Jump to content



VKWORLD VK700X @ banggoog 56,76 ευρώ


Recommended Posts

Για τους εργαζόμενους σε σκληρές εργασίες,ένα σκληρό τηλέφωνο σε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ τιμή 56,76 ευρώ!!!!.Εδώ Specs. Και εδώ προπαραγγελία (ως τις 25/11/2015)και αγορά .http://www.banggood....-p-1009264.html .Το τηλέφωνο πραγματικά σπάει καρύδια!!!!!(κοιτάξετε τα videos στο banggood).Κατέβασα το android app του banggood στο κινητό μου και πήρα κουπόνι -10% και μου βγήκε η τιμή στα 51,00 ευρώ!!!Πήρα μόνο ένα.Δυστυχώς δεν είμαι για μεγαλύτερες αγορές να το χρησιμοποιήσω αλλού το κουπόνι,ούτε μπορώ να διαθέσω τώρα άλλα χρήματα να πάρω 5-6 έτσι να βρίσκονται. tongue.png  


Κατεβάστε το app στο κινητό σας και κερδίστε εκπτωτικό κουπόνι για όλα τα προϊόντα του καταστήματος -10%,για όσους δεν το ξέρουν!!!!


Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κουπόνι ισχύει για μερικές μέρες και μπαίνει μόνο στην 1 εγκατάσταση της εφαρμογής. Μετά παπαλα :) 

Αν κάποιος δεν θέλει τώρα να αγοράσει κάτι να κατεβάσει την εφαρμογή όταν θέλει να χρησιμοποιήσει το κουπόνι..

 

 

Επίσης αν ψάξετε στο μενου υπάρχουν και επιλογές για αγορές με 0,01$ ;) Και αυτό μόνο για μια φορά ανα χρήστη. (Εκτός και αν κάνετε καμιά μοντα :D )

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κουπόνι ισχύει για μερικές μέρες και μπαίνει μόνο στην 1 εγκατάσταση της εφαρμογής. Μετά παπαλα :)

Αν κάποιος δεν θέλει τώρα να αγοράσει κάτι να κατεβάσει την εφαρμογή όταν θέλει να χρησιμοποιήσει το κουπόνι..

 

 

Επίσης αν ψάξετε στο μενου υπάρχουν και επιλογές για αγορές με 0,01$ ;) Και αυτό μόνο για μια φορά ανα χρήστη. (Εκτός και αν κάνετε καμιά μοντα :D )

Αν κατεβάσουμε την εφαρμογή με άλλη συσκευή και άλλο mail ? Με την προϋπόθεση ότι οι αγορές θα γίνουν με το νέο mail.Δεν μιλάμε για μικροαγορές αλλά για καμιά βαρβάτη.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβάσουμε την εφαρμογή με άλλη συσκευή και άλλο mail ? Με την προϋπόθεση ότι οι αγορές θα γίνουν με το νέο mail.Δεν μιλάμε για μικροαγορές αλλά για καμιά βαρβάτη.

Πρέπει να το κατεβάσεις και από άλλο λογαριασμό gmail στο playstore. Ελεγχος σε βαθμό paypal δεν γίνεται όσο ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ ένα και προορίζεται για βαριά χρήση, αν βγάλει χρόνο θα είμαι υπερευχαριστημένος!

Το κουπόνι -10% μου το έβγαζε με ημερομήνια λήξης 22/12.

Έγινε επεξεργασία από Tomahawk
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα αυτή τη θήκη και αυτό το extra back cover από aliexpress.To ali για μένα είναι από τα πιο αξιόπιστα sites.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τσαμπα ειναι γενικα, αλλα με 2200mha δεν ξερω ποση χρησιμοτητα μπορει να εχει...Πιο παλια οι κινεζοι βαζαν 32 πυρηνες με 64mb ram...τωρα βαζουν 100πυρηνες, 100gb ram, terapixel αναλυση και μπαταρια για gameboy color...

Δυστυχως κανα δυο αλλα τηλεφωνα που βρηκα ενδιαφεροντα στο site, παλι κυμαινονται σε 2200-2600mha...και δεν λεει και αν ειναι πολυμερισμενες...

Γενικα, η copy-paste απαντηση σε ολα τα review και το return policy δεν με πολυ-εμπνεουν για αγορα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μου ήρθε και εμένα σήμερα.Το τηλέφωνο απλά τα σπάει!!! Ίσως το πιο VFM πράγμα που έχω αγοράσει ποτέ μου.Από το λίγο που το περιεργάστηκα: Πολύ καλή HD οθόνη με καλό κοντράστ ισάξια άλλων που κοστίζουν τετραπλάσια χρήματα και αξιοπρεπέστατη κάμερα 8 mp.Δεν κολλάει και δεν λαγκάρει τουλάχιστον αισθητά.Γενικά σου δίνει αν το πιάσεις στα χέρια σου μια αίσθηση πολύ πιο ακριβού τηλεφώνου, λόγω: α) metal frame ,β) μαλακού σε αίσθηση πίσω πλαστικού και γ) 3d curved glass.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

To metal frame βέβαια γλυστράει λιγάκι! Και η κάμερα, τουλάχιστον στο δικό μου, είχε μια ρύθμιση και ενεργοποιημένη

με αποτέλεσμα τα χρώματα ήταν παραμορφωμένα στις φωτογραφίες, κάτι που με ψιλοτρόμαξε στην αρχή!  :lol:

Κατά τα άλλα είναι πολύ καλό συνολικά!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Δε ξέρω να σου πω γιατί το δουλεύει ο πατέρας μου και δεν έχει δεδομένα.

Αλλα δε πρέπει να έχει πρόβλημα.

 

Ερώτηση δική μου, ζελατίνα απο που; Ebay έχει ελάχιστες και ακριβές, banggood έχει μόνο tempered.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
On 15/4/2016 at 3:19 ΜΜ, το μέλος Tomahawk έγραψε:

Στου πατέρα μου έσπασε η οθόνη όταν έπεσε απο το κομοδίνο (με θήκη παρακαλώ)...

Τώρα ψάχνω για άλλο.

Εμ δες το video. Προφανως δεν ειναι να πεφτει. Απλα αν δεν εχεις σφυρι στο σπιτι το χρησιμοποιεις σαν σφυρι. Καρφωνεις, σπας καρυδια  τετοια πραγματα....χαχαχαχαχα :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.