Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Shaman

Μείωσαν το Population cap μάλλον σήμερα.

Aμα δε γυρισω δε δουλευει τπτ στο σερβερ μικρε μου φαμφακουλε :hehe:

Αυριο βραδυ ολοι ραντεβουζ @ Οrg, κερναω μπυρονια για την επενενταξη στην "κοινωτητα" :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

σημερα το βραδυ εκανα 3 σερη νικες να γραφτη στα πρακτικα :p μονο το πρωι κ αργα το βραδυ με βλεπω να περνω νικες :p

ευχαριστο την δικαιοτητα της blizzard που εφαγα ενα pyroblast κ πεθανα 4400hp εχω. τα συμπεραζματα δικα σας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

σημερα το βραδυ εκανα 3 σερη νικες να γραφτη στα πρακτικα :p μονο το πρωι κ αργα το βραδυ με βλεπω να περνω νικες :p

ευχαριστο την δικαιοτητα της blizzard που εφαγα ενα pyroblast κ πεθανα 4400hp εχω. τα συμπεραζματα δικα σας

Εχεις παιξει ποτε fire mage με το να φορας fire protection gear? Εχει πολυ πλακα αν εχεις πανω απο 150 fr.Τουλαχιστον ετσι περνω εκδικηση για ολα τα pyroblast που εχω φαει.:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aqua [29-01-2006 15:05]

Χαιρετω τους adolos-anomos-Atlantikcity,ειμαι ο Sirchristian απο daggerspine.

Σε ευχαριστούμε, να σε καλά .

Αρχική απάντηση από Shaman [28-01-2006 12:44]

Γερά Γιάγκο!

’ντε κ μόλις πας 14, θα σου δώσω τα user/pass να ανεβάσεις κ τον Taugrom...Όχι πολύ..μέχρι rank11 θέλω! :p

Αρχική απάντηση από zyx [Χθες, στις 09:11]

ετσι γιανκο επιτελους κ μερικα raids εκτος guerilla αντε γιατι μας εχουν παρει τα σοβρακα

Αρχική απάντηση από Trooper [Χθες, στις 09:30]

Ωραίος Γιάγκο, αντε και ρανκ 14 σύντομα ! :)

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, αλλά το 12 είναι το νούμερο που θα σταματήσω. Αν και το WG είναι ένα καταπληκτικό παιχνίδι,- πνευματική άσκηση, εν τούτοις το κυνήγι του honor έπαψε να είναι διασκέδαση και έγινε μεροκάματο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aias

Εχεις παιξει ποτε fire mage με το να φορας fire protection gear? Εχει πολυ πλακα αν εχεις πανω απο 150 fr.Τουλαχιστον ετσι περνω εκδικηση για ολα τα pyroblast που εχω φαει.:tomato:

οχι και δυσκολα να παιξω. εχω πολλα ακομα να κανω στον παιχτη μου. απλα δεν ειναι παιχνιδη ουτε ειναι skill να ριχνης ενα παιχτη με 1 spell κ δεν εχω 3000hp που εχουν οι mage κ παραπονιουνται για τους rogues εχω 4400 κ δεν ανεχομε να πεθενω με ενα spell. δλδ σε λιγο καιρο οταν θα ειναι full legendary τι θα πρεπει να κανουμε να πηγενουμε μονο με stealth? γιατι αν απο epic παιχτη με ριχνη με ενα spell δλδ με πιο πανω σε lvl στολη θα τον χρωσταο και dmg και θα του το στελνω με κανα email για να μην παραπονιεται στην μαμα blizzrd. και για οσους ειναι daggerspine ειναι ο suz ετσι λεγεται ο mage human 12 rank αυτην την στιγμη και δεν παιζει με την pvp στολη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 11:33]

