Jump to content



Καταστατικό Server και σειρά επιλογής Combo


panosdimp

Recommended Posts

Παιδια.τι εγινε παλι ; Γιατι δημιουργουμε προβλημα απο το πουθενα ;
Ο κανονας λεει κανενας περιορισμος στο setup.Αν δε εμφανιστει ο @Oxide Burnedbrain τοτε θα αφησουμε αυτο το combo και εννοειται θα μπουν στις επιλογες τα semislicks λαστιχα.
Το σκεπτικο μου το εξηγησα.Θα ηταν combo για ΜΙΑ ημερα και εβαλα επιτηδες street.ΑΝ το αφησουμε για επομενο combo, θα ειναι full extra ολα :)
Απλο..Μη λεμε τα ιδια και τα ιδια.

@cpgr το mustang ειναι πιο γρηγορο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@GoMaR Τιποτα καμαρι'μ, κουβεντα κανουμε....

 

Ν'αναψουν κ λιγο τα αιματα γιατι πολυ ευγενεια κ ηρεμια εχει πεσει τον τελευταιο καιρο :hehe::p

 

 @sstav εσυ τι λες για ολα αυτα :lol:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

@liakjim Δημητρη ξαναδιαβασε αυτο που εγραψες κ θα δεις ποσο λαθος εισαι.

 

Δυνατοτητα του παιχνιδιου δεν ειναι να κοβουμε οτι γουσταρουμε γιατι δεν ξερω κ γω γιατι...

 

Δυνατοτητα ειναι να εχουμε πλουραλισμο κ προσβαση σε ΟΛΑ που δινει για καθε αυτοκινητο...

 

Αν γουσταρετε εσεις να κανετε οτι θελετε, τοτε δεν υπαρχει γιατρεια, συγγνωμη. Πειτε το μου ομως για να ξερω

 

Στο πρωτο ποστ συμφωνησαμε σε κατι ΟΛΟΙ...

 

Μετα μην παραπονιεστε που θα τρεχετε παλι 5-6 ατομα

 

Αντε γιατι πραγματικα εχει αρχισει κ με κουραζει αυτο το πραγμα...

 

Και στο κατω-κατω οποιος θελει ας τρεξει με street, καντε το, εχετε την επιλογη. Μην αρχισουμε νεα σεζον "Λαμψης"

 

Με αγαπη(παντα) :)

 

 

Δεν βλέπω στο 1ο ποστ που έχουμε συμφωνήσει "όλοι", ότι απαγορεύεται η χρήση της δυνατότητας fixed setup του Assetto.

 

Άρα

 

1. Ποιοι είναι οι όλοι?

2. Που αναφέρεται αυτό που λες?

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2015 at 7:00 PM, panosdimp said:

Grip στο 95% και session transfer 80,90 η 100% στην επιλογή του ατόμου που βάζει κόμπο

3. Factory settings τα υπόλοιπα

4.Ο,τι αυτοκίνητο θέλει αυτός που βάζει, δεν έχει μα μου εύκολο δύσκολο από τη στιγμή που υπάρχουν τα βοηθήματα.

Το εχει γραψει κ ο Ιασονας απο πανω

12 minutes ago, GoMaR said:

Ο κανονας λεει κανενας περιορισμος στο setup...

^_^

 

Δυστυχως ο γραπτος λογος δεν εχει την αμεσοτητα του προφορικου, γιαυτο νοιωθω υποχρεωμένος να τονισω οτι δεν υπαρχει κατι εχθρικο στο ποστ μου...τα ιδια θα σου ελεγα αν ειχαμε βγει ολη η τρελο-παρεα(να δω ποτε θα το κανουμε) 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Δεν μεταδιδω αλλο...:p

 

(τα ιδια λεγαμε και λιγο καιρο πριν κ καταληξαμε οτι δεν θα υπαρχει περιορισμος...οτι δινει το παιχνιδι)

27e56f3142ff002f3e34bd77e3f422a4.jpg

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

@liakjim είχε γίνει μπάχαλο την πρώτη και τελευταία φορά που προσπάθησε κάποιος να βάλει locked setup. (νομίζω εσύ ήσουν) :p

 

Προσωπικά μου αρέσει να περιορίζονται κάποιες επιλογές, όπως πχ λάστιχα που στην ουσία μεταμορφώνουν το αμάξι, μιας και δίνει ακόμα περισσότερη ποικιλία στους αγώνες μας.

