Jump to content



Καταστατικό Server και σειρά επιλογής Combo


panosdimp

Recommended Posts

@, μισές δουλειές κάνεις.. Κάνε και κανένα tag να δούνε το ποστ!

 

Περιμένουμε απάντηση από τον @cpgr. Αν δεν πρόκειται να τρέξει, σειρά έχει ο @fatalara. Αν δεν μπορεί και αυτός, σειρά έχει ο @Lazy Dog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@ fatalara θέλεις να βάλεις το επόμενο combo?

Αν μπορείς φυσικά δεδομένου του ατυχήματος που είχατε  αφού ο @cpgr δεν φαίνεται να μπορεί.

Αν δεν μπορεί να απαντήσει κι αυτός @Lazy Dog αναλαμβάνεις εσύ ,νομίζω μέχρι τις 9 είναι καλά να περιμένουμε .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

(Zonda R & 599XX Evo - Nordschleife Endurance) :o:gyro:

 

Για οταν θα ειναι η σειρα μου...

+ 10 για το κόμπο  :) απ΄ ότι βλέπω πήρες κι εσύ τον στραβό δρόμο  πολύ χαίρομαι. :D

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 9 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

@gchristodθα σου ελεγα επισης PeGe και zenor (εχει δηλωσει οτι δεν ασχολειται πλεον με το ac) να τους διαγραψεις και αυτους απο τη λιστα.

Ok, θα τους βγάλω από την επόμενη ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λόγω πολλών απανωτών απωλειών από τη λίστα και σαν μπόνους που άφησε το hotlapping και ήρθε στην παρέα του thelab, η επιλογή του επόμενο κόμπο αναθέτεται τιμητικά στον κύριο @sosna. Όταν με το καλό επιστρέψει ο @fatalara θα έχει προτεραιότητα. Μετά θα συνεχιστεί η σειρά κανονικά με τον Γιώργο @wargasm.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

Οκ μετα τον sosna εγω;

Ό,τι θέλεις. Έχεις προτεραιότητα, αν θες μπορείς να βάλεις και τώρα ή να αφήσεις τον sosna και να βάλεις αμέσως μετά. Your call.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.