Jump to content



Ας κάνουμε το εργαστήρι καλύτερο - V4 Edition


Recommended Posts

Μερικά πρέπει να έχουν γραφτεί κι απο άλλους. Προσωπικά όμως θα με βόλευε αν ήταν μεγαλύτερο το κουμπί με το first unread post και αν τα νέα ήταν κατά θέμα κατηγιοριοποιημένα και όχι ξεχωριστά η κάθε απάντηση έτσι ώστε να μπορώ να διαλέξω το εκάστοτε θέμα που θέλω να διαβάσω χωρίς να περάσω από μια τεράστια λίστα με posts.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

προταση :
Δε θα ηταν πιο σωστο για το πρωτο ποστ ενος thread , αφηνατε τη δυνατοτητα επεξεργασιας ;
Το λεω γιατι αρκετες μπορει να χρειαστει να ανανεωσουμε κατι η να αλλαχτει κατι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται να αφήσεις για συγκεκριμένα Posts την δυνατότητα edit. Ειναι global οπότε όταν θέλετε να αλλάξετε κάτι κάντε απλά ενα report και κάποιος απο εμας θα ειναι online να το φτιάξει

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μπορούμε όταν κάνουμε δικά μας streams, αντί να πρέπει να βάλουμε τα πάντα μέσα, εκτός από 2-3 forums που δεν παρακολουθούμε, να εξαιρούμε μόνο ότι δε θέλουμε να βλέπουμε; 

Επίσης, καλό θα ήταν να μπορούμε να κόβουμε και threads εκτός από topics, γιατί κάποια μονοπωλούν το stream με αποτέλεσμα να χάνονται άλλα posts που μας ενδιαφέρουν (πχ γεμίζει με rFactor, WoT, κλπ)

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Μπορούμε όταν κάνουμε δικά μας streams, αντί να πρέπει να βάλουμε τα πάντα μέσα, εκτός από 2-3 forums που δεν παρακολουθούμε, να εξαιρούμε μόνο ότι δε θέλουμε να βλέπουμε; 

Επίσης, καλό θα ήταν να μπορούμε να κόβουμε και threads εκτός από topics, γιατί κάποια μονοπωλούν το stream με αποτέλεσμα να χάνονται άλλα posts που μας ενδιαφέρουν (πχ γεμίζει με rFactor, WoT, κλπ)

63813623.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ πλέον δεν το βλέπω, ακριβώς για το λόγο ότι παντού βλέπεις spoilers, αλλά αυτό θα είναι θέμα για αρκετούς και όχι μόνο για αυτή τη σειρά:

 

GoT.png

 

Το συγκεκριμένο δε λέει κάτι, αλλά φαίνονται στη λίστα χύμα... Οπότε θα είναι αδύνατο για κάποιον να μη τα διαβάσει όταν βλέπει νέο περιεχόμενο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μιας και τα "Εργασία και διαβίωση στη" θέματα είναι 4 (Νορβηγία,Ιρλανδία,Τσεχία και πλέον Γερμανία), να φτιάχνατε ένα sub στη "Γενική Συζήτηση" αποκλειστικά με αυτά;

 

Έχουν ενδιαφέρουσα πληροφορία, κρίμα είναι

Έγινε επεξεργασία από JaguarOne
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εμεις δεν ειμαστε τα αλλα forums :p

 

Στο σοβαρό νιμιζω στη τωρινή εκδοση δε παιζει επιλογη αποκρυψης ανα καποια λεπτα.  Θα το δω ομως οταν βρεθω σε πισι και ειμαι στα καλα μου. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.