Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

παιδια σημερα πηρα prepaid card απο τον δεκεμβρη πουχα να παιξω κ παω να κανω login στο site να δωσω τη νεα καρτα κ λεει δεν υπαρχει αυτο το account....μεχρι κ το account σβησανε??σιγουρα βαζω το σωστο αφου εχω σωσει τη σελιδα με το account πουχα φτιαξει...κ οι 6 μηνες δεν εχουν συμπληρωθει!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχεις κανεις αλλος προβλημα με λαγκ??τις τελευταιες 2-3 ωρες εχω lag 2000ms!

η συνδεση μου ειναι οκ.ολα ταλλα δουλευουν ρολοι..ξερετε που μπορει να οφειλεται?εχω πανω το cosmos...μηπως κατι απο κει?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τι εγινε ρε παιδιά κόψατε το game?Πολυ ησυχο το thread.

Για πειτε πως παει το PvE progession σε σας...εμεις κολλημενοι εδω και 2 εβδομαδες στην phase 2 στον c'thun.Δεν εχουμε δοκιμασει ακομα ouro kai viscidus (alliance γαρ).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Larry

Τι εγινε ρε παιδιά κόψατε το game?Πολυ ησυχο το thread.

Για πειτε πως παει το PvE progession σε σας...εμεις κολλημενοι εδω και 2 εβδομαδες στην phase 2 στον c'thun.Δεν εχουμε δοκιμασει ακομα ouro kai viscidus (alliance γαρ).

Φαγαμε Twins προχτές μετα απο αρκετές μέρες εκει μέσα. Την επομενη βδομάδα θα δουμε και το c'thun λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 12:50]

γιωργο μαντουβαλε. ενα θα σε πω. πες μας τι πινεις εσυ κ δεν μαs δινεις ;p. τι να το ποθλησεις ρε τραβα ενα delete κ εστροσες ^^

Ξερω οτι θα κατεβαζες και τα εσωρουχα σου για να παιξεις με εναν warrior σαν τον ζωντανο θρυλο .

ΨΟΦΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΙ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ

Ξερω οτι θα κατεβαζες και τα εσωρουχα σου για να παιξεις με εναν warrior σαν τον ζωντανο θρυλο .

ΨΟΦΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΙ

εγω φοραω leather απο πανω αλλα απο κατω η vaileritsa μου φοραει tsigino ^^ γιαυτο προσεχε. μαντουβαλε. κ τι να παιξω? εναν παιχτη που τον εχω? ;ppppppp

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες στον σερβερ μου ειναι ακρετα guilds alliance που φαρμαρουν πλεον bwl και σε λιγο θα φαρμαρουν και aq 40...απο την αλλη ειμαστε εμεις που μετα βιας εχουμε 2-3 guilds τετοιου επιπεδου...τις πταιει?? ειναι τοσο αρρωστακια αυτα τα allies η απλα εχουν πολυ παραπανω κοσμο σαν function? απο την εμπειρια μου παντος ενα χρονο τωρα, αlliance chars φτιαχνουν κυριως μικροτερης ηλικιας παιχτες.οποε ειναι πιο μαζικη η alliance

απο την αλλη στο pvp που μετραει λιγο και το skill(οχι τοσο gear dependent) η alliance εχει 3-4 δυνατα raids αλλα ολοι οι αλοι χανουν ακομα και απο randoms..αυτα που λεω ειναι κυριως διαπιστωσεις παρα εικασιες. ειμαι στον genjuros btw

p.s. με αυτα τα wαrlocks τι θα γινει ρε γμτ?? ο resto druid δεν τα παλευει με τπτ...η μονη κλαση που μου ζαλιζει τα ......

Link to comment
Share on other sites

1. SL warlock με αρκετο +stam και +dmg gear θεωρειται raid boss και θα επρεπε να αφηνει loot.Η πιο overpowered class/spec χαλαρα.

2.Οσο για το PvE η μαυρη αληθεια ειναι οτι σε alliance τα πραγματα ειναι αρκετα πιο ευκολα οταν προσπαθεις να κανεις progression.Blessing of Salvation,Blessing of wisdom,Blessing Of Light ( o loladin heal-αρει μεχρι την δευτερα παρουσια με αυτο),Judgement of Wisdom (μανα για τους casters), Judgement of Light (healing για τους Melee), fear ward (phase 2 nefarian απλα στεκεσαι και περιμενεις το loot).Γενικοτερα loladin>shaman σε οτι αφορα το raiding.

Οσο για τον κοσμο εχω την εντυπωση οτι μοιρασμενος αλλα ειναι γεγονος οτι σε alliance μαζευονται τα πιτσιρικια.

tbh, ειναι θεμα server και κοσμου μεσα παρα θεμα faction.

