Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από greekfragma

την κυριακη που επιστρεφω απο σαλονικα θα ξεκινησω blood elf paladin....νομιζω χρειαζομαστε ενα τετοιο στο guild σωστα?

Χρειαζόμαστε εναν 70 paladin όχι εναν 20αρη που να ζητάει lvlup help :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nobig

Ερε ομαδικό κάψιμο. Εγω έχω μείνει επι εποχής diablo 2 και καίγομαι. Δεν μου πάει το 15άρι κάθε μήνα για Online.

Μια φορά πάντως που είδα το interface του WOW φοβήθηκα

χανεις.... ασε το diablo m8, and join the online sensation , wow!! :p

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάτε ότι χάρη στους paladin οι alliance στα μεγαλα guild ήταν πάντα πιο μπροστά στο pve..

Αρχική απάντηση από DJD [Χθες, στις 16:43]

Good palladin = dead palladin

Ανάθεμα την ώρα που τους έφεραν στους Horde.. συχτήρια

:tomato:

Αρχική απάντηση από DJD [Χθες, στις 16:51]

και με ένα και με δύο παλι για πεταμα ειναι

x2 :tomato:

Αρχική απάντηση από zyx [Χθες, στις 21:44]

δεν χρεαιζεται σε καθε ποστ να επιδηκνιεις οτι εισαι πισω γλεντης :p

:upside:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Μην ξεχνάτε ότι χάρη στους paladin οι alliance στα μεγαλα guild ήταν πάντα πιο μπροστά στο pve..

δεν ηταν οι horde πιο μπροστα? ειδικα στο AQ ακουσα οτι οι shaman με τα totems τους βοηθουν παρα πολυ. επισης οι nihilum ηταν αυτοι που σκοτοσαν τον kel thuzad, πρωτοι, και ειναι horde guild...:blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη ηταν οι alliance, αλλα μετά καποια horde guilds πηραν τις πρωτιές σε όλα τα μεγάλα instances, απο BWL και μετα νομίζω.. Παντως οι paladins με τα buffs τους κανουν το raid imba..

Link to comment
Share on other sites

εμείς μέχρι στιγμής αντέχουμε ,

δεν έχει πατήσει lola στο guild και δεν πρόκειται να πατήσει . Το ξεκαθαρίσαμε όλοι στον GM , με καθιστική προειδοποιητική διαμαρτυρία έξω απόπ ΑΗ στην orgri. Δεν πα να έχουν 8.000.000 buffs , όπως πορευτήκαμε μέχρι τώρα και έχουμε φτάσει cthun , έτσι θα συνεχίσουμε. Healers που φοράνε plate δεν τους γουστάρει κανείς . Τι να πουν κιαυτοί οι φουκαράδες οι warriors , ένα ξερό plate τους έχουν δώσει και τέρμα , άντε tanks πηγαίνετε να αυτοκτονήσετε ρε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

εμείς μέχρι στιγμής αντέχουμε ,

δεν έχει πατήσει lola στο guild και δεν πρόκειται να πατήσει . Το ξεκαθαρίσαμε όλοι στον GM , με καθιστική προειδοποιητική διαμαρτυρία έξω απόπ ΑΗ στην orgri. Δεν πα να έχουν 8.000.000 buffs , όπως πορευτήκαμε μέχρι τώρα και έχουμε φτάσει cthun , έτσι θα συνεχίσουμε. Healers που φοράνε plate δεν τους γουστάρει κανείς . Τι να πουν κιαυτοί οι φουκαράδες οι warriors , ένα ξερό plate τους έχουν δώσει και τέρμα , άντε tanks πηγαίνετε να αυτοκτονήσετε ρε.

lol βρε, τα raid θα ειναι σημαντικα πιο δύσκολα πλεον και οι paladins σιγουρα θα βοηθήσουν. Εμεις εχουμ 7 νεους paladin που αλλάξανε απο άλλα classes και κανουν power level...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Στην αρχη ηταν οι alliance, αλλα μετά καποια horde guilds πηραν τις πρωτιές σε όλα τα μεγάλα instances, απο BWL και μετα νομίζω.. Παντως οι paladins με τα buffs τους κανουν το raid imba..

Με κάλυψες απόλυτα.

Τώρα για θέμα naxx στο σερβερ που έχω τον alliance είναι η μάλλον ήταν ποιο μπροστά από οποιοδήποτε guild στο kazzak

Και γενικότερα με όσα server είχα ανάμιξη αυτό είχα προσέξει , τώρα στο σύνολο δεν ξέρω άμα οι horde είναι ποιο μπροστά

Αρχική απάντηση από zyx

ισως ο pala να βοηθουσε στο pve αλλα μην ξεχναμε οτι σε ολους σχεδον τους server οι aliance ειχαν περισοτερο κοσμο αρα περισοτερα "καλα" guilds.

σχετικο αυτο που λες

Αρχική απάντηση από nikos

εμείς μέχρι στιγμής αντέχουμε ,

δεν έχει πατήσει lola στο guild και δεν πρόκειται να πατήσει . Το ξεκαθαρίσαμε όλοι στον GM , με καθιστική προειδοποιητική διαμαρτυρία έξω απόπ ΑΗ στην orgri. Δεν πα να έχουν 8.000.000 buffs , όπως πορευτήκαμε μέχρι τώρα και έχουμε φτάσει cthun , έτσι θα συνεχίσουμε. Healers που φοράνε plate δεν τους γουστάρει κανείς . Τι να πουν κιαυτοί οι φουκαράδες οι warriors , ένα ξερό plate τους έχουν δώσει και τέρμα , άντε tanks πηγαίνετε να αυτοκτονήσετε ρε.

λολ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.