Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Lock μετράει πολύ όντως (και warrior επίσης αλλά μόνο σε Draenei). Rogue και mage είναι πολύ απλά για tier5...Όλη η τάβλα στο rogue είναι εκείνες οι "σπαθάρες" που κουβαλάει.

Όλα μια χαρά αλλά δε νομίζω να τα δω απο κοντά. Νομίζω αρκετές μέρες απο τη ζωή μου αφιέρωσα στο συγκεκριμένο παιχνίδι. Real life has caught up with me που λένε. :p

Δε μετανοιώνω βέβαια (αν και θα μπορούσα να έχω κάνει 1002 άλλα πιο παραγωγικά πράγματα αυτές τις χιλιάδες ώρες). Σίγουρα, ως σύνολο και παρά τις όποιες επι μέρους ατέλειες, είναι το καλύτερο και πιο εθιστικό game (αν μπορούμε να πούμε ότι είναι απλά ένα παιχνίδι) που έχω παίξει απο το 1987 που καθησα πρώτη φορά μπροστά σε PC.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από afracten

διοτι το race περιλαμβανει τα πιο various classes. btw το τραγουδι ποιο ειναι?:blink:

Το τραγούδι μου κάνει κάτι για Ramstein....δεν ξέρω ακριβώς όμως τίτλο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Τρελή φώτο! Tην έχω καιρό και ψάχνω απεγνωσμένα ευκαιρία να την ποστάρω στο forum του guild που έπαιζα αλλά δεν έχει χάσει κανείς το acc του τελευταία...Damn, I miss the good ol' keylogger days.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected

Καλή φώτο. Κάπως έτσι θα αντιδρούσα και εγω εαν μου κλέβαν το account. Shaman έχεις ομώνυμο class? και σε ποιον server? Εγώ είμαι lvl 12 shaman στον Genjuros. Bulderak.

Μπα, το Shaman είναι nick που έχω από πολύ παλιά...Πριν βγει το original rts warcraft ακόμα..Παλιά στο Texas που λένε. :hehe:

Στον Kazzak έχω ένα 60αρι Tauren Druid και ένα 60αρι Orc Warrior, και στον Emeriss έχω ένα 60αρι Human Warlock. O Druid και ο Warlock είναι full epic, ο Warrior έχει 4-5 epix. Έχω και 5-6 alt μέχρι 40 level. Όπως καταλαβαίνεις έχω φάει πολλές ώρες στην καρέκλα, ευτυχώς είμαι retired τώρα...Τέρμα τα ναρκωτικά!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected

Με dwarf hunter έχεις ασχοληθεί ποτέ? Εγώ πραγματικά έχω πορωθεί με τον hunter μου. Και με τον shaman tauren δεν λέω, αλλά πιο πολύ την βρίσκω με όπλα, pet και έτσι.

Έχω ένα 40 lvl night elf hunter..Πολύ άνετο level up αλλά δεν κόλλησα όπως με άλλους χαρακτήρες. Βασικά ήμουν και στη φάση που είχα βαρεθεί το παιχνίδι γενικά οπότε... :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.....μου έχουν βάλει λόγια όλοι να κάνω άλλο race....όχι dwarf hunter. Μου λένε πως οι hunter δεν έχουν μέλλον. Να κάνω λέει paladin ή priest. Εσείς ποιον έχετε για αγαπημένο σας char?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected [25-11-2006 20:58]

Ρε παιδιά.....μου έχουν βάλει λόγια όλοι να κάνω άλλο race....όχι dwarf hunter. Μου λένε πως οι hunter δεν έχουν μέλλον. Να κάνω λέει paladin ή priest. Εσείς ποιον έχετε για αγαπημένο σας char?

Μέλλον έχει ο χαρακτήρας που σου αρέσει να παίζεις.

Ότι δεν σου αρέσει, δεν έχει μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.