Jump to content



[Greek Gatherings 22-11-15] Mugello GT3 NISSAN BMW MERCEDES MACLAREN


panosdimp

Recommended Posts

¨Ολα τα αυτοκίνητα είναι balanced. Θα κάνουν σχεδόν τον ίδιο απόλυτο χρόνο στα χέρια του alien αλλά με διαφορετικό τρόπο.

Τρανό παράδειγμα το McLaren που παίρνει τις στροφές σαν ευθεία και το Huracan που ανοίγει σαν τρελό στις ευθείες.

Όλα τα άλλα είναι κάπου εκεί ανάμεσα.

Όποιος έχει χρόνο τα δοκιμάζει όλα με τα setup που ανέβασα τα οποία είναι σταθερά και ουδέτερα.

Όποιος δεν έχει, ας πάρει ένα που θα του κάνει κλικ και την Κυριακή να κάνει Practice να το μάθει.

Αν δεν βγει έξω ( πολύ πιθανό με τα χιλιόμετρα που πιάνουμε) θα πάει καλά.

Έτσι και αλλιώς λίγο προσοχή θέλει, ως που να μπούμε στην πίστα, θα τερματίσουμε. Αγώνας σφηνάκι δλδ.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα αυτοκίνητα είναι balanced

 

Μια ματιά στο RSR (που πιστεύω είναι ενδεικτικό) δείχνει μεγάλες διαφορές. Ειδικά σύγκρινε R8 με SLS. Το χάος. 

Link to comment
Share on other sites

Μια ματιά στο RSR (που πιστεύω είναι ενδεικτικό) δείχνει μεγάλες διαφορές. Ειδικά σύγκρινε R8 με SLS. Το χάος.

Είπα, "στα χέρια του alien".

Το RSR έχει φάει Reset. Λογικά το SLS δεν το πήρε κάποιος μιας και το ενδιαφέρον μετατοπίστηκε στα καινούργια GT3.

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειχα ενα τηλεφωνημα απο την ομαδα της audi με μια καλη προσφορα και την δεχτηκα  :)

Πανο sry αν σε ταλαιπωρω.Ελπιζω να εκανα την σωστη επιλογη στην καριερα μου :D

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο τις χθεσινες δοκιμες και αν μου επιτρεπεται, θα ηθελα και γω ενα audi :D

 

ps sorry for the inconvenience

Περισσεύει μια huracan ποιός θα την πάρει ,πάντως χθες που τη δοκίμασα πάει σφαίρα με βόλεψε περισσότερο από το audi αλλά θα πάρω bmw ..>>>>>>>> δάκιας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα το βράδυ θα μπω πάλι. Έχω πλέον και το Dream Pack 2. Επειδή δεν κατάλαβα... τα αυτοκίνητα είναι συγκεκριμένα και παίρνει ο καθένας όποιο προλάβει? Τι έχει μείνει ακόμα μπας κ το προλάβω το βράδυ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα το βράδυ θα μπω πάλι. Έχω πλέον και το Dream Pack 2. Επειδή δεν κατάλαβα... τα αυτοκίνητα είναι συγκεκριμένα και παίρνει ο καθένας όποιο προλάβει? Τι έχει μείνει ακόμα μπας κ το προλάβω το βράδυ?

Ευχαριστώ

Ζήτα μου ότι θες που λέει και το τραγούδι .

 

YΓ: Προβλέπω πως θα είναι ένας από τους πιο πετυχημένους αγώνες πολλά διαφορετικά αυτοκίνητα μια πανδαισία και θά θελα επειδή αρκετοί έχουν όρεξη για μεγαλύτερους αγώνες να ρωτήσω τον Θοδωρή αν θέλει να αυξήσουμε τους γύρους τουλάχιστον στον πρώτο αγώνα ,τον δεύτερο ας τον αφήσουμε στους 10 .(ότι πει ο Θοδωρής κι εδώ)

Νομίζω αν τους πάμε στους 15 θα ευχαριστηθούμε όλοι  περισσότερο περιμένω το ok η οποιαδήποτε άλλη ιδέα από τον αρχηγό του combo Θοδωρή.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

YΓ: Προβλέπω πως θα είναι ένας από τους πιο πετυχημένους αγώνες πολλά διαφορετικά αυτοκίνητα μια πανδαισία και θά θελα επειδή αρκετοί έχουν όρεξη για μεγαλύτερους αγώνες να ρωτήσω τον Θοδωρή αν θέλει να αυξήσουμε τους γύρους τουλάχιστον στον πρώτο αγώνα ,τον δεύτερο ας τον αφήσουμε στους 10 .(ότι πει ο Θοδωρής κι εδώ) Νομίζω αν τους πάμε στους 15 θα ευχαριστηθούμε όλοι περισσότερο περιμένω το ok η οποιαδήποτε άλλη ιδέα από τον αρχηγό του combo Θοδωρή.

 

Προτιμώ να γίνει ένας αγώνας, αν το επιθυμούν και τα παιδιά βέβαια... Αλλιώς  κάνε το όπως το λες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχω Σολομώντεια λύση .

Θα γίνει ένας αγώνας με όσους γύρους πει ο Θοδωρής και όσοι θέλουν συνεχίζουνε σε ένα δεύτερο αγώνα με reverse grid !

Nομίζω πρέπει να αλλάξει και το καταστατικό και να είναι στη διακριτική ευχέρεια αυτού που αποφασίζει το κόμπο, το αν θα μπεί reverse grid.

Ιάσονα αν συμφωνείς αλλάζουμε το καταστατικό στο σημείο αυτό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να μπορέσω να έρθω και εγώ στο race, είναι απλό race και όχι για το cup έτσι?

 

Αν γίνεται θα ήθελα να δοκιμάσω μια Glickenhaus SCG003

Πως να σε ψάξω για να σου δώσω το εργαλείο αν και δεν πιστεύω να το διαλέξει άλλος, ένα θα υπάρχει διαθέσιμο .

Βλέπω ένα pezo2 να του πάρω το guid?

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.