3.Τωρα για Pvp εξαρταται πως το εννοεις.Bgs? outdoor? Για μενα σχεδον εχει πεθανει το PvP αφου εχει γεμισει carebears εξω οποτε δυσκολο να βρεις καποια αξιολογη μονομαχια και στα ΒGs θα μπεις με premade και θα κερδιζεις 99% των games και απλα θα κουνιεσαι για να μην βγεις AFK.Αν δεν εχεις premade τοτε τα ΒG's ειναι απλα χασιμο χρονου.

Link to comment
Share on other sites

ρε larry δεν συμφωνω με τα premade σκηνικα....αν και καταλαβαινω απολυτα τα που λες,και τα εχω δει να γινονται αρκετες φορες,εχω κανει απιστευτα bg με random groups εκατερωθεν και ειλικρινα δεν τα αλλαζω με τπτ.βεβαια τα καλυτερα σκηνικα γινονται παντα outdoοrs σε κανα dm arena πχ οπου ειναι 5v5 ,γιατι στους free dragons δεν βγαζεις ακρη γινετε της μουρλης....

εχω παιξει τα 2/3 του χρονου μου σαν 60αρης στα bg και δεν με χαλαει,εδω και μηνες με το που λογκαρω πεφτει invite οποτε gg.λιγο καλυτερα rewaards να χε ειδικα apo warsong και θα μασταν κυριοι...

τωρα μεταξυ pala +shammy στο pve μαλον ο παλα πιο ισχυρος.βεβαια ο shammy εχει τα παντοδυναμα totems του,fr totem -wftotem-tranquil air-mana tide-earthbind κλπ τα οποια αν ξερεις να τα χρησιμοποιεις κανουν το pve παιχνιδακι....θυμαμαι που χαμε κολλησει κανα δυβδομαδο razorgore επειδη οι σαμανοι μας βοσκαν και δεν μπορουσαν να κανουν kite τα trash mobs...αχ παλιες εποχες τοτε

Link to comment
Share on other sites

απο την αλλη στο pvp που μετραει λιγο και το skill(οχι τοσο gear dependent)

διαφωνο. στο wow μετραει πρωτα το gear κ μετα το skill. ας παιξει ενασ καρα νοοβας lock με εναν hi end uber skilled rogue me tier1. απλα ο rogue εχει 10% πιθανοτητα να κερδισει με το skill πας στο 30% να ξοδεψης και ολα τα abilities πας τη μαχη 50-50 και μιλαμε να ξεκινησει ο rogue αν ξεκινησει ο Lock.... noobas mage vs skilled melle. ολο το σκηνικο ειναι να φαει Poly o melle. (μιλαω για dmg mage +trinket) τρως το poly (απαιτητε Arcane+fire mage) εχεις macro το pom ap trinket (1 κουμπη) pyro + fireblast (2 κουμπια) απαιτητε 3 πληκτρα εφοσον εχεις κανει polymorf. θα με πειτε κ ο rogue μπορει να σκοτοσει με 2 hit. οκ ας σταθουμε λιγο εδω. ποιον μπορει να σκοτοσει με 2χιτ? παλαδιν? warrior? warlock? rogue? shaman? απλα οχι. αφηνω τις 3 class priest mage druid. για να σκοτοσεις με 2χιτ προοιποθετη οι παιχτες να μην κουνηθουνε (δλδ να μην γινει blink+fear shield+bear form) ετσι ναι ο rogue μπορει να φαει καποιον με 2χιτ σε καμια αλοι περιπτοση κ σε κανεναν αλλον παιχτη. και σιγουρα προιποθετη να ξεκινησεις εσυ την μαχη. ενω ο mage lock priest δεν εχει κανενα προβλημα να κανει το ιδιο dmg σε οποιαδηποτε στιγμη τις μαχης. υποτηθετε οτι οι clothαδες εχουν χαμηλω armor κ ειναι ευαλοτη στους melle κ ετσι ι μαμα εταιρια τους εδωσε αμηντηκα spell βλεπε deathcoil fear etc. ποιος ειναι clothas σαυτο το γαμε δεν εχω καταλαβη. ο μονος πεχτης που εχει λιγοτερο armor απο τον rogue ειναι ο mage. (lock σε λιγο θα εχει κ πιο πολυ hp απο warrior... ) το aq set γιατι δεν εχει resistance? γιατι το aq set εχει υπερβολικο armor? το tier3 γιατι δεν εχει resistance? γιατι εχει πιο πολυ armor ? εβαλε στον Lock μετα απο κλαμα αμηντικο spell βλεπε deathcoil κ εχω φαει deathcoil+fear κ μεχρι να ξαναφτασω τον Lock πεθανα....... εγω προσοπικα εκανα delete το game 1 τον γιατι με κουρασε κ 2τερον γιατι το παιχνιδη δεν εχει balance βοηθαει 1τον τους caster και δευτερον οποιο class κλαιγετε πιο πολυ στα forum τις. αυτο ειναι το wow ενα ατελειοτο κλαμα. ας μας πει καποιος γιατι nerfaroyn to aq set του rogue. απλα eleoc bye bye blizz cya laterz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.