Jump to content



Tango X 1st League [Πληροφορίες & επιλογή αυτοκινήτου]


racer

Recommended Posts

@liakjim κανεις ενα μικρο λαθος ομως, κατα τη γνωμη μου. Τρεχεις hotlap. (αν δεν ισχυει ακυρα τα παρακατω)

Νομιζω αυτο που ενδιαφερει περισσοτερο σε ενα cup δεν ειναι η οδηγικη συμπεριφορα των αυτοκινητων, αλλα ο συναγωνισμος μεταξυ τους και το πως θα ειναι πιο εντονος.

Ενα αδιαφορο οδηγικα αυτοκινητο μπορει να προσφερει μεγαλες συγκινησεις σε ενα αγωνα.

Ξαναδοκιμασε σε race mode :p

 

Kατα την ταπεινη μου γνωμη οποιο και αν επιλεγει τελικα θα προσφερει ωραιους αγωνες.

Ειναι ολα σχετικα "ευκολα" και ολοι οι χρονοι θα ειναι κοντα.

Link to comment
Share on other sites

@wolves, χεχε που ξέρεις πως τα δοκίμασα? Σε offline race τα τσέκαρα.

@GoMaR, Ιάσονα ναι υπάρχουν αλλά δοκίμασα μόνο street cars που είναι κοντά στην φιλοσοφία σας. Αν το δοκιμάσεις πάντως θα σε ενθουσίασει.

 

Επίσης είναι ένα αμάξι που δεν το έχουμε τρέξει ΠΟΤΕ (και ανάθεμα αν το έχει τρέξει κ κανείς δλδ) και είναι κρίμα. Αξίζει.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gomar πραξτε οπως νομιζετε,σωστο ειναι κι αυτο που λες αλλα εξτρα χαβαλες δεν θα υπαρχει.Επιπλεον ρε παιδια 9/10 τρεχουμε με τα ιδια αυτοκινητα με H-shifter εμεις με τα pads ολο στο ντεσαβανταζ ειμαστε :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Μα καλα κανεις δεν βλεπει Champions League τις Τεταρτες...μωρε μπραβο..:p

 

Αυτος ηταν και ο λογος που δεν δηλωσα συμμετοχη στο wamta cup...τελοσπαντων θα δω αν βολευουν οι ημερομηνιες( αν ξεκινησει 9/3 το cup ) και θα πραξω αναλογως μεχρι την Κυριακη το βραδυ.

 

Μπραβο Τασο και Ιασονα!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Μα το ζητουμενο ειναι να μην υπαρχει πρακτις για τον λογο να παιζουμε ολοι επι ισους ορους και οχι να εχουμε μηνυματα και "παραπονα" του στυλ , "δεν ειχα χρονο για πρακτις"
αυτο θελουμε να αποφυγουμε και για αυτο θα ανακοινωνεται λιγες ωρες πριν την εναρξη του αγωνα.
Οσο για τις βαθμολογιες , θα εξεταστει παλι με τον Τασο και θα σας ενημερωσουμε αμεσα.

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω λόγω ωραρίου εργασίας αν και θά θελα να συμμετέχω κι εγώ .

Θά θελα να ρωτήσω αν θα τρέχετε με fixed setup η όχι νομίζω σε περιπτώσεις σαν αυτές που δεν υπάρχει αρκετός χρόνος για setup είναι προτιμότερο το fixed setup για τους λόγους που ανέφερες παραπάνω ,τώρα θα μου πεις αν θέλει ο άλλος να παραπονεθεί θα βρεί στο σετάπ θα κολλήσει?

Αν το έχετε γράψει κάπου και δεν το είδα γράψε άκυρο.

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος kyr.. έγραψε:

Επιπλεον ρε παιδια 9/10 τρεχουμε με τα ιδια αυτοκινητα με H-shifter εμεις με τα pads ολο στο ντεσαβανταζ ειμαστε :p

 

Τι να πουμε και μεις με τα gamepads :p

 

 

πριν 1 ώρα, το μέλος Billys έγραψε:

Μα καλα κανεις δεν βλεπει Champions League τις Τεταρτες...μωρε μπραβο..:p


Τι να δουμε μωρε;

1 τοπι και 22 πιθηκες τριγυρω;

 

Για εσενα ειδικα μπορει να γινει καποια αλλαγη και να παει για Πεμπτη ο αγωνας, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ... :p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Χεσμένη την έχω την μπάλα αλλά για να πω την αλήθεια και εμένα με βολεύει η Πέμπτη γιατί θα έχω ένα σεμινάριο τις δύο Τετάρτες και ίσως να μην προλαβαίνω .

Δεν κάνουμε ένα Poll ;  :D

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος wolves έγραψε:

 

Τι να πουμε και μεις με τα gamepads :p

 

 

 

Mα και για σενα ισχυει το ιδιο...ειχα gamepad και ξερω :p

 

Παιδια γιατι δεν βαζουμε 2 αγωνες  την εβδομαδα ...Τριτη και Πεμπτη εφοσον δεν θα εχουμε practice....Περισσοτερο assetto corsa θελουμε οχι λιγοτερο 

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Anthemius said:

Μετά την άλλη Πέμπτη ο Billys θα έχει ελεύθερες και τις Πέμπτες! :p

Σταματα γρουσουζηηηη!!! :p

Η αληθεια ειναι οτι την Πεμπτη π μας ερχεται θα ξερω σιγουρα αν μπορω η οχι.. αλλα περα απο την πλακα για ενα ατομο μονο εννοειται μην κανετε poll και τα λοιπα.. 

Τωρα αν ενδιαφερονται και αλλα παιδια γ Πεμπτη , οκ τοτε αλλαζει.. 

Οπως θελετε..;)

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kyr.. said:

Mα και για σενα ισχυει το ιδιο...ειχα gamepad και ξερω :p

 

Παιδια γιατι δεν βαζουμε 2 αγωνες  την εβδομαδα ...Τριτη και Πεμπτη εφοσοδ  εχουμε practice....Περισσοτερο assetto corsa θελουμε οχι λιγοτερο 

μακαρι να γινοταν.για τον λογο οτι για καποοιους ειναι δυσκολο να υποχρεωσουμε δυο φορες την εβδομαδα να ασχοληθει με το παιχνιδι ενα 3ωρο και να αφησει οικογενειες,δουλειες σε δευτερη μοιρα:p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αν και εντελώς χαμένος, δουλειά - ταξίδια, ψήφισα στο poll για το αυτοκίνητο!

Το πρόβλημα παραμένει με τις Τετάρτες, αλλά θα το προσπαθήσω :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.