Jump to content



Call Of Cthulhu [30 Οκτωβρίου 2018]


Wizard!

Recommended Posts

Οφείλω να ομολογήσω ότι έχω ακουστά και μόνο τον τίτλο από διάφορους φίλους, χωρίς να γνωρίζω ακριβώς τι είναι, αλλά φαίνεται πως είναι ιδιαίτερα δημοφιλές στους κύκλους των horror novels αφού είναι σειρά βιβλίων του μαίτρ του είδους, H. P. Lovecraft. Τώρα λοιπόν και σε παιχνίδι, από την Cyanide Studio.

 

http://www.callofcthulhu-game.com/

 

CallofCthulhu_RPG_3.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Αν προσφέρει και πάνες ακράτειας, μπορεί και να το αποτολμήσω. Εδώ το alien isolation και δεν μπόρεσα να το συνεχίσω, τούτο φαίνεται τρομακτικότερο και σκοτεινότερο.

Link to comment
Share on other sites

Ο προηγουμενος τιτλος,  ηταν one of a kind, memorable, οπως θες πες το. MUST, για την εποχη του (αν αντεχεις, ακομη και για σημερα).

Ειμαι hypeαρισμενος για το συγκεκριμενο, ελπιζω να μας ανταμειψει! 

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις, σε στιγμές χαλάρωσης (μήπως να το κοιτάξω αυτό;) έβλεπα στο tube walkthrough του amnesia: dark descent και πεταγόμουν από την τρομάρα. Δεν τα μπορώ τα horror, κάτι με πιάνει. Εδώ, όμως, ίσως κάνω μια εξαίρεση (λέμε τώρα).

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Focus home interactive.

Αυτη η εταιριουλα το παλευει με καινουρια concept αλλα συνηθως βγαινουν μετρια λογο των στουντιο απο πισω.

Βεβαια και το spacehulk deathwing και το vampyr ηταν πολυ καλα. Μου αρεσει που παιρνουν τα ρισκα τους, ελπιζω να τα καταφερουν και να μεγαλωσουν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.