Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


Recommended Posts

6 minutes ago, giorgos2187 said:

Αλεξ το 600αρι το περιμενω κι εγω για πρωτη πρωτη τιμη αλλα πιστευω μετα θα πεσει. Ετσι ειχε γινει και με τις 970/980. Οταν πρωτομπηκαν σε ελληνικα ραφια εβλεπες τιμη 600 και 800 αντιστοιχα. Μετα συνηλθαν!

Δεν θες να σου πώ την κουβεντά μεταξυ πωλητή και εμού... ;) 

@SpirosKGR Σπύρο δεν ξέρω ακόμα τι θα γίνει... ανεξάρτητα με το τι είδα πρίν λίγο με τα ματάκια μου, δεν υπήρχε περίπτωση να αγοράσω απο Ελλάδα ;) 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Dj_ALeX έγραψε:

Δεν θες να σου πώ την κουβεντά μεταξυ πωλητή και εμού... ;) 

Μα γιατι; πες την! Αδιαφορη μου ειναι η τιμη εμενα μιας και εχω αποφασισει οτι θα κλωσσησω αρκετο καιρο ακομα τ αυγα μου! Αλλα αν εχεις πληροφοριες δωσε στο λαο ντε!

Link to comment
Share on other sites

Απεξω θα μας ερθουν στα 450 ευρω, και θα τις πουλησουμε στα 445 ευρω μετα απο 6 μηνες.

Ας ειναι καλα τα ελληνικα μαγαζια που το απ'εξω προιον δεν χανει την αξια του. :hehe:

 

Μην ακουσω για po-polaris και μουφες. Η πρασινη ειναι μια κατηγορια μονη της. 

 

Εχω κανει 3 μεγαλες αλλαγες σε GPUS σε 2 χρονια, αυξανοντας αποδοση με ποσο κατω απο 60 ευρω :hehe: συνολικα αλλα και 3 games δωρο! Απλα πουλωντας στο σωστο timing!

 

....τωρα με την πωληση της Inno 3D 980Ti θα βαλω και το 100αρικο στην τσεπη και θα το κανω μπυρες με τον φιλο μου τον 9000+rpm!

Μπου χα χα!

 

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sebastian said:

Απεξω θα μας ερθουν στα 450 ευρω, και θα τις πουλησουμε στα 445 ευρω μετα απο 6 μηνες. Ας ειναι καλα τα ελληνικα μαγαζια που το απ'εξω προιον δεν χανει την αξια του. :hehe:

 

Μην ακουσω για po-polaris και μουφες. Η πρασινη ειναι μια κατηγορια μονη της. 

 

Εχω κανει 3 μεγαλες αλλαγες σε GPUS σε 2 χρονια, αυξανοντας αποδοση με ποσο κατω απο 60 ευρω :hehe: συνολικα!

 

....τωρα με την πωληση της Inno 3D 980Ti θα βαλω και το 100αρικο στην τσεπη και θα το κανω μπιρες με τον φιλο μου τον 9000+rpm! μπου χα χα!

Μονο τετοια, δεν υπαρχει στην κατηγορια του λεμε.

και μην ακουσω για coca cola, ψοφια ειναι.

Ce8SUFuWQAE-4Fc.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, giorgos2187 said:

Μα γιατι; πες την! Αδιαφορη μου ειναι η τιμη εμενα μιας και εχω αποφασισει οτι θα κλωσσησω αρκετο καιρο ακομα τ αυγα μου! Αλλα αν εχεις πληροφοριες δωσε στο λαο ντε!