οχι και δυσκολα να παιξω. εχω πολλα ακομα να κανω στον παιχτη μου. απλα δεν ειναι παιχνιδη ουτε ειναι skill να ριχνης ενα παιχτη με 1 spell κ δεν εχω 3000hp που εχουν οι mage κ παραπονιουνται για τους rogues εχω 4400 κ δεν ανεχομε να πεθενω με ενα spell. δλδ σε λιγο καιρο οταν θα ειναι full legendary τι θα πρεπει να κανουμε να πηγενουμε μονο με stealth? γιατι αν απο epic παιχτη με ριχνη με ενα spell δλδ με πιο πανω σε lvl στολη θα τον χρωσταο και dmg και θα του το στελνω με κανα email για να μην παραπονιεται στην μαμα blizzrd. και για οσους ειναι daggerspine ειναι ο suz ετσι λεγεται ο mage human 12 rank αυτην την στιγμη και δεν παιζει με την pvp στολη.

Το καλό με αυτόν είναι ότι συνήθως είναι προβλέψιμος. Την πρώτη φορά και μένα με ψόφησε και έχασα τι σημαία. Τι δεύτερη μόλις τον βλέπω και κατεβαίνει από το μαουντ σηκώνομε και πατάω ένα τρινκετ που είχα βρει σε κάτι δράκους και ανεβάζει ασπίδα .

Χάσανε 3-0 : )

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε γιανκο δεν διαφωνο ξερω οτι με το που θα με δει φορτονη arcane powa + trinket κ σε εχει ερθει το pyro μες τα μουτρα. τον βλεπω στο χιλιομετρο μεσα στο warsong και εχω κατεβη με την μια απο Mount κ stealth και παο με τα ποδια. με εχει ριξη με 2 spell χωρiς κανενα απο τα 2 spell critical. απλα ανεβαζει τους παιχτες ανεξελενκτα πιστετω και σε λιγο καιρο δεν θα χρειαζετε ουτε arcane power ουτε trinkets.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Χθες, στις 12:22]

ναι ρε γιανκο δεν διαφωνο ξερω οτι με το που θα με δει φορτονη arcane powa + trinket κ σε εχει ερθει το pyro μες τα μουτρα. τον βλεπω στο χιλιομετρο μεσα στο warsong και εχω κατεβη με την μια απο Mount κ stealth και παο με τα ποδια. με εχει ριξη με 2 spell χωρiς κανενα απο τα 2 spell critical. απλα ανεβαζει τους παιχτες ανεξελενκτα πιστετω και σε λιγο καιρο δεν θα χρειαζετε ουτε arcane power ουτε trinkets.

Πιστεύω Θόδωρε ότι προσπαθεί να κάνει το pvp γρηγορότερο. Όποιος προφτάσει κέρδισε!!

Πρόσεξε το παρακάτω.

Formula: Enchant Gloves - Superior Agility

Binds when picked up

Requires Enchanting (300)

Use: Teaches you how to permanently enchant gloves to increase Agility by 15.

Charges: 1 (Expendable)

3 sec cast

Sells for 2 Gold 50 Silver to vendors

Item Level 70

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

ναι ρε γιανκο δεν διαφωνο ξερω οτι με το που θα με δει φορτονη arcane powa + trinket κ σε εχει ερθει το pyro μες τα μουτρα. τον βλεπω στο χιλιομετρο μεσα στο warsong και εχω κατεβη με την μια απο Mount κ stealth και παο με τα ποδια. με εχει ριξη με 2 spell χωρiς κανενα απο τα 2 spell critical. απλα ανεβαζει τους παιχτες ανεξελενκτα πιστετω και σε λιγο καιρο δεν θα χρειαζετε ουτε arcane power ουτε trinkets.

frost mage ftw :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Χθεσινό raid BWL. Είμαστε στο 2o ή 3ο wipe.. και πετάγεται η θεϊκή ατάκα..

"Καραμανλή θέλατε ε; Πάρτε τα. Με το Πασόκ θα λουτάραμε τώρα"

χαχαχα ακόμα γελάω

Oντως ηταν ελεος η ατακα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.