Jump to content



Καταστατικό Server και σειρά επιλογής Combo


panosdimp

Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος PolomanGR έγραψε:

Καντε ενα poll να δουμε. 

 

Παντως ηταν η μονη-πρωτη βδομαδα που ειχε τοσο λιγο κοσμο,τις προηγουμενες ειχε ατομα.

Ισχυει αλλα ειναι και αυγουστος.

Οτι θελετε πειτε μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω practise δεν θα προλαβω να κανω αλλα λογικα θα μπορω να τρεξω... Οποτε καποιος αργος ή ατυχος θα εχει παρεα :)... Ωστοσο και παλι λεω λογικα θα μπορεσω... Δεν μπορω να ειμαι σιγουρος...

Link to comment
Share on other sites

On 19/07/2016 at 10:22 AM, GoMaR said:

Λοιπον συνεχιζουμε κανονικα μεχρι και τελη Αυγουστου βασει καταστατικου και θα φτιαχτει νεα ανανεωμενη λιστα με  νεους οδηγους που εχουμε στην παρεα και βγαζοντας αυτους που εχουν να πατησουν στο φορουμ καιρο.

Απο Σεπτεμβρη λοιπον θα εχουμε νεο καταστατικο, νεους κανονες, νεα αρχη και γενικα θα το παρουμε απο το μηδεν.
Αυτα θα γινουν το καλοκαιρι στο γνωστο dark καστρο που μου βγαζατε τη ψυχη απο τα cuts :p

 

Μεχρι τοτε συνεχιζουμε κανονικα εστω και με λιγες συμμετοχες και αναμονη για νεα ομορφα πραγματα απο Σεπτεμβρη.

Θα ειμαι στην διαθεση σας για οποιοδηποτε τεχνικη αλλαγη του σερβερ.

 

Y.Γ @panosdimp εισαι ο επομενος στην επιλογη combo.Δεν υποχρεωνεσαι να τρεξεις.Ουτε υποχρεωνεσαι να επιλεξεις σαφως.Αλλα για την τιμη και την ιδιοκτησια του σερβερ,θα ειναι κριμα να απουσιαζεις απο το καταστατικο :)

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LZLGv983qeqxRJwihfI0jDLe2PM0EuLtkaq_xRyNb0I/edit?usp=sharing


Σας ευχαριστω

 


 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.