Jump to content



The A64 E3 step "Venice Core" thread


SlotKiller

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 21:24]

Εγω αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι τα παίρνεις με το καθετι που σου λεει ο καθενας. Σε εχω παρακολουθησει και σε αλλα thread και βλεπω οτι ποιανεσαι με το παραμικρο. Υπαρχει καποιος λογος?

Βλεπεις οτι το μονο πραγμα που απανταω ειναι η ερωτηση σου , πού αλλου ειδα την συγκεκριμενη απαντηση. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΠΑΝΤΟΥ, ή ΑΥΤΟ ή ΠΑΡΑΠΟΜΠΗ ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο.....

Και μην μου πεις οτι δεν τα πηρες ή οτι δεν απευθυνεσαι σε μενα γιατι το δικο μου ονομα βλεπω σε QUOTE.

Δεν τα παίρνω με κανέναν και σίγουρα δεν γράφω με κεφαλαία γράμματα.

Το να ποστάρει κανείς το ίδιο πράγμα παντού είναι μια μορφή spamming και δεν μου αρέσει. Αυτό που κάνει ο Βασίλης είναι μια άλλη μορφή spamming.

Δεν ανήκω σε καμιά από τις δυο.

Ρώτησα τον Βασίλη που είδε το "παντού" και αντί να μου απαντήσει ο Βασίλης μου έγραψες "εδώ"

Το "εδώ" δεν είναι "παντού"

’τοπη απάντηση που απλά επισήμανα.

Μη χαλάσουμε και τις καρδιές μας γι αυτό πάντως. Δεν αξίζει όπως λες.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Box κυκλοφορούν από 18/4 σε κεντρικούς διανομείς στην Αμερική. Μάλλον περιμένουν να φύγει το stock των win και newcastle πριν τους διοχετεύσουν ελεύθερα στην αγορά. Για λίγα κομμάτια όμως δεν υπάρχει πρόβλημα ;-)

Link to comment
Share on other sites

@mariosalice......που το ειδες το spamming δεν μπορω να καταλαβω...απλα σε ρωτησα γιατι ποσταρεις το ιδιο πραγμα σε αλλα θεματα...και τσπ δεν σου απαντησα γιατι δεν μπηκα να το κοιταξω το thread πιο πριν αλλα μπηκα τωρα....

και αυτο που εννοω ειναι το λινκ που εδωσε και ο Ζαχος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 16:10]

@mariosalice......που το ειδες το spamming δεν μπορω να καταλαβω...απλα σε ρωτησα γιατι ποσταρεις το ιδιο πραγμα σε αλλα θεματα...και τσπ δεν σου απαντησα γιατι δεν μπηκα να το κοιταξω το thread πιο πριν αλλα μπηκα τωρα....

και αυτο που εννοω ειναι το λινκ που εδωσε και ο Ζαχος...

Δεν θα χαλάσουμε το thread για σένα Βασίλη. Συνέχισε το Spamming. Δικαίωμά σου.
Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Χθες, στις 22:13]

Έλεος...............

Ρε παιδιά....εδώ μιλάμε για τον venice core Α64 και εσείς κάθεστε και απαντάτε στην κάθε μλκ που θα γραφτεί......

Τo Link που έδωσα είναι σχετικό με Venice. Το ερώτημα είναι αν θα πάρει κανείς τον Venice ή ένα διπλοπύρηνο στα 537$ τον Ιούνιο;

Δες το παρακάτω post και θα καταλάβεις. Δεν το αντιγράφω εδώ γιατί καραδοκεί ο Βασίλης.

http://www.thelab.gr/showthread.php?postid=215089#post215089

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν κανω καλα , αλλα διαθεση μου ειναι ( αυτον το καιρο εχω μηνει ανευ PC ) να περιμενω και να τσιμπισω κανα καλο κομματακι 3500 winnie και ενα φθηνο nf4 mobo ( gigabyte - chaintech )απο αγγελιες , και μετα το καλοκαιρακι να δω τι θα κανει η αγορα με τα νεα 2core....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FLO [Σήμερα, στις 10:46]

Παιδια οποιος ενδιαφερεται για Venice ας δει τις αγγελιες εχω μερικα κοματια.

Αν καθάριζες και το inbox σου καλά θα ήταν.:bye:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

αυτο θελω να το δοκιμασω σπιτι μου :hehe: :hehe: :hehe:

Εσυ μεγαλε εισαι σε καραντινα απο ολους. Οταν θα πεις, απεταξαμην το WoW, τοτε ισως ξαναερθουμε να βγαλουμε την ομαδα ασπροπροσωπη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.