Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Χθες, που το πήγα σερί, γύρισα σπίτι στις 6. Έφαγα, είδα τη μικρή και μόλις πήγα να κάτσω στο pc, άκουσα τη γλυκιά μελωδία της γκρίνιας από τη γυναίκα μου.

7-9 είναι δύσκολο για μένα. Έχω όλη την καλή θέληση και διάθεση, αλλά δεν έχω ωτοασπίδες:p.

Discord που μπήκα το βράδυ, είδα τον Ηλία και κάποια άλλα παιδιά, αλλά κανείς δεν έπαιζε.

Λέω να το πάμε εναλλάξ. Μια μέρα θα μπω 7-9 (και ας τ' ακούσω), άλλη μέρα κανονίστε για μετά τις 9. Αμαρτία είναι να μην σας τουφεκιάσω:hehe:.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Δεν ειμαι παντα, παρασκευη η σαββατοκυριακα συνηθως. 

Ειναι και αδερφος μεσα με το ιδιο ονομα.

ΣΚ σε είδα μέσα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αδικια. Δεν βαλατε το screenshot με secretarian 31-11 και εμενα 40-12 :p

 

54 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Τώρα θα μπω. Είμαι discord.

Επισης για να μιλας με αλλους αν ειναι μεσα πρεπει να κανεις click στο καναλι (πχ Battlefield) για να κανεις join εκει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Αδικια. Δεν βαλατε το screenshot με secretarian 31-11 και εμενα 40-12 :p

 

Επισης για να μιλας με αλλους αν ειναι μεσα πρεπει να κανεις click στο καναλι (πχ Battlefield) για να κανεις join εκει...

Μάριε, σε προσέθεσα στους φίλους μου (είσαι ο μοναδικός μέχρι στιγμής:p).

Για το κανάλι που λες, θα το δοκιμάσω το βράδυ. Θέλω να δω αν αναγνωρίζει τα hyperx και αν μπορώ να μιλήσω μέσω αυτών. 

Χθες, κατέληξα να παίζω deathmatch. Για πρώτη φορά ήμουν μη αρνητικός/θετικός.

Σκορ: κάτι 8-7, 6-6 κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Βαλε και κανεναν αλλο απο τους δικους μου. l0rdrigo , fatalara προφανως , secreterian, panagiotisovria , takisjuke

έκανα friend request (:rolleyes:facebook το καταντήσαμε) στον Ηλία, στον @GFFermari και στον @giorgos2187.

Θα κάνω και στους υπόλοιπους που γράφεις. Όχι, δεν είμαι απελπισμένος, ρε παιδιά. Ένα battlefield θέλω να παίξω:hehe:.

Εντωμεταξύ, το παιχνίδι θέλει/απαιτεί teamwork. Το "κυκλοφορώ μόνος μου και ό,τι κάτσει" δεν πιάνει. Κοντά στους υπόλοιπους teammate, ώστε να βοηθάς και να βοηθηθείς.

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωτικο δεν το λες με τοσο μπινελικι και τα μογγολα που καθονται στα πατωματα για να μην τα βλεπεις και περιμενουν να περασει καποιος να τον σκοτωσουν αλλα ενταξει εγω την βρισκω με την πιεση...

Link to comment
Share on other sites

Ε, τέτοιοι υπάρχουν σε όλα τα παιχνίδια αυτού του είδους. Μαχαιράκι. Όπου τους πετύχεις, μαχαιράκι.

Χθες αναβαθμίστηκα. Έβαλα σκόπευτρο στο lewis (lewis suppressive, αν δεν κάνω λάθος). Προς το παρόν, είναι το μόνο που με βολεύει.

Τα sniper είναι όλα άχρηστα. Μέχρι να βρω κάποιο καλό ή κάποιο με το οποίο μπορείς να ρίξεις 5-6 φορές σερί.

 

Link to comment
Share on other sites

Sniper και πολλαπλες βολες το ξεχνας. Μονο το arisaka (η το gewehr 95 marksman αλλα δεν κανει το ιδιο dmg οπως τα αλλα sniper)  ΙΣΩΣ κανει αυτο που λες αλλα σερι χωρις να κανεις φορτωση της σφαιρας με τραβηγμα δεν παιζει. Το 1903 experimental δεν ειναι καν sniper αρα δεν το αναφερω καν...

 

Στα sniper αν δεν πετυχεις τον αλλον στο sweet spot του οπλου παντα του κανεις 60-97 dmg. Αρα δεν φευγει με μια σφαιρα.

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

...σας προσθέτω και γω στη λίστα. Χθες μπήκα να ρίξω καμιά σφαίρα στον @icy20 αλλά ήμαστε στην ίδια ομάδα και τη γλίτωσε. :p

Spoiler

.... εγώ είχα 8-10, ο @icy20 40-12 .....

