Jump to content



Αγορά κινητού μάλλον απο China μεριά


Recommended Posts

Εγώ να σας ρωτήσω κάτι; Βασικά απορία το έχω :p

 

Τι θέλετε τις φωτογραφίες στο σκοτάδι και σας καίει τόσο; Δηλαδή το φλας που έχει επάνω δε θα το βάλετε να ανάψει όταν είστε στα σκοτεινά;

Sorry Που ρωτάω αλλά ειλικρινά μου κάνει εντύπωση πχ που θέλατε φώτο σε σχεδόν τέρμα σκοτεινό δωμάτιο.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, karmen1983 said:

Εγώ να σας ρωτήσω κάτι; Βασικά απορία το έχω :p

 

Τι θέλετε τις φωτογραφίες στο σκοτάδι και σας καίει τόσο; Δηλαδή το φλας που έχει επάνω δε θα το βάλετε να ανάψει όταν είστε στα σκοτεινά;

Sorry Που ρωτάω αλλά ειλικρινά μου κάνει εντύπωση πχ που θέλατε φώτο σε σχεδόν τέρμα σκοτεινό δωμάτιο.

 

Τις περισσότερες φορές(και δεν ξέρω γιατί) οι φώτο που βγάζω με φλας στο "σκοτάδι" βγαίνουν πολύ πιο χάλια σε σχέση με αυτές που βγάζω χωρίς φλας. Με το nexus 5 και το S5(πιο παλιά που πέρασε λίγο απ΄τα χέρια μου) συγκλονίστηκα....

Το Nexus 5 και σε χαμηλό φωτισμό βγάζει πολύ καθαρές φωτογραφίες. Είναι σαν να προσθέτει φως στην λήψη(δεν ξέρω και πολλά από κάμερες για να το πω σωστά).

Και το s5 και στην 1η μου επαφή, πηγαίναμε σε ένα μέρος στο οποίο περνούσες μέσα από ένα "βουνό" με ψηλά δέντρα. Έξω σκοτείνιαζε και έβγαλα το s5 για να δω τι φωτό θα βγάλει. Έξω είχε "νύχτα" και στην οθόνη του κινητού φαινόταν σαν μέρα.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.