Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

πολλοι φανατικοι με τους ασχημομουρηδες ειστε ολοι δεν υπαρχει καλυτερο race απο

gnomes

οσο για τους lock ( to class μου :p ) δεν ειναι αναγκη να ειναι SL για να ειναι καλος

SM/ruin βγαζει τρελο dmg

οσο για talents μην μιλισω για undead του βαζω ολα τα curse και κανει will of forsaken

= 1000+ mana πηγε χαμενο:...:

Link to comment
Share on other sites

καταρχην zyx γνωμη μου ειναι οτι ο roguas ειδικα στα bg πρεπει να ειναι παντα σε stealth mode.βρησκει clothades μεσα στον πανικο και τους καθαριζει tak tak.δεν ειναι να βγαινει μπροστα να φαινετε ,αυτα ειναι για τον warrior που πουλαει μουρη και τζαρτζαρει οτι δει...eidika o undead rogue ειναι πολυ gosu σπαει 2 charm fear και εχει vanish blind sprint,πολυ ισχυρος με 4.0 hp και πανω....

εχουμε 5-6 rogues στο function που ειλικρινα δεν ψοφανε στα bg...ειδικα σε συνδιασμο με stealth healer(dru) ειναι death squad.

παρολα ταυτα παντα υπαρχει το ενδεχομενο να φυγεις 1shot η 2shot.απορω γιατι δεν κραζει κανεις τους αλητες τους hunters.....

το ολο θεμα του bg βασιζετε στο speed ,δλδ τσιτα αδρεναλινη non stop,ekei pontarei h blizz.

αλλα να μας πουνε οτι ειναι ομορφα τα gnomes δεν το περιμενα ,ειλικρινα δλδ το πιστευετε?

πολυ κολλημα το game παντος το χα παρατησει 5 μηνες αλλα τελευταια εβδομαδα με επιασε παλι γαμωτο

Link to comment
Share on other sites

Με παρατησατε μονο μου , τεσπα για καλο ειναι γιατι δεν λεει να κολησω καλοκαιρακι wow :)

Μυχκαλομοιρα παντως εκανες delete το wow και εχασες την ευκαιρια αν ερθεις σημερα brd

που θα κανα craft τη σουφρα σου .

ψοφ

Link to comment
Share on other sites

uninstall εκανα. αλλα πιστευω μπορω να κρατηθω. κοιτα το wow δεν ειναι bg. απλα αναφερωμε σε world pvp που αυτος ηταν ο λογος που ξεκινησα κ το game πραγμα που δεν ειχε. τεσπα οτι κ να πω λιγο ειναι απλα το game δεν ειναι balance κ αυτο το αποδεικνηει οτι εχει αλαξη 500 φορες. οχι tallent οχι στολες weapons κ γιατιden εχουν nerfari ενα stuff οι κατι για caster? να πω μονο 2 weapons που nerfaran απο τους melee? tuf k thunder furry και ερωτο γιατι? μηπως τα νεα stuff me 150 dmg θα φανε nerf? χλωμο.

davmanidi θα ηθελα πολυ να σε κανω ενα τελευτεο duel να σε εχωνα την sufra στην σουφρα σου :p

Link to comment
Share on other sites

και καλα τα patches ερχονται για το balance factor,αλλα μαζι ερχονται και instances items quests talents και της παναγιας τα ματια...οποτε τι balance και πρασινα αλογα εχουν χασει τη μπαλα τα ατομα και προσπαθουν να κρατησουν τον κοσμο online....

το παρειστικο του game ειναι που με κραταει εμενα,φιλοι κολητοι κλπ ...ξερεις ποσο γουσταρω να τσακιζω κολληταρια ?? μεγαλη ιστορια...

και απο πισω υπαρχει και ενα team spirit το οποιο ο healer το "νιωθει" πιο εντονα

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε zyx! Χαλαρωσε! Δεν αντιλέγω arcane power(η trinckets) + pom + pyro + fireblast + blastwave = νεκρος rogue/priest/pala/shaman/mage/etc ναι ειναι imba αλλα εισαι rogue πως μπορεις να παραπονιεσαι? 5 NS + vigor (η ZG trincket)= νεκρος clothie/druid/etc.

τσεκαρε αυτο: http://video.google.com/videoplay?docid=648262298032191824&q=master+of+pain\

Το παλικαρακι 5/5 DD kai to dagger απο c'thun.Τσεκαρε και το grim pvp απο εναν rogue στον al'akir και μετα πες ποιος ειναι overpowered.

