Jump to content



Tango X 1st League [Πληροφορίες & επιλογή αυτοκινήτου]


racer

Recommended Posts

Τα ειπαμε και στο προηγούμενο cup... Νομίζω δεν θα ηταν πρόβλημα να κοιμηθουν κάποιοι 45' αργότερα ή να χάσουν την κουβεντα μετα τον αγώνα για να προλαβαινουμε όλοι - ειδικά όταν η πιστα θα αποκαλυπτεται στις 18:00!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μιας και δεν αφορα ενα συγκεκριμενο αγωνα , θα μιλησω γενικα οσον αφορα το Πρωταθλημα.

 

 


Δε θα ειμαι τοσο ευγενικος οσο την προηγουμενη φορα..


Να δηλωσω οτι ειμαι απαγοητευμενος απο καποια ατομα που με την συμπεριφορα τους δειχνουν αν μη τι αλλο ΑΣΕΒΕΙΑ  πρωτα στους διοργανωτες επειτα στο υπολοιπο community.
Ειμαστε 24 ατομα συνολο.Το πρωταθλημα στηθηκε για 24 ΘΕΣΕΙΣ!  Γνωριζουν καποιοι τι σημαινει αυτο; Γνωριζουν οτι καποιοι αφιερωσαν χρονο για το στησιμο το πρωταθληματος ; Γνωριζουν οτι αφιερωθηκε αρκετος χρονος για τα skins?
Γνωριζουν οτι το να δηλωνεις διαθεσιμος ενω ΔΕΝ εισαι , οτι μπορει να στερησεις μια θεση απο αλλον ;
Γνωριζουν οτι αν ημασταν 22 συνολικα οδηγοι θα ειχαμε διαφορετικες πιστες για το πρωταθλημα ;
Ναι ξερω , θα μου πειτε δε μας υποχρεωσε κανεις εμενα και τον Τασο να ασχοληθουμε..Η τον Ακη και Στελιο η τον Thazio..Το κανουμε πανω απολα γιατι  το γουσταρουμε..Επιλογη μου που θα κοιμηθω 4 ωρες αντι για 7.Γνωστα ολα αυτα.Αλλα αν ηταν ενας απλος αγωνας χωρις skins, χωρις συστημα ποινων(cuts) , χωρις ενα οργανωμενο πρωταθλημα εννοω, δε ξερω αν το επαιρναν καποιοι και τοσο ζεστα.
Επισης η δικια μας ικανοποιηση προερχεται απο την δικη σας  συμμετοχη!Mη το ξεχνατε αυτο!!
Κατανοω οτι ειμαστε μεγαλοι και δεν ζουμε σε εναν κοσμο παραμυθενιο χωρις δουλειες , οικογενειες , αλλα δε κατανοω με ΤΙΠΟΤΑ αυτους που δηλωσαν διαθεσιμοι και δεν εχουν πατησει ουτε μια φορα οπως και αυτους που μπαινουν αν εχουν ορεξη.
Για πεστε μου την επομενη φορα που θα διοργανωσουμε ενα cup (η μηπως δεν ειμαστε ικανοι για τετοια ; ) πως θα δεχτουμε  τι ορους θα βαλουμε για να εισαι διαθεσιμος ;;; Τι ; Η λυση ειναι οι αναπληρωματικοι ; Οχι.Δε το δεχομαι.Παιρνεις μερος σε ενα cup.Βαλτο στο προγραμμα σου.Και οχι αν δε βγω για ποτο,θα τρεξω.Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε και δε μπορουμε να συνενοηθουμε ;
Επαναλαμβανω , δε μιλαω για τα απροοπτα (δουλειες , σεμιναρια, υγεια , οδοντιατρους klp klp) μιλαω για τους αδιαφορους.Και δε με νοιαζει αν καποιος απο δαυτους θιχτει.Προσωπικα θα περιμενα και μια συγνωμη..
Τα πρωταθληματα τα κανουμε για να μαζευομαστε οσο το δυνατον περισσοτεροι και να δινουμε κατι διαφορετικο και ομορφο στο community μας! Να εχουμε ενα στοχο , να εχουμε κατι να ασχολουμαστε , να τσακωνομαστε στο φορουμ για τα cuts η τα divebombs η για το ποσοι χτυπησαν τον Κυριακο.Ανεξαρτητα βεβαια απο τον εβδομαδιαιο σιγουρο αγωνα που ειναι ρουτινα και πλεον οποιος θελει μπαινει.
 

