Jump to content



Wamta FUN, dual class, team cup!


Stelios F.

Recommended Posts

Ούτε password λέμε ! πρέπει να το βρείτε μόνοι σας ! :D

To pass δε χρειάζεται αφού είναι όλοι prebooked :p

 

Πάω και γω να κάνω τους γύρους μου!

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και εγώ χωρίς practice και ότι κόπηκε μεγεια.  :p  Εντωμεταξύ έχασα το μέτρημα. Nομίζω έκανα 3 laps .  Στο τέταρτο λαπ έμεινα από fuel και πάτησα back to pits...

 

Ban me please. :hehe:

 

 

Όντως 3 έκανες, ο χρόνος σου είναι αρκετός για top 9 οπότε μην ανησυχείς :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έκανα κι εγω τα γυράκια μου, ο πιο γρήγορος ήταν ο τελευταίος (6ος, με τον 1ο να είναι η έξοδος από τα pits). Όπως κι ο geovas δεν έκανα πολύ practice, καμιά 10αριά γύρους. Από τον χρόνο μου είμαι ικανοποιημένος, άλλωστε δεν είχα βλέψεις για top 9.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα κι εγω τα γυράκια μου, ο πιο γρήγορος ήταν ο τελευταίος (6ος, με τον 1ο να είναι η έξοδος από τα pits). Όπως κι ο geovas δεν έκανα πολύ practice, καμιά 10αριά γύρους. Από τον χρόνο μου είμαι ικανοποιημένος, άλλωστε δεν είχα βλέψεις για top 9.

 

Βλέπω πως δεν είχες ενεργοποιημένο το Ptracker, είναι υποχρεωτικό για τα races, υπόψιν.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως δεν είχες ενεργοποιημένο το Ptracker, είναι υποχρεωτικό για τα races, υπόψιν.

Ενεργοποιημένο το είχα, δούλευε κανονικά... Όπως και την Πέμπτη που μπήκα για 2 γύρους...
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιημένο το είχα, δούλευε κανονικά... Όπως και την Πέμπτη που μπήκα για 2 γύρους...

 

Για να σου κάνω reply πως δεν ήταν πάει να πει πως ο server δεν το βλέπει, δες μήπως είναι απενεργοποιημένο στα options ή μήπως έχεις παλιά version.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, μπορεί όντως η version να είναι παλιά. Αλλά και στον σερβερ του lab στα session stats το δείχνει κανονικά. Σε κάθε περίπτωση θα το κοιτάξω πάντως, thanks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ τους γύρους, δες Στέλιο σε παρακαλώ αν είναι όλα οκ.

Στο practice κατάφερα 0,6 καλύτερα αλλά απ' ότι φαίνεται υπό πίεση δεν βγαίνει...

Που μπορούμε να βλέπουμε τα αποτελέσματα?

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά μέχρι στιγμής. 10 οδηγοί ολοκλήρωσαν τις προσπάθειές τους :D

 

Τελικά με την περίπτωσή μου τι παίζει?? Είμαι μέσα ή όχι??? Δεν έχω κανένα πρόβλημα πάντως σε περίπτωση που μπω, να δεχτώ όποια ποινή μου επιβάλετε στο πρώτο αγώνα!!! Επίσης δεν έχω κανένα θέμα για το αμάξι!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με την περίπτωσή μου τι παίζει?? Είμαι μέσα ή όχι??? Δεν έχω κανένα πρόβλημα πάντως σε περίπτωση που μπω, να δεχτώ όποια ποινή μου επιβάλετε στο πρώτο αγώνα!!! Επίσης δεν έχω κανένα θέμα για το αμάξι!!!

Φτιάξε το pc σου και μην ανησυχείς!

Γενικά αυτό το prequal το κάνουμε για να αρχίσουμε να μπαίνουμε σιγά σιγά στο κλίμα του cup. Αν εμφανιστεί κάποιος που θέλει να τρέξει και ξέρουμε πάνω κάτω τον ρυθμό του, θα τον βάλουμε στο ανάλογο group.

Link to comment
Share on other sites

 

Στο practice κατάφερα 0,6 καλύτερα αλλά απ' ότι φαίνεται υπό πίεση δεν βγαίνει...

Που μπορούμε να βλέπουμε τα αποτελέσματα?

 

Thats the point, get used to it :D

 

Προτιμούμε να μην δείξουμε τα αποτελέσματα μιας και εδώ δεν μετράει ο πιo γρήγορος απλά θέλουμε να χωριστούμε σε 2 group.

 

Ελπίζω να μας εμπιστεύεστε :p

 

Edit: Να προσθέσω πως από πρόθεση έχουμε μικρό pre-qualifier , μικρό qualify session σε κάθε αγώνα και μικρό χρόνο από την ανακοίνωση του επόμενου track, για να μην έχουν πολύ χρόνο για practice όσοι τον διαθέτουν και έτσι δημιουργείται μεγαλύτερη διαφορά από τους υπόλοιπους.

 

Recipe for fun or destruction? Time will tell... :p

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτοκινητο διαλεγουμε οποιο θελουμε για να κανουμε γυρους?

 

Για το prequalifier (με βάση το οποίο θα γίνει η συγκρότηση των ομάδων) δεν τρέχουμε με τα αυτοκίνητα που θα τρέχουμε στους αγώνες, αλλά με άσχετο (και άσχετη πίστα). Πιο συγκεκριμένα, αν μπεις στον WAMTA θα δεις πως υπάρχει μόνο ένα αυτοκίνητο (Alpha Romeo  4C) στη Nurburgring GP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.