Jump to content



Καταστατικό Server και σειρά επιλογής Combo


panosdimp

Recommended Posts

Μετά από σκληρές διαπραγματεύσεις ενημερώνω πως επήλθε συμφωνία και συγχώνευση της Gomar Α.Ε με την panosdimp Ο.Ε .

Αποφασίστηκαν τα εξής .

1.Δύο  αγώνες με reverse grid στον δεύτερο

2. Grip στο 95% και session transfer 80,90 η 100% στην επιλογή του ατόμου που βάζει κόμπο

3. Factory settings τα υπόλοιπα

4.Ο,τι αυτοκίνητο θέλει αυτός που βάζει, δεν έχει μα μου εύκολο δύσκολο από τη στιγμή που υπάρχουν τα βοηθήματα.

5.Ο μεγάλος αγώνας προς το παρόν αναβάλλεται

6.Γκρίνιες και παράπονα στο εξής απαγορεύονται δεχόμεθα μόνο προτάσεις για συζήτηση ,οι οποίες συζητήσεις καλό είναι να γίνονται μέσω ts όποτε ό,τι έχετε πείτε το στο practice η στο τέλος του αγώνα.

7.Απόφαση για το επόμενο combo  μέχρι Δευτέρα απόγευμα !

 

Λίγα λόγια για την ιστορία του σέρβερ ,ξεκίνησε με την ευγενική χορηγία του geovas και όταν αυτός έπρεπε να φύγει για να λάβει μέρος σε πρωτάθλημα απαιτητικό του iracing πέρασε στα χέρια μου πρίν το καλοκαίρι έκτοτε χρηματοδοτείται από μένα και με την πολυτιμότατη τεχνική αρωγή του akis_z80 μπόρεσε και λειτούργησε μέχρι σήμερα ,αυτά για όσους έχουν την απορία ,η απόφαση για αποκλειστικά δική μου χρηματοδότηση πάρθηκε για λόγους μεγαλύτερης και απρόσκοπτης διάρκειας ζωής του σέρβερ.

 

Εύχομαι καλούς αγώνες η σειρά με τα άτομα που θα βάλουν επόμενο κόμπο είναι η παρακάτω .

post-63928-0-74836200-1447343524.png

Ενημερώνα τον σέρβερ με τις τελευταίες εξελίξεις και σε ένδειξη καλής θέλησης παραχωρώ τη θέση μου ως προς την επιλογή κόμπο στον επόμενο.

See you on track

Έγινε επεξεργασία από rastafari
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Η λίστα με τη σειρά επιλογής combo θα ενημερώνεται εδώ, λογικά κάθε Δευτέρα ή Τρίτη:

 

TheLab.gr AC Greek Gatherings Combos.pdf

 

Edit1: Πλέον αν κάνετε click στο σημαιάκι στη στήλη race, σας πάει στα αποτελέσματα του αντίστοιχου αγώνα.

Edit2: Προστέθηκε το combo της Κυριακής 22/11.

Edit3: Προστέθηκαν στη λίστα οι Oxide Burnedbrain, Gakis και troffeo.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Η λίστα ενημερωμένη εν αναμονή του @Stelios F.

 

attachicon.gifTheLab.gr AC Greek Gatherings Combos.pdf

 

Εγώ αποφασίζω? Τώρα είδα το πιντιέφ , εγώ αποφασίζω, δώστε μου 24 ώρες :p

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O djkostas επέλεξε combo. Lotus 2-11 και ktm xbow στο silverstone. Μένει να κάνει και το επίσημο ποστ.

Ο σέρβερ πάντως ανανεώθηκε για όποιον θέλει να ξεκινήσει practice. Είδαμε στο rsr ότι η 211 είναι γρηγορότερη οπότε της βάλαμε 120 kg ballast δοκιμαστικά. Αν τυχόν χρειάζεται λιγότερο ή περισσότερο, θα το διαπιστώσουμε σήμερα-αύριο σε συνθήκες server.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

O djkostas επέλεξε combo. Lotus 2-11 και ktm xbow στο silverstone. Μένει να κάνει και το επίσημο ποστ.

Ο σέρβερ πάντως ανανεώθηκε για όποιον θέλει να ξεκινήσει practice. Είδαμε στο rsr ότι η 211 είναι γρηγορότερη οπότε της βάλαμε 120 kg ballast δοκιμαστικά. Αν τυχόν χρειάζεται λιγότερο ή περισσότερο, θα το διαπιστώσουμε σήμερα-αύριο σε συνθήκες server.

Ολα default.TC off , manual shifting σε KTM / lotus 2/11 και ετρεξα 4-5 λαπς απο το καθενα.

1η εμπειρια με τα συγκεκριμενα αμαξια.

Τα βαζω εδω , μηπως σε βοηθησει.

post-30865-0-19833800-1452541670_thumb.j

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.