Jump to content



Race 4 Cup 1/11/2015 @ Monza - Alfa Romeo 155 DTM


thazio

Recommended Posts

στο cup ας ειμαστε πιο τυπικοί.θα τα λέμε Μόνο εντός πιστας:p ειστε τυχεροί που τρέχω project από το πρωί ως το βράδυ και δεν έχω χρόνο για practice

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


race_announcement_4.png


SKINS:


https://www.dropbox.com/sh/fuboy7wi8ophurc/AADoQcw7qCE8HaTWatfFe2M9a?dl=0


 


Εγκατάσταση: Βάζουμε όλα τα skins  (τους υποφακέλους κάθε αυτοκινήτου πχ: CLC15_No5_SILKCUT + ...... )(22 φακέλους) στο path:


..............................\Steam\steamapps\common\assettocorsa\content\cars\ks_alfa_romeo_155_v6\skins


 


 


ΠΟΙΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ 1ο ΑΓΩΝΑ


 



  • George Mallis:
+ 15sec στην τελική κατάταξη.

 

 

Κανόνες και πληροφορίες:

 


 

 

Ο σέρβερ θα είναι έτοιμος με τα skins στην τελική του μορφή μέσα στην ημέρα (αργά).

Έγινε επεξεργασία από thazio
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

 

ηθελα να ρωτησω τι θα γινει με τη θεση μου. ειναι κριμα να βλεπω τοση δουλεια και οργανωση και να πηγαινει χαμενη... με το νεογεννητο πραγματικα ειναι αδυνατον να κλεισω συνεχομενο αδιακοπο μισαωρο στο pc, παιζω μονο singleplayer που μπορω να κανω παυσεις. καποιοι με καταλαβαινετε σιγουρα

 

γι αυτο το λογο θα ηθελα να παραχωρηθει η θεση μου για το υπολοιπο του πρωταθληματος, γιατι ειχε γινει και δικαιως θεμα ολο αυτο με τις αποχες.

 

:(

 

κριμα οπως εκατσε, γιατι δουλευω και στη bic 9 χρονια κοντα τωρα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θα τρέξετε αυτό με bugged λάστιχα που ποιός ξέρει πως θα εξελιχθούν στο race? :D

 

 

'Έχεις διαβάσει κάτι κάπου ότι είναι bugged ή το συμπεραίνουμε από την ομολογουμένως λίγο περίεργη συμπεριφορά τους ;

Link to comment
Share on other sites

Είναι bugged όλα τα old DTM. ΚΑΙ τα σοφτ ΚΑΙ τα μίντιουμΖ ΚΑΙ τα χάρντζ.

Οτι ξέρεις που μπορεί να με βοηθήσει να βγάλω απο τη μέση τους Jps αλλά και άλλους επίδοξους στείλε το μου με pm για νά μαστε σοβαροί εδω στο cup ☕ :-P :-D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντοντε με hard τρέχαμε στα DTM. Τα mediums πάνε στο 95% στον 7ο γύρο. Τα softs πάνε στο 95% στον 4ο γύρο,

Σωστά δεν είναι?

Αντε ρε με την αρκαδούρα σου που λέει κι ο vitas μου φαίνεται πως είχε δίκιο από την αρχή :p:D .

Δεν πάει λέμεεεε είναι μπουγκαρισμένο το παλιο αρκέιντ :angry:

Θα λάβω όμως μέρος αύριο γιατί μου είναι αδύνατον να μην λάβω όπως και νά χει.

Link to comment
Share on other sites

εννοειται μπορειτε να μπειτε για practice κλπ.
Εχω μια ιδεα
Αν δε γεμιζει το grid , γιατι να μη μπουνε οσοι θελουν να παρακολουθησουν τον αγωνα σαν spectators απο τα pits?

Ρωταω τον Thazio κυριως που ειναι και διοργανωτης

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται αυτό γιατί όποιος μπαινει έτσι παίρνει το αμέσως διαθέσιμο σκιν και αν έρθει κάποιος απο τους συμμετεχοντες καθυστερημένος μπορεί να βρεθεί με λαθος σκιν.

Θα το οργανωσουμε από το επόμενο να δωσουμε δυο θεσεις με στοιχεία ομως για δυο ατομα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αφιερωμένο εξαιρετικά στο σημερινό combo.

Πρέπει λοιπόν κι εμείς να σταθούμε σαν τους κυνηγούς γύρω γύρω στο θάμνο με τεντωμένη την προσοχή μήπως μας ξεφύγει από πουθενά η δικαιοσύνη και γίνει άφαντη, γιατί είναι φανερό ότι κάπου εδώ κρύβεται. Άνοιξε λοιπόν τα μάτια σου και βάλε τα δυνατά σου να κοιτάς, μήπως εσύ την δεις καλύτερα και μου τη δείξεις κι εμένα.

Τάδε έφη Σωκράτης, από την Πολιτεία του Πλάτωνα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αφιερωμένο εξαιρετικά στο σημερινό combo.

Πρέπει λοιπόν κι εμείς να σταθούμε σαν τους κυνηγούς γύρω γύρω στο θάμνο με τεντωμένη την προσοχή μήπως μας ξεφύγει από πουθενά η δικαιοσύνη και γίνει άφαντη, γιατί είναι φανερό ότι κάπου εδώ κρύβεται. Άνοιξε λοιπόν τα μάτια σου και βάλε τα δυνατά σου να κοιτάς, μήπως εσύ την δεις καλύτερα και μου τη δείξεις κι εμένα.

Τάδε έφη Σωκράτης, από την Πολιτεία του Πλάτωνα.

 

Ότι του φανεί του ....  :gyro:

Έγινε επεξεργασία από Arkoudadis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.