Jump to content



Καταστατικό Server και σειρά επιλογής Combo


panosdimp

Recommended Posts

Λοιπον συνεχιζουμε κανονικα μεχρι και τελη Αυγουστου βασει καταστατικου και θα φτιαχτει νεα ανανεωμενη λιστα με  νεους οδηγους που εχουμε στην παρεα και βγαζοντας αυτους που εχουν να πατησουν στο φορουμ καιρο.

Απο Σεπτεμβρη λοιπον θα εχουμε νεο καταστατικο, νεους κανονες, νεα αρχη και γενικα θα το παρουμε απο το μηδεν.
Αυτα θα γινουν το καλοκαιρι στο γνωστο dark καστρο που μου βγαζατε τη ψυχη απο τα cuts :p

 

Μεχρι τοτε συνεχιζουμε κανονικα εστω και με λιγες συμμετοχες και αναμονη για νεα ομορφα πραγματα απο Σεπτεμβρη.

Θα ειμαι στην διαθεση σας για οποιοδηποτε τεχνικη αλλαγη του σερβερ.

 

Y.Γ @panosdimp εισαι ο επομενος στην επιλογη combo.Δεν υποχρεωνεσαι να τρεξεις.Ουτε υποχρεωνεσαι να επιλεξεις σαφως.Αλλα για την τιμη και την ιδιοκτησια του σερβερ,θα ειναι κριμα να απουσιαζεις απο το καταστατικο :)

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LZLGv983qeqxRJwihfI0jDLe2PM0EuLtkaq_xRyNb0I/edit?usp=sharing


Σας ευχαριστω

 


 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω το επομενο combo να ειναι μια απο τις δυο F1....να ηρεμησει κ αυτο το παιδι ο @GeoF1 :hehe: να χαρουμε κ μεις λιγο που θα ειμαστε εις το κλεινόν άστυ :amen:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To επομενο combo το αποφασιζει ο Παναγιωτης.Μην τον παρασερνετε σε λαθος δρομο :p

Αλλιως παλι θα μπει password f1sucks κλπ :hehe:

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@fatalara OR @sosna οι επόμενοι μέχει τότε έχω βάλει να τρέχει ένα κατά τη γνώμη μου ενδιαφέρον κόμπο.

Δεν θα τρέχαμε σήμερα σε επανάληψη της Παρασκευής?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Δεν θα τρέχαμε σήμερα σε επανάληψη της Παρασκευής?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκ κάντε λάικ όσοι θέλετε και το ξαναστήνω να δούμε ποιοί θα τρέξουν .

Εγώ δεν θα τα καταφέρω .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@fatalara OR @sosna οι επόμενοι μέχει τότε έχω βάλει να τρέχει ένα κατά τη γνώμη μου ενδιαφέρον κόμπο.

Με τις (ανύπαρκτες) προελεύσεις Ίσως καλύτερα να γίνει μια παύση στην σειρά.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.