 

@DEADLAZARUS 

τα όπλα του support κάνουν πολύ φασαρία για το τίποτα. Έβλεπα χθες τον ((καημένο)) τον JackFrags με το Madsen. Μπορεί να έκανε 2000 damage πριν πετύχει κάποιο kill.

Ο assault δε σε βολεύει? Το Hellriegel είναι βολικό και σπαστικό για μένα που το τρώω στη μάπα συνέχεια, αν και προτιμώ το SMG 08/18.

Από shotguns το 1900 είναι με διαφορά το πιο efficient.

 

Δοκίμασε και Medic. Tα Fedorov και Farquhar είναι αποδοτικά για δυο βήματα πίσω από τη μάχη.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος GFFermari έγραψε:

...σας προσθέτω και γω στη λίστα. Χθες μπήκα να ρίξω καμιά σφαίρα στον @icy20 αλλά ήμαστε στην ίδια ομάδα και τη γλίτωσε. :p

  Hide contents

.... εγώ είχα 8-10, ο @icy20 40-12 .....

 

@DEADLAZARUS 

τα όπλα του support κάνουν πολύ φασαρία για το τίποτα. Έβλεπα χθες τον ((καημένο)) τον JackFrags με το Madsen. Μπορεί να έκανε 2000 damage πριν πετύχει κάποιο kill.

Ο assault δε σε βολεύει? Το Hellriegel είναι βολικό και σπαστικό για μένα που το τρώω στη μάπα συνέχεια, αν και προτιμώ το SMG 08/18.

Από shotguns το 1900 είναι με διαφορά το πιο efficient.

 

Δοκίμασε και Medic. Tα Fedorov και Farquhar είναι αποδοτικά για δυο βήματα πίσω από τη μάχη.

Η αλήθεια είναι ότι με το lewis πρέπει να χτυπήσω αρκετές φορές πριν σκοτώσω κάποιον. Απλά, είναι το μόνο που με βολεύει.

Assault δεν μπορώ να παίξω καθόλου ή, τουλάχιστον, όχι με κάποιο από τα διαθέσιμα όπλα (δεν ξέρω αν ξεκλειδώνεις καλύτερα-πιο βολικά μετά) παρότι μ' αρέσει να τριγυρνάω (οπότε, ίσως, θα ταίριαζε στο στυλ μου). Απεχθάνομαι τις καραμπίνες από cod ii εποχές.

Medic δεν έχω παίξει. Πρωταρχικός σκοπός είναι να κάνεις heal και ακόμα μαθαίνω τις πίστες και τους μηχανισμούς του παιχνιδιού. Τα όπλα που αναφέρεις δεν είναι διαθέσιμα προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, GFFermari said:

...σας προσθέτω και γω στη λίστα. Χθες μπήκα να ρίξω καμιά σφαίρα στον @icy20 αλλά ήμαστε στην ίδια ομάδα και τη γλίτωσε. :p

  Hide contents

.... εγώ είχα 8-10, ο @icy20 40-12 .....

 

@DEADLAZARUS 

τα όπλα του support κάνουν πολύ φασαρία για το τίποτα. Έβλεπα χθες τον ((καημένο)) τον JackFrags με το Madsen. Μπορεί να έκανε 2000 damage πριν πετύχει κάποιο kill.

Ο assault δε σε βολεύει? Το Hellriegel είναι βολικό και σπαστικό για μένα που το τρώω στη μάπα συνέχεια, αν και προτιμώ το SMG 08/18.

Από shotguns το 1900 είναι με διαφορά το πιο efficient.

 

Δοκίμασε και Medic. Tα Fedorov και Farquhar είναι αποδοτικά για δυο βήματα πίσω από τη μάχη.

Ρε σου μιλαγα οτι σου ανοιγαμε σποτ στο squad αλλα δεν το ενιωσες :p

Μπειτε στο γαμωdiscord να μιλαμε γιατι με το chat χανεσαι ευκολα...

 

@DEADLAZARUS o medic ειναι χαλαρα ο πιο χρησιμος χαρακτηρας. Μολις ξεκλειδωσεις το sebstlader 1916 marksman θα θεριζεις κοσμο απο medium-high αποστασεις...

Αν θες ντε και καλα support ξεκλειδωσε οπλα και μετα πηγαινε για το parabellum (θελει συνηθεια το recoil του που ειναι πολυ μεγαλο σε σχεση με τα αλλα...) αλλιως bar 1918 ευκολο οπλο αλλα με 20 σφαιρες μονο ενω τα αλλα εχουν 100

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.