Jump to content



The A64 E3 step "Venice Core" thread


SlotKiller

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από micron

ΔΕ ξερω αν ενδιαφερει κανενα απο σας αλλά το e-shop εφερε 3200+ venice στα 199 τελική!!!:hehe:

Ειναι λίγα τα κοματια οποτε οποιος πρόλαβε πρόλαβε.... [Εγω παντως πρόλαβα :D :D ]

e-shop

26 πανω...... αντε προλαβετε! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από SlotKiller [Σήμερα, στις 21:36]

26 πανω...... αντε προλαβετε! :hehe:

Δε ξερω τι λες εσυ αλλά αλλα η διαφορα στη τιμή ηταν αναμενόμενη!

Δε καταλαβαίνω ποια ειναι το πρόβλημα?Αντιστοιχες αυξήσεις υπάρχουν σε ολα τα sites του εξωτερικου!

Δε σε αναγκαζει κανενας να παρεις venice αλλά μη μου πεις ότι αν δεν ειχες επεξεργαστη θα αγοραζες τον winchester για τα 26ευρω διαφορα????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από XTCgr

ελπίζω με αντικατάσταση του 20pin enermax με 24pin τα 2.9+ να είναι εφικτά

Mε ανταπτορα το εχεις τωρα?

Ποιο enermax εχεις?Εχω το Νοisetaker 470,να ανησυχω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από micron

Δε ξερω τι λες εσυ αλλά αλλα η διαφορα στη τιμή ηταν αναμενόμενη!

Δε καταλαβαίνω ποια ειναι το πρόβλημα?Αντιστοιχες αυξήσεις υπάρχουν σε ολα τα sites του εξωτερικου!

Δε σε αναγκαζει κανενας να παρεις venice αλλά μη μου πεις ότι αν δεν ειχες επεξεργαστη θα αγοραζες τον winchester για τα 26ευρω διαφορα????

:boxed: δε ξερω τι καταλαβες απο το ποστ μου... φυσικα και δεν περιμενα διαφορετικη αντιμετοπιση απο καποιο ελληνικο καταστημα, και φυσικα ξερω τι διαφορες εχουν σε αρκετα καταστηματα ακομα και στο us, αλλα εννοω οτι εγω τα 26 δεν τα πληρωνω για να παρω πρωτος.... θα περιμενω 2 βδομαδες (γιατι τοσο θα χρειαστει) και θα τον παρω σε τιμη winnie....... that's it..... και μην αρπαζεσαι σαν να σου την μπηκα... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller [Χθες, στις 22:29]

:boxed: δε ξερω τι καταλαβες απο το ποστ μου... φυσικα και δεν περιμενα διαφορετικη αντιμετοπιση απο καποιο ελληνικο καταστημα, και φυσικα ξερω τι διαφορες εχουν σε αρκετα καταστηματα ακομα και στο us, αλλα εννοω οτι εγω τα 26 δεν τα πληρωνω για να παρω πρωτος.... θα περιμενω 2 βδομαδες (γιατι τοσο θα χρειαστει) και θα τον παρω σε τιμη winnie....... that's it..... και μην αρπαζεσαι σαν να σου την μπηκα... :hmm:

Anyway εγω καιγόμουνα για επεξεργαστη και αυτο που εγινε με το e-shop μου εκατσε γαντι!Αν ειχα τη πολυτελεια να περιμένω θα το εκανα!Και απ το να παρω 3200 winchester προτίμησα να παρω Venice [λογικό δεν ειναι?]

Υ.Γ Εννοείται ότι δε στραβωσα σοβαρα μαζί σου ελπίζω να μη μου κρατας κακία:D :daisy:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να μειωθουν οι τιμες στα επίπεδα των winny ενω αυτοι βρίσκονται ακομη στα ραφια...Οταν εριξαν στην αγορα τους winny δεν ειχαν διαφορά στη τιμή με τους παλιοτερους...Τωρα εχουν δικαιολογία[sSE3-IMC] για να ρίξουν καπέλο και το κανουν...

Link to comment
Share on other sites

SSE3, βελτιωμένος IMC και το γεγονός οτι είναι venice δεν αναφέρεται πουθενά, πωλείται σαν 3200+ στο ίδιο κουτί όπως και ένας winnie. Κρίνοντας και από τιμές Ιαπωνίας, μάλλον οι "εδώ" ψάχνουν για άρμεγμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Κρίνοντας και από τιμές Ιαπωνίας, μάλλον οι "εδώ" ψάχνουν για άρμεγμα.

Αναμενόμενο....

Μόλις έρθουν κανονικά από αντιπροσωπεία θα έχουν (λογικά - όπως συμβαίνει σχεδόν πάντα και με δεδομένο ότι για την AMD είναι ίδια μοντέλα) ίδια τιμή με winnie-newcastle

Link to comment
Share on other sites

chroma @ Κι εγω για Ελλάδα μιλάω...Η λογική της αρπαχτής θα υπάρχει παντα στο αιμα μας...Αν και όπως ειπα και πριν,ανατιμήσεις εχουν γίνει σε όλα τα sites που εχουν venice!

ΝTG @ Κατσε να ερθει πρωτα και βλεπουμε και μεχρι που φτανει!!;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.