Αρκεί βέβαια να μην υπάρχουν καταχρήσεις...

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Δεν μεταδιδω αλλο...:p

 

(τα ιδια λεγαμε και λιγο καιρο πριν κ καταληξαμε οτι δεν θα υπαρχει περιορισμος...οτι δινει το παιχνιδι)

27e56f3142ff002f3e34bd77e3f422a4.jpg

 

Όχι μισό, θέλω να μου δείξεις ΠΟΥ ακριβώς αναφέρεται ο περιορισμός στο setup που συμφωνήσαμε "ολοι".

 

Διότι αν δεν αναφέρεται, τότε γιατί να υπάρξει αναίρεση σε μια δυνατότητα του παιχνιδιού???

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λογω φορουμ δε μπορει να γινει edit το 1ο ποστ.
Οταν μετα το combo του liakjim, που ειχε επιλεξει μονο street λαστιχα , ξεκινησε ολος αυτος ο χαμος,μετα σε διαφορα ενδιαμεσα posts , ειχαμε αναφερει ουτε ξανα locked setup ουτε και περιορισμους.

 

Για αυτο και δε ξανα μπηκε ποτε σα περιορισμος.Οπως επισης και σαφως ΔΕΝ υπηρξε Poll για το αν συμφωνουν ολοι.Αυτο δε προκειται να γινει (ουτε το Poll Ουτε να υπαρξει ομοφωνια :p )


Απο την αλλη, πολλα πραγματα αλλαζουν.Μπορουμε παλι σε συνεργασια με την καινουργια πλεον εταιρια Faust Ο.Ε να φαμε παλι 2-3 μερες επικοινωνια σε πμ και να βγαλουμε νεους κανονες :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ε, καλα ενταξει τωρα.....

 

Δεν το συνεχιζω. Θα μπορουσα να quote-αρω ta τα μηνυματα απο το νημα με το τοτε δικο σου setup(Pagani+street tyres)

 

Επειδη δεν γουσταρω να ειμαι το "σπασικλακι" της παρεας αλλά κ στην τελικη δεν μου πεφτει κ λογος, ας κανουν οι "διοργανωτες" οτι νομιζουν καλυτερο. Δεν θα επεμβω ξανα :)

 

Μπορει να ειμαι κ υπερβολικος αλλά οπως δεν δεχομαι να με περιοριζουν in real life, ετσι ειμαι κ εδω ^_^

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Το fixed setup είχε μπει από τον Ιάσονα με ferrari 458 sto Nurburgring και είχε σημειώσει μεγάλη επιτυχία .

Μπορεί να χε βάλει κι ο Δημήτρης αλλά μάλλον ήταν τον καιρό της απουσίας μου.

 

Αλλά τι συζητάμε είπε ο Ιάσονας street τελείωσε με street θα πάμε   ΧΑΙΛ !

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά όταν θα έρθει ξανά ο κύκλος , θα βάλω street car με fixed setup και street tyres.

Ειλικρινά χάνετε όλοι όσοι δεν δοκιμάζετε street tyres. Είναι απείρως πιο εύκολα, προοδευτικά, διασκεδαστικά.

Δεν αναφέρομαι στο Pagani που ήταν hyper car.

Μπείτε στο thelab σήμερα με απλά street cars κ street tyres κ με ειλικρίνια και ευθαρσώς πείτε ότι διαφωνείτε.

Δεν μπορεί να το βλέπω μόνο εγώ έτσι ή και ο Κώστας...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν λεω οτι εχεις αδικο ή δικιο.

 

Το πιο πιθανο ειναι να εχεις δικιο. Ασε με ομως να εχω την επιλογη, μην προσπαθεις να το "επιβαλεις"

 

Δανειζομαι την τελευταια φραση του @djkostas " Αρκεί βέβαια να μην υπάρχουν καταχρήσεις... "....αλλο τα street cars και εντελως αλλο τα hyper κ.α

 

:)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.