Jump to content



Καταστατικό Server και σειρά επιλογής Combo


panosdimp

Recommended Posts

Είμαστε extreme τύποι, θέλουμε να τερματίσουμε το παιχνίδι αλλά δεν τελειώνει :lol:

Ελπίζω να είσαι στο Ιταλικό combo που θα βάλω μετά στις 8 Μαίου.  Την 1 Μαίου δεν βλέπω να γίνεται λόγο Πάσχα και μεγάλης μάσας.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους κ ένα κόμπο της προκοπής. :hehe:  :wub:

 

Ανεπρόκοποι δεν θέλω να ακούω ηττοπάθειες,θα έρθετε να τυραννηθείτε.Με το ζόρι.

 

@Lazy Dog στον αγώνα που επιτρέπονται οι επαφές θα λείψεις?Θα χεις το ελεύθερο να με τροπετιάσεις.:hehe:

 

 

Θένξ Γιάννο :kiss2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος sosna έγραψε:

Επιτέλους κ ένα κόμπο της προκοπής. :hehe:  :wub:

 

Ανεπρόκοποι δεν θέλω να ακούω ηττοπάθειες,θα έρθετε να τυραννηθείτε.Με το ζόρι.

 

@Lazy Dog στον αγώνα που επιτρέπονται οι επαφές θα λείψεις?Θα χεις το ελεύθερο να με τροπετιάσεις.:hehe:

 

 

Θένξ Γιάννο :kiss2:

Προσωπικά μου φάνηκε ευκολότερο απο το combo με την alfa.

Απλά το wrc μαζεύει σαν τρελό και χωράει δεν χωράει στην πίστα.

 

Δε θα τερματίσουμε όλοι το μόνο σίγουρο.

Τα αυτοκίνητα στον αέρα θα έπρεπε να περιστρέφονται περισσότερο.

Δεν κατάφερα να τουμπάρω μέχρι στιγμής.

Συνεπώς θα τερματίσουμε παραπάνω απο ότι θα έπρεπε. :)

 

Είναι ευκαιρία να πάρουμε μια πρώτη δόση οδήγησης WRC ενόψη τόσο ωραίων WRC mods και χωμάτινων tracks.

Προσωπικά έχω ηδη πολλές αλλά επειδή είναι single player δεν μπαίνω κάν στον κόπο να μάθω κάποιο WRC car πάνω τους.

Είναι μια ωραία ευκαιρία να δοκιμάσουμε τα physics του assetto και σε χώμα  και γιατί όχι να δώσουμε feedback στην kunos να βελτιώσει ότι χρειάζεται να βελτιωθεί και να τους αποδείξουμε ότι υπάρχει και το χώμα σαν τύπος οδοστρώματος, ότι δίνει event πολύ αξιόλογα και ότι σαν έλληνες ραλλοακροπολάδες το γουστάρουμε φούλ !!!

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 17/4/2016 at 10:38 ΜΜ, το μέλος wolves έγραψε:

@troffeo βαζεις το επομενο combo.
 Αν για καποιο λογο δε θες να βαλεις, ακολουθει ο @uhu

(εγω μαλλον θα λειπω, οποτε καλα να περασετε στο τελευταιο combo πριν το Πασχα)

Ωωωωωωχχχχχχχχ...........:unsure::unsure::unsure:

Χίλια συγνώμη (και αυτά με "καπέλο" είναι δηλαδή) παιδιά για την αναστάτωση που δημιούργησα, αλλά εάν δεν μου το έλεγε σήμερα ο Θάνος (Thazio), δεν θα το 'επαιρνα χαμπάρι ποτέ.....

ΓΜΤ την δουλειά μου - δουλεία μου που με έχει κάνει έρμαιο....

Πιστεύω να καταφέρω και να επανέλθω το συντομότερο μαζί σας και όταν θα ξαναέρθει η σειρά μου να σας αποζημιώσω με ένα super combo!!!!

Α! επίσης για να εξιλεωθώ κερνάω και πιτόγυρα!!!:p

On 17/4/2016 at 10:38 ΜΜ, το μέλος wolves έγραψε:

@troffeo βαζεις το επομενο combo.
 Αν για καποιο λογο δε θες να βαλεις, ακολουθει ο @uhu

(εγω μαλλον θα λειπω, οποτε καλα να περασετε στο τελευταιο combo πριν το Πασχα)

Ωωωωωωχχχχχχχχ...........:unsure::unsure::unsure:

Χίλια συγνώμη (και αυτά με "καπέλο" είναι δηλαδή) παιδιά για την αναστάτωση που δημιούργησα, αλλά εάν δεν μου το έλεγε σήμερα ο Θάνος (Thazio), δεν θα το 'επαιρνα χαμπάρι ποτέ.....

ΓΜΤ την δουλειά μου - δουλεία μου που με έχει κάνει έρμαιο....

