Jump to content



New Project by Atiman


atiman

Recommended Posts

Πεθαναμε στο φαγητο. Προσπαθω να βολευτω στο καναπε και αυριο ευχομαι  να μη θυμάμαι που ειναι η ζυγαρια :p

 

@atiman Γιαννη ευχαριστω και απο εδω για το κερασμα αν και οπως ειπαμε ηταν υπερβολη :)

Περασαμε ευχαριστα και πραγματικα δε καταλαβα για ποτε περασε η ωρα. Αντε και στο επομενο με το καλο :)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

 

Γιάννη θεωρώ ότι το "New Project by Atiman" στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία εκεί ανάμεσα σοκολατόπιτας και πορτοκαλόπιτας, γιατί για νωρίτερα είχα αμφιβολίες ο αντίπαλος ήταν ισχυρός  :hehe:

 

Να σαι καλά φίλε μου και σ ευχαριστούμε πολύ για την πρωτοβουλία σου.

Ελπίζω να μπορέσεις προτού φύγεις να πιούμε καφεδάκι χαλαρά αυτή την φορά.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη ομολογώ πώς ήταν όλα πολύ όμορφα χθές (παρόλο που καθόσουνα μακριά μου :p )! Να σε Χιλιοευχαριστήσω για την χειρονομία που έκανες στο τραπέζι ΑΛΛΑ επειδή δεν είμαι άνθρωπος που ξεχνά (τα σημαντικά τουλάχιστον :p ), θα ήθελα πάρα πολύ να το επαναλάβουμε το συντομότερο δυνατόν διότι σαν εσένα άνθρωποι σπανίζουν (άσχετα απο τις διαφωνίες μας σε άλλα θέματα), και θα πρέπει να βρεθούμε και πάλι παρέα! Προσωπικά όσον με αφορά δεν έχω λόγια.., προτιμώ να σε ευχαριστήσω όπως κάνει ο φίλος στον φίλο!

@takis-pa Άσχετα με όλα τα υπόλοιπα ένας καφές νομίζω.. έχω την αίσθηση δλδ οτι πρέπει να καθιερωθεί! Καλό θα ήταν να "δώσουμε" λίγο περισσότερο χρόνο σε τέτοιου είδους συναντήσεις μιάς και έτσι γνωριζόμαστε καλύτερα!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω για τα καλα σας λογια ! :embarrassment: - δεν εχει καμια φατσουλα πιο κοκκινη το forum 'μπρε' ?

 

Χαιρομαι που περασατε ομορφα, αυτο μετραει, οι φιλοι .

 

Καφεδακι και βεβαια 'παιζει' Τακη.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, atiman said:

Το project δεν εχει κλεισει !

 

Θα υπαρξει update :gyro:

 

 

Μπορώ να μας πάω εγώ κάπου?? Πρέπει να σε φτιάξω αλλιώς θα το έχω τύψεις! :p  Δεν είναι καθόλου μακριά!

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το Σάββατο (που έρχεται)  είμαι εργαζόμενη "νεολαία" απογευματινός, οπότε θα κριθεί από την ώρα που θα ξεμπερδέψω από τις δουλιές!

Αν δεν κανονίσετε κάπου μακριά από κέντρο, τότε θα προσπαθήσω να έρθω, μη με περάσετε και για  (θου Κύριε φυλακήν τω στόματί μου ! ) ακατάδεχτο ! :hehe:

Συνεννοηθήτε οι υπόλοιποι και θα ενημερώσω! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι απλά κακός συγχρονισμός ! :(

Δουλεύω ένα παρά ένα ΠΣΚ, ένα πρωί και ένα απόγευμα!

Και στα ανάμεσα "ελεύθερα" ΠΣΚ, με περιμένουν όλοι με το "τουφέκι" να κάνουμε όσα δεν προλαβαίνουμε

τα δεσμευμένα ΣαββατοΚύριακα!  :heje:

Όταν ήμουν μικρότερος έλεγα εντάξει, υπομονή θα μεγαλώσουν τα παιδιά και θα "τρέχεις" λιγότερο, αλλά που...

Όσο περνάει ο καιρός τόσο περισσότερο τρεχάλα χρειάζεται!

Αυτή η "κολώνια" κρατάει πάνω από 30 χρόνια, αφού λέω μέσα μου όταν θα πάρω σύνταξη, θα πάθω σόκ

από τον ελεύθερο χρόνο ! :p

Λέεμε τώρα, γιατί από ότι βλέπω, όλο και κάτι γίνεται και επιτέλους θα μπορώ απρόσκοπτα να ενδώσω

σε όποιο "κατήφορο" μου αρέσει, καθώς η παρέα έχει το τρόπο να σε τσιγκλάει  ! :D

Κανονίστε εσείς και εγώ -κατά πάσα πιθανότητα-  θα "προσγειωθώ αλεξιπτωτιστής" με άδεια από τη σημαία !!! ;)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.