομα που δε συμπαθω καθολου.

ειμαι παραλογος? πως θα σας φενοντουσαν εσας αυτες οι δυο ιδεες αν γινοντουσαν πραξη?

Link to comment
Share on other sites

το παιχνίδι πραγματικά έχει αρχίσει να γίνεται βαρετό. Αν δεν βγει γρήγορα το expansion pack , βλέπω να αρχίσει να πέφτει σίγα -σιγά. ’ντε να καθαρίσουμε και την ονύξια , να σταματήσουμε και τη συνδρομή για κάνα τετράμηνο , δεν έχει νόημα πλέον . Ούτως ή άλλως προσωπικά ποτέ δεν μου άρεσαν τα BG, να κυνηγάει ο ένας τον άλλον για κάτι φάρμες ή για κάτι σημαίες . Αλλά , τελικά αυτή είναι στο τέλος η μοίρα των on line παιχνιδιών , να περνάνε στην αφάνεια . Το παιχνίδι πρέπει να έχει πάντα ένα τέλος , αλλιώς ξενερώνσεις κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έχω εμπιστοσύνη στη Βlizzard πως κάτι θα βρει να μας πορώσει πριν το παρατήσουμε...

(βλέπε 2x40 person raids allies και horde μαζί για να βγάλουν κάποιο νέο "κοινό εχθρό" και πάει λέγοντας)

Link to comment
Share on other sites

εγώ ήδη τα παράτησα. Το παιχνίδι είχε καταντήσει (όταν δεν είχε το lag του πούστη) να χρειάζεται κάθε λίγο και λιγάκι συντήρηση. Βγήκε το τάδε update, βάλε αυτό το mod βγάλει εκείνο και κάνε edit στο παράλο. Αει στο διάβολο με τους αστοιχείωτους. Αλλά τι να περιμένεις απο κάτι ρετάλια που έχουν να βγάλουν νέο starcraft απο το 1998. Αντε να μην αρχίσω τους καρκίνους...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.