Κοιτα το game δεν μπορει να ειναι απολυτα balanced αφου στηριζεται και αυτο στον χρυσο κανονα : " πετρα - ψαλιδι - χαρτι"

οταν οποιασδηποτε rogue που εχει πατησει ποδι στο MC 2-shot clothie τοτε τι να πουμε?

Ασε που σε οποιοδηποτε καινουργιο Instance melee rewards>caster rewards.

Δεν μπορεις να νικας ολους (ασχετα που το κανεις γιατι 99% εχεις το opening move και 99% αν εχεις παιξει prep τους ξεφτιλιζεις ολους) τι να πουνε και τα healbots που κυκλοφορουμε μονο με το pve gear πανω βρεξει χιονισει?

ps: το zhc nerf-αρεται τρελα στην 1.11

edit ps2: oσο για hunters τι να πουμε....οπως εχει πει ενας μεγαλος gosu: " if u have a hunter go delete ur character now".Overpowered απο τους λιγους..3k aimshot, 2k multishot ..GG kkthxbye...χωρια τα traps και το pet που ειναι σαν boss απο το UBRS και συνεχεια κολλημενο πανω σου.Nerf bat swing στους hunters οπωσδηποτε.

Link to comment
Share on other sites

1τον εξιγησα αρκετα τι ειναι clothas κ πιος εχει παραμηνη. το οτι λεει cloth κ εχει 3κ armor κ εγω με το ζορι εχω 2κ leather αυτο απο μονο του πιστευω εχει πολυ balance πανω του.

οσο για το video 1τον οι αρχικες μαχες εχει κρυψη τη buffs εχει. 2τερον σε ολα τα μεγαλα dmg ειναι buffed +30% dmg omg κ εγω τα κανω αυτα + druid buff κ παιζι κ παλα buff δεν διακρινω καλα. το 4κ dmg ειναι απο το enginear trinket μην ψαρωνης. και γενικος δεν θα κατσω να το δω ολο δεν θα ασχοληθω με εναν που ειναι ΚΑΡΑ FULL BUFFED και παει av με τους blue items και αυτος ειναι aq + τα καλητερα daggers καναν tier2 lock βλεπεις? ρε γιλε μεχρι και flask εχει σε μερικες μαχες. αυτα τα video ειναι μονο στα bgs και απο κατεστραμενους full buffed να γυρνας video και να χερεσαι δειχνει τι εισαι. και με ns που λες ο rogue θα εχει 800+850ap για 10 energy παραπανω δεν αξιζει εχει πολυ λιγο ap. δεν με λεει τπτ το video ειλικρινα ειναι buffed αρα chicken δειξε μου ενα σε world pvp με τετοιο dmg. και σε ειπα 2hit ο o rogue σε ειπα πως τους εχει και ποιους ξαναδιαβασε το ποστ μου.

οσο για το trinket εγω δεν μπορω να το Usaro εν ωρα stealth (φευγη το stealth) αρα μονο για bs ειναι για να το κανεις σε ambush πρεπε να usaris και vanish χεσε μεσα δλδ. καμια σχεσει

Link to comment
Share on other sites

νταξει το videaki ο τυπος ψιλοαπατη εχει πολλους σα δαυτον.engineering τεζα buffs κλπ....

ενα καλο warrior δεν ειδα να τον τζαρτζαρε ;)

ακομα και στον genjuros εχουμε lag αυτη τη βδομαδα...ημαρτον.ο πιο lag free server αρχισε και μπουκωνει

Link to comment
Share on other sites

1o talent εκ παραγρομης :D

2ο ενταξει clothas με warrior ασπουμε ο warrior απλα θα βλεπει τον clotha giati eite θα

ειναι feared η σε frostnova αλλα οι rogues δεν πηστευω ειδικα στα bgs να τρωνε τοσο

wipe απο clothades αφου ειναι συνεχως stealth και καθαριζει σκεψου να εισαι clothas να σε

περνουν chip shot και να βλεπεις πως επιασε και το crusader απλα εισαι νεκρος. Οσο για

παλαντιους ε τι να πω shield και πανω σου ειναι η πλεον impa class

ασπουμε σαν rogue περισσοτερο προβλημα ειναι οι αλλοι mele αφου παλαντιος με reconing

οσο τον πιανεις critical κερδιζει εχτρα attacks ενας στο lvl 60 αν κανει 4 * 500 dmg χωρις

seal of command ειναι 2000 dmg :eek:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς στο guild έχουμε μείνει πίσω παρόλο το απειρο βρίσιμο που πέφτει έχουμε προβληματα attendance στα νεα boss και μετα βίας μόλις καθαρίσαμε bwl..