Δε σας κρυβω οτι εχω θυμωσει παρα πολυ.

 

Καλο σας βραδυ

 

 

Υ.Γ @mad_dog αν εχεις σκοπο να μπεις να γραψεις για πλακα και συγκριση περι κοινοτητας RF2 , μη μπεις καν στο κοπο σε παρακαλω.


 

 

@racer @GoMaR @Oxide Burnedbrain @spyder @fatalara @Lazy Dog @Georgiadis Giorgos @thazio @akis_z80 @liakjim @wolves @Aris Teidis @kyr.. @Anthemius @troffeo @uodvrhw @fuz10n @sosna @Stathis1 @Thodoris1884 @geovas77 @GeoF1 @khr1s @socratis_7

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς να πω ότι προσωπικά αυτό το cup το ευχαριστήθηκα από όλες τις απόψεις. Και η διοργάνωση είναι πολύ καλή και οι αντίπαλοι καλοί παίκτες.

 

Για το θέμα που θίγεις:

Καταλαβαίνω απόλυτα την οπτική σου αλλά δες το και αλλιώς. Εγώ ως διοργανωτής όταν βλέπω πολλές απουσίες αρχίζω να προβληματίζομαι για δικά μου πιθανά λάθη που μπορεί να οδήγησαν στην αδιαφορία των διαγωνιζόμενων. Πχ παλιότερα βλέπαμε ότι leagues των 10 αγώνων από τον 5ο αγώνα και μετά έμενε το μισό grid γιατί οι υπόλοιποι έχαναν το ενδιαφέρον τους.

 

Η μαγκιά είναι ο διοργανωτής να βρει τρόπο να τον παρακαλάνε για μια θέση και όχι αυτός να παρακαλάει τους παίκτες να μπούνε. Υπάρχουν διάφοροι τρόποι για να γίνει αυτό που δεν είναι της παρούσης να αναλυθούν. Το θέμα είναι να καταφέρεις να κάνεις τους χλιαρούς παίκτες (που είναι και η πλειοψηφία) να πορωθούν.. Μην περιμένεις να μπουν για να επιβραβεύσουν τον κόπο σου. Εμάς στο RD όχι μόνο δε μας λέγανε μπράβο αλλά μας βρίζανε και από πάνω με την παραμικρή στραβή που συνέβαινε (ακόμα και αν ήταν πρόβλημα του game και όχι της διοργάνωσης).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ακη με βρισκεις συμφωνο σε ολα οσα λες.
Ο στοχος μου δεν ειναι να ακουσω μπραβο.Ενταξει,μου αρεσει και στον καθενα αρεσει, αλλα πιστευω το "μπραβο" το παιρνω βλεποντας ενα γεματο grid.Επισης απο τα λαθη των πρωτων δοκιμαστικων cups ,μαθαινεις,ρωτας,ακους και  τα επομενα θα βελτιωνονται..Οποτε εννοειται πρεπει να λεμε τα λαθη μας.Πως θα γινουμε καλυτεροι ;
Σαφως και δε θελω να παρακαλαω και εννοειται οτι η ευθυνη για τις απουσιες βαραινει τους διοργανωτες , αλλα ο σκοπος του μηνυματος μου ειναι διαφορετικος.Δεν εισαι πορωμενος η το cup δε σε συγκοινει ; ΠΕΣΤΟ και φυγε.Μην λες ναι ουαου , ναι θελω αυτο , ναι θα τρεξω και δε συμμετεχεις.
 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 31.3.2016 at 2:16 ΠΜ, το μέλος GoMaR έγραψε:

Υ.Γ @mad_dog αν εχεις σκοπο να μπεις να γραψεις για πλακα και συγκριση περι κοινοτητας RF2 , μη μπεις καν στο κοπο σε παρακαλω.

Με έχεις παρεξηγήσει σίγουρα.

Επίσης έχω λεπτό και ευαίσθητο χαρακτήρα και με το παραπάνω που ειπώθηκε στεναχωρήθηκα.

Αγάπη μόνο !

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.