Τον κοίταξα στα μάτια.. δεν είχε καθόλου κόσμο εκείνη την στιγμή.. και του λέω θα τις πουλήσεις (είναι γνωστός μου) , θα φύγουν φέτος δύσκολα... αλλά θα φύγουν όμως! Του απαντάω απλά... του λέω δες λίγο εδώ στο tablet μου τι γράφει... μετά έβγαλα τα χαρτομάντηλα γιατί έπεσε γέλιο μέχρι ΔΑΚΡΥΩΝ.... :hehe:  Τα "χοντρά" δεν υπάρχει λόγος να τα πώ... άστο! Ααα μην ξεχάσω... μονάχα MSI + Palit θα φέρουν... καταλαβαίνεις... ;) 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Τα παραγωγα του po-polaris, τακατουκα, locomondo, locodoco, yanni και λοιπα υπαρχει λογος που πρεπει να τα τρωμε στη μαπα  σε αυτο το topic ? :hehe:

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος idonthave έγραψε:

εμφανίστηκε η πρώτη

zotac gtx 1070 FE 485€

 

Review→ Asus Republic Of Gamers Strix GTX 1080 Aura RGB OC

 

 

 

485 η FE (και πολυ early τιμη). Κοντα στο 450ρι θα εχουμε τις custom φυσιολογικα! Ελπιζω δηλαδη :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ, ενα ευχαριστο απογευμα στο insomnia..... Γιατι αραγε δεν παιρνει την καινουρια 1070 με τα ιδια λεφτα και παζαρευει μια 980Ti συμφωνα παντα με τα λεγομενα του?:hehe:

13392972_10205989442607878_1651433147_n (1).jpg

Έγινε επεξεργασία από johnysg7
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ συμφωνα παντα με τα λεγομενα του οπως τα παρουσιαζει θεωρει πως η 1070 ειναι κανα 40% καλυτερη απο Ti και θα πρεπει να πουλαμε-νε τις Ti 250Ε την στιγμη που οι 1070 Ελλαδα θα ερθουν ~535Ε ΧΩΡΙΣ το κερδος των Ελληνικων μαγαζιων...Δηλαδη σιγουρα πανω απο 600....

Έγινε επεξεργασία από johnysg7
Link to comment
Share on other sites

Αστους Γιαννη θα μεινουν με το ονειρο ολοι αυτοι και πιθανον με τις 770 - 950ti τους.Το τραγικο στο ειπα και κατ ιδιαν,οτι  ειναι συνηθως ατομα που εχουν την οικονομικη δυνατοτητα απλα γυφτευουν μεχρι αηδιας.Εχω ζησει και χειροτερα βεβαια ζητιανους hardware σε φιλικες παρεες που ζητιανευαν τα ενος χρονου hardware φιλων που αναβαθμιζαν και  ειχαν ενα σκαλακι pc χαμηλοτερο απ την κορυφη παντα με 100-150 ευρω απ την τσεπη τους.Σε καθε περιπτωση δε φταινε αυτοι αλλα οι αλλοι που τους κανουν το χατηρι

Έγινε επεξεργασία από Helly
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Οπως εχουν ηδη πει και τα παιδια, η 1070 δεν θεωρειται καν αναβαθμιση αν φυσικα εχεις μια 980Ti της προκοπης αλλα και με καμια απλη παλι το ιδιο.... Η 1070 κατα τη γνωμη μου δεν ειναι καν καλυτερη απο την 980Ti. Στο μονο που υπερεχει ειναι τα 8GB μνημης και ο καινουριος κομμενος Pascal. Και παλι ομως απο ο,τι φαινεται, ειναι αρκετα κοντα στην Ti,οχι ομως καλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

To Maxwell πεθανε και το Pascal ειναι εδω.... οτι θελετε απο το insomnia και τις αγγελιες του να τα πειτε εκει. (Εκει καλοπουλαμε :hehe: ειπαμε)

 

Στο Maxwell τα σκασαμε στην ωρα τους, τα παιξαμε GM104 και GM100, τα χαρηκαμε και τα ειπαμε επι 2 χρονια στο τοπικ του. Τωρα ηρθε η ωρα που πεσαν οι τιτλοι τελους. Αφηστε το να αναπαυτει στο μουσειο παρεα με τα FERMI, KEPLER και παει λεγοντας.....

 

Οι τουριστες του site καλο θα ειναι να παρακολουθουν το thelab. 

 

 

Έγινε επεξεργασία από sebastian
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.