Jump to content



Wamta FUN, dual class, team cup!


Stelios F.

Recommended Posts

η redplanet ειναι σαν ουφαδικο στην γωνια  :hehe:

πλακα κανω! και το δικο μου εχει λιγο ξεβαμμενα χρωματα in race που το ειδα

 

το καλυτερο για μενα ειναι του thazio με τον οβελιξ ... αλλα και του gomar φαινεται πολυ ωραιο στην foto  :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκ  μέρους της WAMTA team ευχαριστούμε τον φίλο Ιάσωνα που παρά το πήξιμο που τρώει στη δουλειά, κατάφερε και βρήκε χρόνο και έφτιαξε αυτά τα όμορφα σκινς! That's the spirit!!

 

 

Jose Cuervo του Σωκράτη μου μυρίζει..... :p :p

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα.Κομματια και αυτος απο αρρωστια κλπ.Ουτε το δικο του δεν εχει προλαβει να τελειωσει να φανταστεις..
Χαλια ολοι ρε συ..

Κυριακο , αυτα ειναι renders.Δεν εχουν ΚΑΜΜΙΑ σχεση με το ingame.Τα maps ομως ειναι ιδια :p

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα.Κομματια και αυτος απο αρρωστια κλπ.Ουτε το δικο του δεν εχει προλαβει να τελειωσει να φανταστεις..

Χαλια ολοι ρε συ..

Κυριακο , αυτα ειναι renders.Δεν εχουν ΚΑΜΜΙΑ σχεση με το ingame.Τα maps ομως ειναι ιδια :p

αυτος εδω εχει αλλο πινελο πιο μεταλικο  :p

http://www.racedepartment.com/downloads/abarth-500-ford-pepsi-max-crew-2014.2058/

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Αυτος εχει πειραξει διαφορετικο μαπ για τα reflections.Οτι εκανα εγω στο παλιο καλο μου σκουριασμενο φιατακι..Αν ομως μπαινουμε σε τετοια χωραφια , θα ζητησουμε παραιτηση απο τις δουλειες μας για να ασχολουμαστε με αυτα :p
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως, εγω δε θα μπορεσω αυτη τη Τεταρτη να τρεξω στον αγωνα. Ισως και στους υπολοιπους που απομενουν.

Εκατσε στραβη, που εκτος απο χρονο μου πηδηξε και την ψυχολογια και πραγματικα δεν εχω καθολου διαθεση για gaming και λοιπα...

Ζητω πρωτα απο ολα μια συγνωμη απο τα παιδια που διοργανωνουν το cup (@Stelios F., @akis_z80, ) για την αναστατωση που ισως προκαλεσω και μετα μια δευτερη στον teammate μου (@geovas77, ) που θα τον αφησω ξεκρεμαστο. (καλα ενταξει, αυτο μπορει να ειναι και για καλο του)

 

δεν παιζει θεμα υγειας, οποτε μην αρχισετε τα περαστικα κλπ...

wtf πολυ καλα μας παει ολους τωρα τελευταια, τι να πω........

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως, εγω δε θα μπορεσω αυτη τη Τεταρτη να τρεξω στον αγωνα. Ισως και στους υπολοιπους που απομενουν.

Εκατσε στραβη, που εκτος απο χρονο μου πηδηξε και την ψυχολογια και πραγματικα δεν εχω καθολου διαθεση για gaming και λοιπα...

Ζητω πρωτα απο ολα μια συγνωμη απο τα παιδια που διοργανωνουν το cup (@Stelios F., @akis_z80, ) για την αναστατωση που ισως προκαλεσω και μετα μια δευτερη στον teammate μου (@geovas77, ) που θα τον αφησω ξεκρεμαστο. (καλα ενταξει, αυτο μπορει να ειναι και για καλο του)

Οι υποχρεώσεις πάντα προέχουν wolves, οπότε μη στεναχωριέσαι φίλε.

Όλα σιγά σιγά κάποια στιγμή ξαναστρώνουν.

Όταν νιώσεις ξανά ορεξάτος και χαλαρός εδώ είμαστε.

(εδω πουλήσαμε τιμόνια, ξεκαρφώσαμε σιφτερς, κρεμάσαμε παπούτσια και πάλι όταν ήρθε η διάθεση βρεθήκατε εσείς :kiss2: )

 

:lol:  :p  :lol:

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κώστα (wolves) και Ηλία (fatalara) δεν αποχαιρετιόμαστε, καλά ξεμπερδέματα μάγκες και εις το επανειδήν!