τουλαχιστον είμαι απο τους καμμένους και είμαι ηδη full wrath και εχω τσιμπήσει και ενα sulfuras.. (orange <3 )..

παρόλα αυτά όπως είπε ο zyx και εγώ για το pvp είχα μπει αλλά pvp = dead αν και παίζω αρκετά bg... οταν επανέλθει world pvp βλέπουμε.

ω ρε πόσο καιρο εχω να γραψω στο lab.. καταραμενο wow..

Link to comment
Share on other sites

...τι να πω τώρα???

έλεγα να υπερηφανευτώ πως άρχισα να παίζω κι εγώ. πώς έδωσα μάχη και υποσχέσεις στο σπίτι να μην καταστρέψω την πρόοδό μου στο σχολείο και ότι τελικά έφτασα μια druid 34lvl και συνεχίζω.

αλλά μάλλον τράκαρα.

Τι γλώσσα μιλάτε? δεν καταλαβαίνω τπτ αρχαϊκή wow-ίστικη;

δηλ. τώρα τι; υπάρχει μια απογοήτευση δλδ, ότι το γκειμ δεν είναι μπάλανσντ??? εξηγήστε μου με δυο λογάκια. ποιος δλδ είναι overpowered???

Link to comment
Share on other sites

Βασικα οτι class εχεις υπαρχει καποιο αλλο που φαινεται imba (=imbalanced).Πχ εγω ειμαι priest θεωρω οτι οι rogues ειναι overpowered και αρα χρειαζονται ενα καλο nerf.Αντιθετως ο zyx που ειναι rogue θεωρει οτι mages και warriors ειναι imba.Οπως λεει και το ρητο : "Nerf scissors, rock is fine, i am paper." Οσο για το game αν ειναι balanced γενικα εγω προσωπικα θεωρω οτι ειναι αρκετα αφου θα δεις ολες τις classes να φωναζουν για nerfs kai buffs.Εγω ειμαι ετοιμος για quit γιατι μου την εχουν σπασει οι διαφορες ηλιθιοτητες για to raiding kai to itemization.Φαγαμε κοντα εναν χρονο στα dungeons απλως για να δουμε το ιδιο/παραπλησιο gear sto UBRS και στα BGs.Μην μιλησω για το ποση φαρμα χρειαζεται το game.Reputations,consumables,patterns,gold etc etc World Of Farmcraft επρεπε να λεγεται το παιχνιδι...τουλαχιστον να ξεραμε τι αγοραζαμε τοτε.....

edit:alex_000 σε ποιο realm εισαι?

Link to comment
Share on other sites

οπα μαλλον δεν διαβαζεις τι λεω. δεν ειπα για warrior. μιλησα για τιν αδικια των caster vs melee οπου οι caster ειναι πιο ευνοιμενοι οπως και οι range dps aka imba hunter και μη με πειτε οτι ο hunter δεν ειναι imba η ειναι ιδιος με αλλες class γιατι θα τρελαθω

catgirl 3 class ειναι πολυ πιο πανω απο τους αλλους παιχτες.. warlock hunter και shadow priest ολοι οι αλλοι ειναι μετα απο αυτους

και larry ολοι φωναζουν γιατι εδωσε δικαιοματα η blizzard

και αν εσυ εισαι blue και σε τρωει epic rogue ειναι λογικο αλλα για μενα το game δεν ειναι balance με τπτ

Link to comment
Share on other sites

@catgirl

πρεπει να 3ερεις οτι ο druid στο wow ειναι πολυ αδικιμενος σε σχεση με τα υπολοιπα

bllizard games (βλεπε : Diablo 2) στο wow o druid ειναι πολυ καλος στο PVE και στα

BGs λογο catforms και λοιπα αλλα PVP και duels θα νιωθεις πως μειωνεκτεις σε σχεση με

τα υπολοιπα classes μια και κανει λιγο dmg

@zyx

hunters ειναι πολυ impa ειδικα αυτοι με το beastmastery

-----------------------------------------------------------------------------------------

Επισης οσο ενας paladin εχει mana δεν πεφτει σχεδον με τιποτε

Link to comment
Share on other sites

εχμ μιλησα για shadow priest. διαβαζε λιγο τι λεω εσυ το μονο που μπορεις να κανεις ειναι heal και δεν εχω μανα εγω ;) (ελπιζω να καταλαβενετε τι λεω δεν εχω μανα και πως το ενοω )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.