Πιστεύω να καταφέρω και να επανέλθω το συντομότερο μαζί σας και όταν θα ξαναέρθει η σειρά μου να σας αποζημιώσω με ένα super combo!!!!

Α! επίσης για να εξιλεωθώ κερνάω και πιτόγυρα!!!:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μιας και ξανα αρχισα (την πατησατε) και επειδη χασαμε τον μπουσουλα σε καποια πραγματα , ας μπει παλι μια ταξη :D

Το νεο καταστατικο ειναι ετοιμο με νεο sheet μιας και μπηκαμε στην νεα λουπα ονοματων.
1-2 πραγματα για ανακεφαλαιωση :D

 

Υπενθυμιζω πως η λιστα ΔΕΝ αλλαζει.Οποιος ξεχαστει,λειπει,παιζει κατι αλλο,εχει αγωνα ACRL , εχει δυο επιλογες.Η δεν βαζει καθολου η βαζει και δεν συμμετεχει στο combo του.

Δεν ειναι υποχρεωτικο να συμμετεχεις στο combo αν δε μπορεις.

Καλο θα ηταν μεσοβδομαδα να ενημερωνουμε με ενα Mention τον επομενο οδηγο για να γνωριζει οτι ερχεται η σειρα του.Ανθρωποι ειμαστε και ξεχνιομαστε η απεχουμε και δε γνωριζαμε την σειρα(οπως εγω σημερα)

Αν μεχρι Δευτερα βραδυ ΔΕΝ εμφανιστει(οχι δεν εχει αποφασισει) βαζει ο επομενος στην σειρα.Οποτε ας εχουμε ολοι το νου μας.Το να χασουμε 1-2 μερες απο την εβδομαδα δε παθαινει κανεις τιποτα.
 

Το link απο το καταστατικο θα βρισκεται στην υπογραφη του @panosdimp και εχει 2 sheets.Το τρεχον sheet ειναι με ονομασια "Loop #2"

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LZLGv983qeqxRJwihfI0jDLe2PM0EuLtkaq_xRyNb0I/edit?usp=sharing

 

@panosdimp Αν μπορεις , ενημερωσε σε παρακαλω με αυτο το λινκ, γιατι ανεβασα αλλο excelaki. 


Σας ευχαριστω ολους,
Jason Gomarakis 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δέν είχε ρεπλεη ποτέ το πρώτο καταστατικό, μόνο μία στήλη με το σημαιάκι ότι ολοκληρώθηκε ο αγώνας.

Σκέφτηκα  να βάλω σε κάθε αγώνα λινκ απο το αντίστοιχο θέμα στο δελαμπ.

Λινκ από ρεπλεη ειχα στο εξελ του τάνγκο 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, GoMaR said:

Δέν είχε ρεπλεη ποτέ το πρώτο καταστατικό, μόνο μία στήλη με το σημαιάκι ότι ολοκληρώθηκε ο αγώνας.

Σκέφτηκα  να βάλω σε κάθε αγώνα λινκ απο το αντίστοιχο θέμα στο δελαμπ.

Λινκ από ρεπλεη ειχα στο εξελ του τάνγκο 

To σημαιάκι ήταν hotlink για κάτι, ίσως το αντίστοιχο thread.

Link to comment
Share on other sites

αφου pdf ανεβαζε..Σε εξελ το ειχα παρει και το συνεχισα.Δεν ειχα παρει πρεφα κατι τετοιο. @gchristod  Τα φωτα σου!Επισης, στο google drive δε μπορω να κανω copy paste ηδη υπαρχουσα εικονα και ετσι το ξηλωσα ολο :p

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

To σημαιάκι ήταν hotlink για κάτι, ίσως το αντίστοιχο thread.

Tο σημαιάκι ήταν λινκ στο αντίστοιχο race result του σερβερ ;)

Edit: Έγραφα την απάντηση όταν με έκανες mention :p Σε excel το είχα και το έκανα save as pdf αλλά τα λινκ δούλευαν κανονικά. Αν θες δώσε μου access στο google spreadsheet να σου το φτιάξω στα γρήγορα.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οκ, νομίζω είναι έτοιμο. Ιάσωνα ευχαριστώ που το έκανες *.ods ρε συ, για κάτι που θα μου έπαιρνε 10 λεπτά αν ήταν *.xls μου πήρε 1 ώρα :p Άλλαξε και η διεύθυνση του σέρβερ και έπρεπε να κάνω update όλα τα λινκ....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Επομενο combo βαζει ο @Stathis1 (εχω να τον δω καιρο στο steam)

Αν δεν εμφανιστει ο Σταθης, σειρα εχει ο @kyr.. (Κυριακο θα ξεκολλησεις απο το ντιβιζιο να βαλεις combo? ή να παρει αλλος τη σειρα σου; )

@akis_z80 το πιο πιθανο ειναι οτι θα βαλεις εσυ combo. Εισαι ο επομενος....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.