 

Και επειδή νιώθω κάπως αμήχανα με την όλη κατάσταση, θα προσπαθήσω να μείνω on topic: Μήπως τα 118 κιλά ballast είναι too much? Το 2.21.4 (100% grip) με το 2.26.x (96% grip?) που έκανα στον server είναι τεράστια διαφορά για να δικαιολογηθεί μόνο από τη διαφορά στο grip...  Δε νομίζω πως έχω και πολλές ελπίδες για κάτι καλύτερο... 

Έγινε επεξεργασία από Anthemius
Link to comment
Share on other sites

@Anthemius, έχει γίνει balance βαθμολογιών με ballast. Θα φανεί ελπίζω στις τελικές βαθμολογίες. Μην το βλέπεις μεμονομένα σαν 1 αγώνα. Το cup έχει 5.

 

 

Επίσης αυτό το πράμα με τα laptimes προσφέρει δυσανάλογο άγχος σε σχέση με το τελικό αποτέλεσμα στο αγώνα. Ένα καθαρό race έχει περισσότερη σημασία από τον απόλυτο χρόνο σε ένα γύρο. Με αναγκάζετε να το λέω σε κάθε αγώνα :p

 

 

Για να σου φύγει η περιέργεια γιατί δε δοκιμάζεις offline με 96 grip να δεις;

 

Και επίσης αν κάνεις 1.26, είσαι κατά 1 λεπτό ταχύτερος από όλους οπότε σταμάτα να αγχώνεσαι!! :p

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως, εγω δε θα μπορεσω αυτη τη Τεταρτη να τρεξω στον αγωνα. Ισως και στους υπολοιπους που απομενουν.

Εκατσε στραβη, που εκτος απο χρονο μου πηδηξε και την ψυχολογια και πραγματικα δεν εχω καθολου διαθεση για gaming και λοιπα...

Ζητω πρωτα απο ολα μια συγνωμη απο τα παιδια που διοργανωνουν το cup (@Stelios F., @akis_z80, ) για την αναστατωση που ισως προκαλεσω και μετα μια δευτερη στον teammate μου (@geovas77, ) που θα τον αφησω ξεκρεμαστο. (καλα ενταξει, αυτο μπορει να ειναι και για καλο του)

 

δεν παιζει θεμα υγειας, οποτε μην αρχισετε τα περαστικα κλπ...

wtf πολυ καλα μας παει ολους τωρα τελευταια, τι να πω........

 

Με το καλό να γυρίσεις θα σε περιμένουμε, να προσέχεις και να σαι καλά εσύ και οι δικοί σου μόνο αυτό μετράει.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Για να σου φύγει η περιέργεια γιατί δε δοκιμάζεις offline με 96 grip να δεις;
 

 

Δοκίμασα! 2.23.184 με 96% (δηλαδή hotlap στο green) χωρίς ballast.

 

Δηλαδή τα 118 κιλά μου προσθέτουν επιπλέον 3 secs στο lap!!! Χμμμ.. μάλλον η 1η θέση που πήρα στον προηγούμενο αγώνα ήταν ένα πυροτέχνημα!  :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Δοκίμασα! 2.23.184 με 96% (δηλαδή hotlap στο green) χωρίς ballast.

 

Δηλαδή τα 118 κιλά μου προσθέτουν επιπλέον 3 secs στο lap!!! Χμμμ.. μάλλον η 1η θέση που πήρα στον προηγούμενο αγώνα ήταν ένα πυροτέχνημα!  :D

 

To ότι ξεκινάς με handicap δε σημαίνει ότι αποκλείεται να τερματίσεις ψηλά.

Αντίστοιχα, αν τρέχεις χωρίς ballast δεν πάει να πει ότι έχεις τη νίκη στο τσεπάκι!

 

Άρα ούτε την 1η θέση σου πρέπει να μειώσεις, ούτε τώρα να τα βάψεις μαύρα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην μασας και εδω τα ιδια :p  θα σερνουμε το καρο παρεα!Αλλωστε αυτη ειναι η μαγεια του cup.Φαντασου ενα ποδοσφαιρικο αγωνα με παιχνιδια εκτος και εντος εδρας

ε τωρα παιζεις εκτος :D

Η αληθεια ειναι οτι η πιστα αυτη ειναι πολυ γρηγορη σε μεση ωριαια ταχυτητα και το βαρος ειναι εντοτερο εδω

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.