Jump to content



Πάμε να ψηφίσουμε για το θέμα των avatars


morius

Θέλετε να αλλάξει το μέγεθος του avatar ή να παραμείνει ί  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από DJD

Εγώ λέω να το κάνουμε 800χ600 το avatar και να δουλεύουμε σε οθόνες με ανάλυση 4850χ3440 :p

μαζι σου :T:

βασικα να μεγαλοσουμε και το μεγεθος της φωτο γιατι σε 550χ700 δεν μπορω να σας δειξω τις καινουργιες φωτο της καλομοιρας:magic:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 01:16]

Καλά, κοροϊδεύετε εσείς... Εγώ το πρότεινα αυτό για λόγους λειτουργικότητας. Αφού δεν θέλετε να το αλλάξετε, πάω πάσσο...

Εγω πάντως με 56k δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Mήπως θέλετε να αλλάξουμε το χρώμα του forum σε κάτι προς το λιλά για να είναι και ξεκούραστο για τα μάτια; Ελεός ρε παιδιά!!!

Ως γνωστον(κανονας 16) οι αντρες βλεπουν μονο 16 χρωματα οποτε οποιος γνωριζει ας μας πει τι σκατα ειναι το λιλά και το σομόν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως λέω να βγάζουμε και moderator του μήνα σε αποκλείστική φωτογράφιση από τον Chosen μαζί με καύτη συνέντευξη από εμένα (ως newsposter) για καυτά θέματα που αφορούν όλους (Σε ποια clubs του αρέσει να πηγαίνει, ποιά η γνώμη του για το comeback των 70's, αν οι επεξεργαστές των 70's είναι trendy, ποιος πιστεύει οτι θα βγεί πρώτος στο famestory και άλλα). Ρε συνέλθετε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε πάιδες έλεος!!!Σε λίγο θα αρχίσουμε να κάνουμε ascii avatars δλδ για να ανοίγει πιο γρήγορα???Μην ακούω χαζομάρες.Αλλά όντως το auto resize θα ήταν μια καλοδεχούμενη προσθήκη...Το μέγεθος των avvies ως έχει πιστεύω είναι ιδανικό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Ως γνωστον(κανονας 16) οι αντρες βλεπουν μονο 16 χρωματα οποτε οποιος γνωριζει ας μας πει τι σκατα ειναι το λιλά και το σομόν.

Η πιο σοβαρή απάντηση που διάβασα!:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.