Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αν καποιος γνωριζει ή μαθει για μεταμεσονυχτιο event,ας ενημερωσει εγκαιρως.Την προηγουμενη φορα,λογω ελλειψης internet τοτε,το εμαθα απο τα δελτια ειδησεων των 12 κι ετρεχα πανικοβλητος :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος γνωριζει ή μαθει για μεταμεσονυχτιο event,ας ενημερωσει εγκαιρως.Την προηγουμενη φορα,λογω ελλειψης internet τοτε,το εμαθα απο τα δελτια ειδησεων των 12 κι ετρεχα πανικοβλητος :crazy_pilot:

public, καραγιωργη σερβιας 1, συνταγμα

eshop, σιδερα χαλανδριου

...βρωμογαυρε :warning2:

Link to comment
Share on other sites

Συνταγμα δεν παω,θα εχει emo και καγκουρες εκεινη την ωρα

Με βλεπω να πηγαινω στην οδο Καταρας(warlocks FTW) στο Μενιδι.Λογικα δεν θα εχει πολυ κοσμο τετοια ωρα στα περιξ + εχει parking.Ελπιζω μονο να μην περιμενω 20-30 λεπτα να το φερουν απο την αποθηκη οπως τοτε με το AOC :wall:

Link to comment
Share on other sites

multirama

frontback_all.jpg

eshop

wow_gr_page.jpg

- public, καραγιωργη σερβιας 1, συνταγμα

- Παπασωτηριου, Ελ βενιζελος, αεροδρομιο

- FNAC, 4, S. Karagiorga & Lazaraki Glyfada

Θεσ/νικη

- public, Mediterranean Cosmos Shopping Mall (Level 0), 11th km. of Thessaloniki – Neon Moudanion

- Multirama, 109, Tsimiski St., Thessaloniki

Link to comment
Share on other sites

πλαισιο και παπασωτ φάγανε πόρτα αυτη τη φορα απο τη blizz λογω οτι τα ειχανε δώσει πριν την ώρα τους στο TBC, οποτε δεν εχει event απο αυτους.

δεν ισχυει

το πλαισιο θα κανει event στη μεταμορφωση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, έχει καιρό που πούλησα τον χαρακτήρα μου και πραγματικά, ησύχασα. Τώρα όμως που είδα εσάς, τι γίνεται γαμώ, σα να μου έλειψε! Μπρρρρ! Α-Πα-Πα! Με συνέπερνε σε τρομακτικες διαστάσεις. Έκλεινα δεκάωρα! Όταν είχα αγγελία, μια κοπέλα πήρε το email μου και με ρωτούσε πως κατάφερα να πάρω αυτή την απόφαση και με είχε συγχαρεί, διότι, ήθελε να βοηθήσει το αγόρι της να ξεκολήσει καθότι την έγραφε αντικανονικά και βασικά ανησυχούσε για την γενικότερη κατάστασή του :hehe:

Καλές αρένες και επιδρομές!

Έγινε επεξεργασία από NikMark
Link to comment
Share on other sites

Σκαω μυτη 11:50 εξω απο το public στο συνταγμα...

ρε δε κανω πλακα.... ολο το μερος της πλατειας που ειναι τα mcdonalds ητανε ΠΙΤΑ στο κοσμο

μιλαμε για ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ κοσμο....

τρωω φρικη, παω 11:55 στουρναρα στο μουλτιραμα... και 12:20 ημουν ηδη πανω στη μηχανη και εφευγα,

δεν ειχε πολυ κοσμο, το γαματο τις υποθεσης ειναι οτι το παιχνιδι ΔΕΝ το εδιναν μεσα στα multirama:

Το επερνες απο το ....περιπτερο που ητανε απ' οξω!!!! ψωνισα το wotlk απο περιπτερο!

φευγοντας πηγα παλι απο συνταγμα κατα τις 12:30, τους λυπηθηκε η ψυχη μου... ηταν ολοι ακομα εκει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να πήγε κανείς στο public για να το πάρει γρήγορα αλλά κυρίως για το χαβαλέ. Άμα κάποιος ήθελε να το πάρει γρήγορα θα το έπαιρνε μέσω net. Κρίμα που δεν μπόρεσα ούτε πέρυσι ούτε φέτος να πάω.

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση...ένας αμερικανός πελάτης παίζει us version... πρέπει να βρει us expansion box? ή αν έχει το us patch το serial και από european expansion box είναι οκ?

Όταν ξεκίνησα είχα αμερικάνικη έκδοση και αναγκάστηκα να την πετάξω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.